Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Јутјуб зајебава, не ради фулскрин. Клип крене нормално, кликнем да иде преко целог екрана и онда цео монитор побели, а звук се и даље чује. Притиснем ескејп, опет све у реду, видео нормално иде у прозорчету.

Нико? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово са старијом верзијом није упалило, а нове драјвере за GF MX440 ћу тешко наћи. Није ми јасно у чему је проблем, до пре неколико недеља је све било у реду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово са старијом верзијом није упалило, а нове драјвере за GF MX440 ћу тешко наћи. Није ми јасно у чему је проблем, до пре неколико недеља је све било у реду.

 

Skeniraj za malwere i čuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu da povezem mobilni sa ruterom.Imam wi-fi ruter,onaj Pirelli sto telekom daje.Aktivirao sam wifi na ruteru,kreirao mrezu,ali kada hocu na mobilnom korisiti mrezu kaze "Nema odgovora od pristupne tacke".Zna neko kako i sta raditi,nisam imao prilike do sada raditi ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chrome, последња верзија Flash - a, Windows XP SP3. Исто се догађа и у Опери.

 

Jesi probao u Firefoxu da pustiš neki klip? Chrome ima dosta bagova prilikom korišćenja Youtubea, ne bi me iznenadilo da je u tome problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar stvarno misliš da Google Chrome ima problema sa puštanja klipova na YT, čiji je vlasnik (youtubea) Google? Chrome nema nikakvih bagova prilikom puštanja klipova u YouTubeu, tačnije ima isto toliko bagova koliko i ostali browseri jer je YouTube vezan za flash (dobro, sada postoji i WebM+HTML5 čime sa zaobilazi flash na YT, novije verzije poznatih browsera imaju to integrisano, samo je na youtube.com/html5 potrebno to uključiti).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja NE MISLIM već znam. Koristio sam Chrome dugo i znam kakve je bagove imao još od starta. Milion puta mi se dešavalo da kliknem na klip i jednostavno se ništa ne dešava. Prozor je crn i to je to. Moram više puta da osvežim stranicu ili da ponovo ukucam adresu pa tek onda video proradi. Onda probam isti klip da pustim u još tri različita browsera i u svakom radi, prema tome, da, Chrome jeste često imao bagove na Tjubu, bar do pre nekoliko meseci do kada sam ga koristio.

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga koristim već dugo i nikada nije imao probleme sa YouTube. A i puno drugara koristi Chrome već jedno vreme i niko se nije žalio, tako da si jedan od izolovanih slučajeva, kao što se desi i da na Operi, FF, IE ne radi nešto, dakle nije generalno tako kao što ti kažeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što i dalje ne znači da čovek ne treba da proba i promenom browsera da reši problem koji ima. Ja sam čoveku predložio da proba i to i nema potrebe da se oko kompjuterskog problema razvija intelektualno nadjebavanje i filozofiranje, ne znam odakle potreba za tim. Ja nemam nameru to da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chrome, последња верзија Flash - a, Windows XP SP3. Исто се догађа и у Опери.

 

Možeš ti imati poslednju verziju Flasha u bilo kojem browseru, ali isto tako može da bude isključen u opcijama (da ne otvara flash, ili java stranice).

Proveri to po opcijama. Ako nije, onda quick reinstall i browsera i Flasha... a ako nije ni to... onda stavi belog lukca pored kompa, pa probaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi probao u Firefoxu da pustiš neki klip? Chrome ima dosta bagova prilikom korišćenja Youtubea, ne bi me iznenadilo da je u tome problem.

Иста прича. Ништа друго нисам приметио у раду програма, све странице отвара нормално, не кочи, не багује, једино са овим имам проблем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, e, do Chromea je, znaju stručnjaci ovde.

 

Je l' si probao sa drajverima, Kuruze? Je l' znaš da li si nešto instalirao tih dana kada si primetio da je počelo to da ti se dešava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Буквално ништа, рачунар ради потпуно нормално. Једино драјвере нисам пробао, али не знам ни колико би то значило, пошто је графичка GF MX 440, па за њу нема новијих драјвера од оних које већ имам.

Edited by Куруз брате

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, e, do Chromea je, znaju stručnjaci ovde.

 

Ja sam samo rekao čoveku da pokuša i tu varijantu, ako već nije, i to sam rekao zato što sam imao sličnih problema na Chromeu. Ovde očigledno čovek ne može ništa da kaže a da to ne pređe u svađu ili neku glupavu raspravu u fazonu "nije tačno, glup si". Jeb'o vas bog takve nenormalne i nadobudne.

 

 

Edit:

 

Kuruze, probaj nešto od ovoga, to su saveti iz Google Chrome Help sekcije:

 

- If using AdBlock, unchecking 'block ads inside YouTube videos'

- Updating Java

- Clearing cache

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaва апдејтована, кеш очишћен, АдБлок не користим, али опет исто. :smile:

 

Невероватно је, ембидовани клипови раде, снимци на самом Тјубу раде, све гледам нормално, једино фул скрин зајебава.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda stvarno nemam pojma O.o Meni se dešavalo da neće uopšte da pokrene klip ili ga pokrene na nekoliko sekundi i onda blokira. Nije mi se dešavalo to sa fullscreenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...