Jump to content

Guild Wars


Vitamin K Experience

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

voodoo84, privlacna ponuda. razmisljam se da kupim igru, a posto trenutno nisam dobar sa kintom, dobro bi mi doslo da je nabavim od nekog po nizoj ceni.

inace, jos nisam imao prilike da je igram, pa bi voleo da je probam. da li neko moze da mi da trial key ili budy key (nisam siguran kako se zove)? ako je neko raspolozen, neka mi to posalje preko pp-a.

hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
IGN: Milorad Milenkovic. Ko hoće da igra štogod, nek me iscima, trenutno sam u jednom od najelitnijih PvE gildova u Evropi :P

 

Je li i dalje "elitni PvE gild" znači da mogu da te provozaju skroz sve tri mape za 4-5 sati?

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Interesuje me, da li neko od vas igra(o) Guild Wars? Ja sam nevidjeni fan, imam na zalost samo NIghtfall kampanju, ali sam imao Prophecies pa sam dao drugu da igra :) Sve jedno, igrica je preterano dobra, interesantna i obara granice definitivno... Predstojeca Guild Wars 2 ima tendencije da sjebe WoW (Ozbiljne, a ne one gluposti Warhammer i ta sranja...). Nema subskripcije, vec samo Buy to Play metoda... Kec trenutno veoma malo ljudi igra, jer svi cekaju da izadje dvojka pa da se prebace likovi...

 

Interesantne stvari su sto je za ovu igricu potreban mozak za razliku od WoW-a u kom ides i pratis strelice na mapi sta treba da se radi... (ovo sam zakljucio jer prosecan igrac GW-a ima 16+ godina po statistici).

 

Vasa misljenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam igrao, ali ta priča za WoW stoji. Svaki ozbiljniji igrač zna da je to u svetu MMORPG-a kao dijetalna kola, namazana tako da bude privlačna i dovoljno jednostavna za prosečnog Peru sa ulice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao od septembra 2005. naovamo, sa manjim ili većim pauzama, prešao sve kampanje sa bar pet likova, sve bonus mape, dodatke, pizdarije, skrpio 28 maksimizovanih titula i smorio se, tako da od proleća naovamo praktično nisam ni igrao, osim ovog dodatnog sadržaja na kratko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantna je igrica dok ne dodje do onog dela skupljanja titula i farmovanja... Sto se tice keca. Ali kako sam gledao snimke za 2-ku, covece, mozes izbegavaju magije, strele, kurce palce, okruzenje se menja prema tvojim akcijama, tezina nivoa srazmerno kolicini igraca, kombinacije za kreiranje lika od izgleda do toga kako je rodjen, gde, sta je radio u zivotu, ko ga je skolovao(ako se skolovao itd)... Ja sam se nadao ove godine da izadje, ali tesko, tek 2012 ako izadje, ali vredi cekati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 9 months later...
  • 5 months later...

Odigrao sam ovaj beta vikend, i nemam vfremena da nahvalim sve aspekte koji mi se sviđaju. Samo ću reći da igra jebe kevu koliko ne opterećuje sa kvestovima i tim gej sranjima, i da su klase odrađene tako da odmah osetite dinamiku igre. Probao sam rangera, warriora, thief-a, guardiana i elementala. Uveli su i filter za imena. Evo kako je izgledao moj Norn metalac warrior.

 

otsw1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...