Jump to content

Football Manager 2007


Elvis

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto ova tema cak i mene moze da natera da postujem na yumetalu lol.

 

Skinuo sam 7.0.1patch, al mi treba crack za njega, poshto inace prijavljuje da nema CD unutra.

Inace imam preko 200MB grafike za FM2007, Team Logos, Competition Logos, Kits i Facepacks. Generalno ako treba nekom mogu da sherujem, ali sam lenshtina kada su takve stvari u pitanju nacekacete se. Anywayz nisam igrao d osad neshto mnogo, cekao sam patch zbog gomile bugova, sad cemo da vidimo

 

P.S. Shta ce to biti kad ja vidim Feanora online :mrgreen:

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja cepam u cheshkoj ligi sa Mladom Boleslav :rockdevil:

 

Uuuuu da,najjace je igrati te beton lige.Pogotovo bivse zemlje Sovjetskog saveza.Jermenija zakon! :da:

 

Nisam jos probao FM2007,jos uvek igram 2006.5 sezona u Juventusu,4 puta prvak,4 kupa,u ligi sampioni uvek pusim kitu.Ali zato imam Riberija,Rosickog i Hoze Navasa.Ubijaju! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Meni daju uvek.Jednom sam 4 puta zaredom trazio,i dali mi 80 miliona evra.Moguce da ti ne daju zbog financijske situacije u klubu.Ja igram sa Juventusom pa nemam problema sa tim.

 

U prosloj sezoni sam prvi puta osvojio ligu sampiona.Dobio onu francusku legiju stranaca Arsenal na penale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Odličan menadžer, nema šta!

 

Igram već treću sezonu sa Partizanom, u prvoj sam ispao u polufinalu kupa UEFA, nakon toga 2 sezone zaredom sam osvajao Ligu Šampiona! Titule u domaćem šampionatu se, naravno, podrazumevaju.

 

Mada moram priznati da nisam baš bio pošten, jer sam u editoru povećao transfer budžet i kapacitet stadiona na 150 000 stolica koji je redovno punih tribina. Pitate se verovatno zašto?

 

Samo zato da bih u Partizan vratio klupske legende poput Kežmana, Ilića, Krstajića, Paunovića.....

 

Inače, od nepoznatih fudbalera koji su prosto procvetali u crno-belom dresu, a koje sam doveo još su brazilski napadač kratkog imena Jo ( koji god klub da vodite dovedite ga jer ujeda).

Zatim još jedan špic igrač - bosanac Petar Jelić iz Hanovera ( veoma slično urađen kao Kežman), nepremostiva prepreka u odbrani češki internacionalac Thomas Hubschmann, Vojo Ubiparip iz Vojvodine.... velika zaraza od igrice!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Manager je jedina igrica koju igram :)

Poceo sam da igram manager tek od 2005 godine.

Znaci ostale igrice ne igram,ne igram ni manager,ali to je jedina igrica koju igram kad imam vremena.

Navijam za Fc Barcelonu od svoje 6te godine pa tako da nju stalno vodim na menageru. :)

Mada vodio sam mnogo clubova ali ono obrni,okreni na barcu se vrati. :)

Sad trenutno igram za Zveznom... doveo sam Vilakazija i mokoenu u tim posto sam za njih imao pare :)

Prodao sam Djikoca i josh 2-3 igraca i doveo sam Dishljenkovica.

Uspeo sam da se plasiram u Ligu shampiona i izashao sak ko 2 iz grupe.U grupi sam bio sa Portom,ukupan rezultat je bio 3:0 za mene.Druga ekipa u grubi bila mi je Manchester unt. i od njih sam izgubio obe utakmice,ukupan rezutlal je bio 8:4 za njih naravno. :( i treca ekipa mi je bila Levski sofija,ukupan rezultat je 2:0 za mene. E,da zaboravio sam da dodam doveo sam i golmana iz Juzne Afrke Fernandez se zove,tako nesto,ne mogu da se setim..doveo sam ga za 230 hiljda i najbolji je golman za nashu ligu a za ligu shampiona.Kad sam sa zvezdom izashao iz grupe Pao mi je Bayern Muinchen(kako god da se pishe) ukupan rezultat bio je 3:2 za njih. :((

Osvojio sam duplu krunu.Liga mi je bila najinteresantnija jer sam pobedio,a partizan je bio drugi i to sa 1 bodom manjem od mene. :) :) ma show :D E,da onaj Georgiev nishta ne valja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma Holandija je raj za nalazenje mladih talentovanih igraca.Zna se ko ima najbolju skolu fudbala u Evropi!

Sto se tice napadaca tu idem u Juznu Ameriku i rock'n'roll moze da pocne.

Edited by R_a_S_a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nabavih FM 2007,i mogu reci da je odlican.Najbolji manager do sada.Sjajna igra.Dosta poboljsanja ima u odnosu na 2006.

Uvedoh Juve u prvu ligu,idemo dalje. :da:

Uh, ja igram ovo još dok se zvalo Championship Menager, mislim od sezone 1999/2000. Odlična igra, ljuta zaraza.

Uzgred, uvedoh ih i ja u prvu ligu, a onda smo bili drugi sa boljim međusobnim skorom u odnosu na Inter koji je imao isto bodova. Sada krenušmo u Ligu Šampiona, ali smo pukli prvu utakmicu protiv Oksera... Totalno su jadno odigrali. A i ona Sampdoria me svaki put oleši. Prošla sezona dva poraza, sada nerešeno. Nema veze, makar je Roma pukla u Rimu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jes', jes' i ja malopre odoh do fm sajta...krajnje do jaja lichi ovo..plus vidim neki demo ce moci da se skida 30. septembra. To ce da se overi... Nisam igrao menadzera 100god. i hteo sam skoro, ali reko' sebi glupo, te transferi te levo te desno...sachekam novi da izidje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, da ja uzmem da vodim te cigane, prvi bi mi leteo Ronaldinho... Ili još bolje, nabio bih mu ogromnu cenu i držao ga na klupi dok mu ne istekne ugovor i dok mu se karijera ne upropasti :mrgreen:

Ne zaboravimo i Xavi-ja. Mislim Ćavi, kakvo cigansko ime... Fuj

 

Na stranu to što nikada ne bih ni vodio barselonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam ja radio sa Hrvatima...kada sam igrao sa Juveom,dosao sam do neke 2011,i pojavio se neki mladi perspektivni hrvatski fudbaler.Kupio sam ga,stavio ga u rezerve,nikada ga nisam ubacio u igru i totalno ga upropastio.Naravno,prvo sto sam uradio je otkaz Tudoru i Kovacu. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...