Jump to content

Asphyx


Grobodan

Recommended Posts

Guest Kriki

Super je album... Kako kaze Sodomator moze da se slusa do kraja zivota...:)

 

Produkcija je nesto bolja nego na prethodnim albumima, ali taman toliko koliko Asphyx-u treba!

Vokal extra, sta reci...

vredi skinuti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi Aspyx je 100000 puta bolji od novog Pestilince-a. a Pestilince su mi jedan od najomiljenijih death bendova. Odlican album, vrtece se ovo jos podosta u plejlisti.

 

:rockdevil: Upravo tako, kao i kod mene. Meni je samo Pestilence bio drazi dok je Martin bio u bendu. Jednostavno gdje god je on, mora valjati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil: Upravo tako, kao i kod mene. Meni je samo Pestilence bio drazi dok je Martin bio u bendu. Jednostavno gdje god je on, mora valjati!

vecina ljudi vise voli prva dva pestilenca, mada je mnogima Testimony najomiljeniji

 

 

a za martina se slazem, evo covek je prosle godine izbacio sa Hail of Bullets odlican album,a sad ovaj Aspyx.

sad sam negde na netu video (citiram) :"Asphyx, for the first time in their career, have pwn'd Pestilence." i moram da se slozim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, zato je meni taj period Pestilence-a najdrazi. Meni je Martin uvijek bio drazi, zato sto je tu uvijek bio zbog muzike, Mameli je vec poslije Consuminga poceo da kenja po death metalu, i metalu uopce, i to cak u fazi Testimony-a. Mislim, ne krivim ga, ali je pravi egoista i seronja, a takve ljude mrzim iz dna duse, nesto kao Schmier.

 

I fazon je sto se i danas svi holandski bendovi druze, Asphyx,Gorefest,Pentacle,Thanatos,Sinister, jedino Mameli nije u tom krugu, i ko ne bi povezao konce i skontao da je on tu samo radi para, takav sam dojam stekao. Steta samo sto Asphyx ne ide na turneju, jer Paul Baayens radi kao ucitelj u skoli pa ne mogu zbog njega :) Uzivo su ubice!

Edited by Sadomator

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album je u rangu ocekivanog,ali sto ga vise slusam sve mi se manje dopada.zvuk,rifovi i sve to je njihov stil,ali nema harizmu kao prva 4 albuma.ovaj je medu tri najslabija.

 

ali nevezano za ranije albume,ovaj i dalje sije i brije vecinu danasnje death scene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album je u rangu ocekivanog,ali sto ga vise slusam sve mi se manje dopada.zvuk,rifovi i sve to je njihov stil,ali nema harizmu kao prva 4 albuma.ovaj je medu tri najslabija.

 

Ma kakvi, meni je ovo bolje od Asphyx, tacno negde na sredini, iza prva 3 kulta.

Album je odlican, zasigurno jedno od boljih DM izdanja ove godine. Pestilence? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to. Problem je sto ljudi ocekuju nesto novo od bendova poput Atheist-a, a ja se sve plasim da nesto ne useru. Cynicu svaka cast, uspelu su i da iznenade materijalom, a da opet ostanu "verni sebi" i naprave jedan album koji je "logicni" naslednik Focus-a.

Meni je kod novog Asphyxa-a do jaja to sto je produkcija dobra, cak stavise - odlicna. Znaci, nije krs old skul tr00, ali nije ni sterilna, kao kod gomile danasnjih bendova (da ne spominjem Pestilence palacinku). Taman je. Samara, a ti samo okreces obraz :)

 

Inace, Asphyx ima spot, izasao pre par dana

 

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

i nisu imali neku konkurenciju, ova godina je ponizavajuca za dm xD ako se dobro sjecam i severe torture treba do kraja godine? meni je thanatos bolji mada nije death ali hajd'. ti holandjani su se bas zainatili da zauzmu tron death metal..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirmed bands for MDF 2010 as of August 13th:

 

AUTOPSY

GORGUTS (Canada)

OBITUARY

ENTOMBED (Sweden)

POSSESSED

PENTAGRAM

ASPHYX (Netherlands)

EYEHATEGOD

PESTILENCE (Netherlands)

NECROPHOBIC (Sweden)

MALEVOLENT CREATION

MELECHESH (Netherlands)

SINISTER (Netherlands)

INCANTATION

PORTAL (Australia)

WOLFBRIGADE (Sweden)

HAEMORRHAGE (Spain)

COFFINS (Japan)

IMPALED

DECEASED

THE CHASM

SADISTIC INTENT

GRIDE (Czech Republic)

 

Check back soon for additional band announcements!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...