Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Sasvim fino odrađeno ali neću ovo preterano slušati, malo mi se energija istrošila za ovakve albume sa Brajdima :D ali respect za zaista prerađivanje starih pesama a ne re-recordovanje neko bedno. Drugi disk je bezveze, isti kao prvi samo bez maloga i morža.

  • Replies 3.1k
  • Views 253.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Vozd Jovan Pogani
    Vozd Jovan Pogani

    ZBOG NAS TAKVIH... NAPRAVI SI DREDOVE I PLACI UZ DENIJA FILTA... I VICI JA SAM SATANIN SIN... NAJVECI SAM TRoo MEGA SELjAK NA SVIJETU... I OBJESI OBRNUT POLUMJESEC I ZVIJEZDU... BICES KUL SIGURNO

  • SixStepsOnTheMoon
    SixStepsOnTheMoon

    Da,mislim krajnje mi pozli kada vidim taj gothic trip u najgorem mogućem izdanju zavijen u oblandi erotike i satire.Tematika ipak iz nekog razloga zadovoljava neke neobjašnjivo duboke porive čovjeka a

  • Не. Они треба да буду на пауер под-форуму. Кредл оф Филт и њима сличне групе немају никакве везе са БМ и не треба да се налазе на БМ под-форуму. Не заслужују да се нађу на истом месту са Дарктроном, Б

Шта је ово? Само обраде сопствених песама или нови албум?

Fino je u sustini, zvuci malo kompletnije od onog The Great Symphonic Mass od Septicflesh-a, ali opet, preslusao sam jednom i ne osecam potrebu da pustim ponovo. Fino je, al smara za neko ucestalo slusanje, Brajd je to dosta bolje odradio.

 

Sa druge strane imam ogromne pohvale za vokal koji zvuci bas onako kako treba, cak na trenutke mi se cini da su samo ubacili neke sa originalnih snimaka albuma :ph34r:. Zbog vokala se sada jos vise radujem novom albumu. :rockdevil:

Nisam još stigao do drugog diska jer preslušavam album u kolima, ali me interesuje u čemu je fora, zašto je drugi CD smor? Koliko vidim, neke pesme se i ponavljaju na oba diska... Jesu li drugačiji aranžmani?

izvrteh prvi cd jednom i sta ja znam... nije lose, interesantno je, ali na momente ume jako da dosadi. ne verujem da cu ovo slusati jos neki put, ali u svakom slucaju zanimljivo izdanje.

Fino je u sustini, zvuci malo kompletnije od onog The Great Symphonic Mass od Septicflesh-a, ali opet, preslusao sam jednom i ne osecam potrebu da pustim ponovo. Fino je, al smara za neko ucestalo slusanje, Brajd je to dosta bolje odradio.

The Great Symphonic Mass je meni bio promašaj kao album, više je zanimljiv pokazatelj orkestracija i delova koji se ne čuju na konačnom snimku.

Pa to i nije zvanican album, al ga namerno poredim sa ovim COF-om jer je u sustini isto sranje, drugo pakovanje.

E, to. MDB su uboli sve što je moglo sa onim albumom, ovo je nekako otaljavanje. Pogotovo je Deni godinama trubio o ovome i sada ispade da nije ništa posebno.

  • 2 weeks later...

Nisam znala za ovo!

Sooo much win!

 

Ju, kakvi su opasni! :lol:

 

:evil:

  • 2 weeks later...

Naišao sam na ovo. Simpatično je videti ih namrgođene. Deca, maltene.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qa4rBs8z_DQ&feature=related

 

Ekstra su! Klinci da prve tkvu muziku - neverovatno... Mozda su dosta promenili stil, ali ja sam zauvek njihov fan! Nikad necu "preboleti" jedan od prvih bendova koje sam zavolela... Hehe, "Stop looking at me!"

Edited by Mona

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.