Jump to content

Asphyx


Grobodan

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Uh. Moram par reči. Mada nisam baš fan ovakvog sirovog death metal zvuka, nekako je ovo dobro osmišljeno, nekako rifovi mnogo valjaju, sve je tako uklopljeno dobro da izlazi iz okvira ovog žanra. Mislim, nisam se nešto ranije primao ni na Dismember, ali Hail of Bullets i Asphyx su baš ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde mozda u decembru se izglavi specijalni Asphyx/Hail of Bullets Balkan show :rockdevil::rockdevil:

 

Uuuuuuuu.... fenomenalno? Jel ovo neka glasina ili stvarno imash neke informacije iz prve ruke?

 

Inache vidim da nisam napisao ali novi Asphyx je zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ladno ih na ovom forumu slusa jos neko osim mene

 

 

evo da ne bude spam novi asphyx zakon, definitivno jedan od top albuma ove godine, mada ne zaboravite da su u igri i Napalmi, Gorod, Obscura, Cattle Decapitation, Ulecerate, gorepomenuti Nile...

a meni je def od albuma na ovom podforumu Mumakil ili Magrudergrind top za sad :D

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno stoji moja preporuka za njih negde na avantgarde podforumu :D razmenio sam par reci sa basistom njihovim, fin momak :D

 

gnostic izasao???? nisam imao pojma ni za taj hail of bullets ep(ovaj van drunen je hiperaktivan jbt)... e da ne pomenusmo izdanje godine-pestilnce :haha:

 

treba taj augury da cekiram, a i unanimated i necrophobic isto...

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

gnostic izasao???? nisam imao pojma ni za taj hail of bullets ep(ovaj van drunen je hiperaktivan jbt)... e da ne pomenusmo izdanje godine-pestilnce :haha:

nego shta, nego izashao. josh u maju. kachio sam ja link pre 2 meseca na atheist temi. super album.

a o hob ep-u se komentarisalo na njihovoj temi, ne znam kako nisi video.

pestlence me razocharao. mnogo dosadan i prosechan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas sam se navadio na novi album,ne skidam se sa njega.uz oracles od fleshgod apocalypse najbolje ove godine.

 

Dobro je, izašao si na pravi put :rockdevil: trebalo je vremena ali uvideo si veličinu.

Ja plasiram ovaj album odmah iza Rack, Last one on Earth i Embrace the death.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...