Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Rešenje:

 

1. www.malwarebytes.org

2. nisi naveo koji sys je u pitanju, ako pod 1. ne pomogne, onda reinstall

preleto sam quick scanom i nije nasao nista.

 

nego, ja mislim da mi je barat ovo poremetio, posto je on brljao po racunaru, mooguce da je nesto u podesavanjima, ali ja nisam uspeo da nadjem.

 

evo kako to izgleda

http://i341.photobucket.com/albums/o384/Mladen_09/untitled-3.jpg?t=1298232779

 

EDIT: imam XP

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da imas onaj Flyakite OSX (transformation pack), imao sam i ja to dok sam bio na Windowsu, zna to dosta da zajebava.

 

Probaj prvo u podesavanjima za temu, bese to u Display, mozda je izabrao xp temu.

Koliko se secam taj Flyakite ima neke svoje opcije kao repair, restore ili neki reinstall pa probaj i to i restartuj.

Ne bi bilo lose imati backup najbitnijih stvari sa c particije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

preleto sam quick scanom i nije nasao nista.

 

nego, ja mislim da mi je barat ovo poremetio, posto je on brljao po racunaru, mooguce da je nesto u podesavanjima, ali ja nisam uspeo da nadjem.

 

evo kako to izgleda

http://i341.photobucket.com/albums/o384/Mladen_09/untitled-3.jpg?t=1298232779

 

EDIT: imam XP

 

Reinstaliraj to tweekovano đubre i stavi čist sys...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte neke preporuke za 24" monitor

 

Znaci, da bude full HD, da ima DVI i HDMI i naravno bez probijanja po ivicama .... nadam se da neko ima neko pozitivno iskustvo i preporuku :pivopije:

 

Moj favorit, za sad je ovo:

 

http://www.itsvet.com/proizvod/samsung-p2450h/comp_comp_monitor/1/1774

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan je Benq, ja ga merkam već dugo (skupljam pare, uvek mi odu na neki neplanirani trošak :D), ima ortak pa sam baš istestirao monitor i poprilično je dobar, mada do 25000 imaš sigurno nešto bolje da uzmeš, taj Samsung nisam probao pa ne znam, ali po specifikacijama deluje fino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne male pritužbe na emmi computers, monitor je trebao da stigne pre dva dana ali ga još nema. Juče su opet rekli da će stići danas ujutru a i dalje ga nema...

 

Jebem li ga,meni je sve sto sam narucivao od njih stizalo jutro nakon narucivanja.Pored cena to im je najveci plus.Verovatno ovaj tvoj monitor nisu imali na lageru pa zbog toga nesto duze cekas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz tog razloga (što nisu imali na lageru) su prekjuče rekli da će stići juče ujutru ali nije stigao, kao ni danas, evo već je prošlo pola dana, sumnjam da će stići. Sutra je nedelja pa i nju otpisujem... Ako ne dođe u ponedeljak poslaću Faprila da im zapali dućan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Može neko da mi objasni zašto mi svaka dva minuta avast antivirus reaguje kao da mi je spasao dupe

 

Threat has been detected, i to me napadaju sa sajtova na kojima nikad nisam bio, tipa marinada ili fallania ili tako nešto i direktno gađaju neki sistemske fajlove lsass.exe i svchost. Naravno, avast izveštava samo da je odbio napade, ali da me svaka dva minuta napada to mi nije jasno.

 

Mogu ladno da isključim pop-up alert, ali ne verujem da je ovo normalno, mora da sam zakačio nešto, ali na skenu kompa nema ničega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...