Jump to content

Da Li Neko Igra The Sims 2 ?


bocca

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
<Arcturus|BuF> The Sims is the only game where you can kill someone by trapping them between strategically placed toilets

 

<Fina> After American Idol, they came out with The Sims : Superstar

<Fina> After this Harry Potter crap got popular, they came out with Makin' Magic

<Fina> lol What if next year we get a bunch of WW2 movies?

<Fina> The Sims : Hailin' Hitler

 

 

[sB|Ranter] I played the Sims for 1 hour and realised I was making such an effort to clean the dishes when there's a whole stack of them beside the sink in real life

[sB|Ranter] so I deleted the fucker

 

The Sims, simulacija života za one koji ga nemaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaaa znaci kada igras Fifu ti ustvari ne znas da igras fudbal a kad igras recimo Call Of Duty ti zapravo imas prigovor savesti. Ahaa... zanimljivo!

 

 

Bilo kako bilo ja "nemam zivot" pa igram Simse ("ja hocu zivoooot, bolji zivoooot"). Ustvari igrao sam ih pre sada su mi dosadili. Skoro sam nabavio novi dodatak Pets. Zanimljivo je ali brzo dosadi... malo me taj koncept igranja u nedogled smorio ali i dalje mislim da je igra fenomenalna.

Sto bi rekli njeni autori, Sims je zapravo igracka a ne video igra. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko vreme sam se zaludjivala simsom... Mloooooogo dobra igrica...loooodilo! Morala sam da je deinstaliram, jer sam potpuno prestala da ucim, citam, izlazim...a i pocela sam da sanjam sebe u igrici...lol

 

Sada mi je opet na kompu, ali ne dozvoljavam sebi da je igram, jer se nema vremena, a ako jednom sednem, zaludecu se i fax ima da ode u kurast!!

 

U sustini to je gubljenje vremena ali i dobro bezanje od stvarnosti! :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda vec postoji tema o Simsima 2. Elem, iako su poodavno izasli, nisam ih mnogo igrala (jerbo je moju majku jako tesko oterati ako ih ubaci u komp), a mnogo su bolji od Simsa 1 (doduse, meni mnogo nedostaju SuperStar i Makin' Magic, koji jos nisu izasli za Simse 2, a trebalo bi). U poredjenju sa prethodnom igricom ima mnogo manje sajtova na kojima mogu da se nadju kvalitetne stvari za skidanje, ali i to se popravlja. Meni je dosadno da igram samo sa stvarcicama koje dobijam na disku, uvek vise volim nesto novo sa neta da skinem (na primer cvece, za koji sam morala da skinem patch kako mi ne bi rastao korov ko lud, posto bastovani slabo obavljaju posao). Tek treba Pets ekspanziju da dobijem, jedva cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

SIMS 3 - DVD9 to 2xDVD5

 

1. Mount the image.

2. Make 2 folders and name them DVD1 and DVD2.

3. Copy everything from the mounted image file into DVD1 folder.

4. Copy and paste "autorun.inf", "Sims3.ico" and "data2.cab" to DVD2 folder.

5. Cut and paste from DVD1\GameData\Shared\Packages\FullBuild1.package to DVD2 and keep the folder structure. Like "DVD2\GameData\Shared\Packages\".

6. Open and edit "autorun.inf" in DVD2 folder.

 

[autorun]

open=0

icon=Sims3.ico

 

7. Compile into new iso files with any free "iso maker" software u can find on google.

8. Burn.

9. Install and when prompted, change to DVD2 and change back when prompted again.

10. Use reloadeds crack to play.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

SIMS 3 - DVD9 to 2xDVD5

 

1. Mount the image.

2. Make 2 folders and name them DVD1 and DVD2.

3. Copy everything from the mounted image file into DVD1 folder.

4. Copy and paste "autorun.inf", "Sims3.ico" and "data2.cab" to DVD2 folder.

5. Cut and paste from DVD1\GameData\Shared\Packages\FullBuild1.package to DVD2 and keep the folder structure. Like "DVD2\GameData\Shared\Packages\".

6. Open and edit "autorun.inf" in DVD2 folder.

 

[autorun]

open=0

icon=Sims3.ico

 

7. Compile into new iso files with any free "iso maker" software u can find on google.

8. Burn.

9. Install and when prompted, change to DVD2 and change back when prompted again.

10. Use reloadeds crack to play.

aj napravi posebnu temu sa ovakvim dokumentima (ako ih tako mogu nazvati)

jer ipak malo ljudi zna za ovo (cak ni ja nisam znao) a to je veoma vazno pogotov za igre koje izlaze u poslednje vreme tj one koje ne mogu da stanu na obican DVD5, nego moraju na DVD9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš sve na fileforums.com ili cd-2-dvd.com.

 

Jedini razlog što sam okačio za Simse je što ove konverzije nema na tim sajtovima, pošto oni ne dozvoljavaju kačenje konverzija za igre koje zvanično još nisu izašle (Simsi izlaze 2. juna). Ovo sam izbunario na nekom levom mestu pa reko da podelim s vama, inače za sve ostalo -> pravac navedeni sajtovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...