Jump to content

Recommended Posts

Koliko je kostala karta za koncert?

 

200 din.

 

Ok onda Akademija... jel su ono to krenuli na neku mini turneju po ex-yu? 

 

Jesu bogme. Barem mi je tako rekao Goran - pevac Mizara. icon_da.gif

 

Okacicu slike tokom nedelje.

 

Apelujem na neku dobru dusu iz Beograda i okoline da mi donira album sto pre..

 

Ako mislis na Istok, dacu sve od sebe. Posalji mi pp, pa cemo da se dogovorimo.

 

JOs jedan komentar, sto se tice Istoka - iznenadili su me koliko su dobri. Pevac ima fenomenalan glas. Ma, da, da ih ne reklamiram previse, cucete 12-og. Ja sam se i upoznala sa momcima, stvarno su fini. Mozda bi trebalo sledeci put da ih angazujete za neko desavanje (tu se obracam direktno organizatorima Dark Revolution-a).

 

Sto se tice oglasavanja, ja bas nisam redovna na forumu, a bilo je plakata svude po gradu. Zao mi je! Stvarno je vredelo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricala si sa Goranom icon_evil.gif .. U koga smo svi bili zaljubljeni posle koncerta (polno izmesano drustvo icon_smile.gif )..

 

Plakate sam videla jedino kod Filozofskog (dovoljno icon_wink.gif ).. Sreca da gledam oko sebe..

 

Tekstova za Svjat Dreams nema na onom linku, ali ovaj funkcionise..

http://www.mizar.com.mk/tekst.asp?lang=eng&tekst=5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricala si sa Goranom  ..

 

Aha, aha. ph34r.gif I slikala sam se sa njim. Malo smo sedeli u Coupe-u zajedno, ali sam morala da palim kuci, posto sam bila ogranicena prevozom. Druzicemo se nakon Akademije... Nije frka. Jako je fin i uljudan. I hoce da porazgovara sa fanovima. Slobodno ga pozdravi sledeci put kad ga vidis, jer nece da te iskulira... orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila sam na koncertu sinoc. super su. nemam rijeci.

 

ono sto je bilo jadno su povici predgrupi phantasmagoriji da se maknu sa stagea. nemam nikakve posebne simpatije prema njima, ali mislim da te koji su vikali nitko nije tjerao da ih slushaju. uzas.

Edited by m.

Share this post


Link to post
Share on other sites

200 din.

 

 

 

Jesu bogme. Barem mi je tako rekao Goran - pevac Mizara. icon_da.gif

 

Okacicu slike tokom nedelje.

Dvesta dinara? A Gavra hoce da naplati 400-450 din. za isti koncert! no.gifno.gifno.gif

Nema smisla... icon_mad.gif

Sto se dice Dark Revolution-a eto ove godine smo kasno i saznali da su krenuli na turneju i da su koncertno aktivni ali sledece godine su prvi na spisku! icon_da.gif

 

Slike obavezno! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvesta dinara? A Gavra hoce da naplati 400-450 din. za isti koncert! no.gifno.gifno.gif

Nema smisla... icon_mad.gif

Ta, ja se razmisljam da se raspitam koliko ce biti u Kraljevu, pa da se odvezem tamo. Nekako mi je to privlacnije od Akademije. Mislim, jeste da je Akademija Akademija i Beograd Beograd, ali imam utisak da ima previse stvari koje me odvracaju od toga da odem. Znas, kao cena, kao guzva, kao losa atmosfera i ozvucenje...

 

U Kraljevu, pretpostavljam da ce biti ok, posto ovi iz Istoka imaju domacu publiku. Znaci atmosfera bi trebalo da bude vruca... Cena manja, i verujem da bi obezbedili neko provereno mesto...

 

Na kraju cu otici i na jedan i na drugi koncert koliko poznajem sebe... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije skoro pa duplo skuplje, nego vise nego duplo icon_smile.gif ..

Al cena karte nije bitna. Bitno je to sto se prodaju samo na ulazu koliko sam razumela, sto je jebena subota uvece i sto ce svi morati da ponesu svoje pumpice ukoliko budu zeleli da disu, o pomeranju da ne govorim..

Da je broj karata ogranicen bilo bi sasvim u redu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

happy happy ... joy joy ... division division...

crci cu do subote; tako sam srecna da evo skakucem i kezim se po ovom internet caffe-u, a svi me gledaju k'o da sam s marsa pala...

 

htela sam da idem na koncert u pancevo, ali nisam stigla da se izorganizujem za prevoz i slicno... ali tako sam divnoooo raspolozena sto dolaze i ovde... tralalalala...

 

eva, hvala za slidzicone. tako su divne biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlozen... no.gif

Eto ti! Baš mi te žao... Što ne pokušaš da dodješ u goste u BG?

 

Možda će ipak svirati u Sarajevu, samo malo kasnije?

 

Možda da šibneš mail Goranu ili kontaktu sa sajta i pitaš ga/ih da li imaju takve planove...

 

Možda... icon_frown.gif

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mailu kaze da je odlozen sto dalje implicira da ce ga biti.Drugi dio maila mi govori da pratim desavanja na siteu za informacije kad bi se moga desiti.Bg je daleko za Mizar icon_da.gif Ne volim ih tolikoDoce oni, nasi su icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifno.gif

 

Разумем ја лепо што си ти ту постовао, друже. Македонски није језик Навахо индијанаца. Само сам хтела да помогнем. Нема потребе за сарказмом, богова ми!

 

Али, у реду! Поздрав! pivopije.gif

 

Видимо се у суботу!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifno.gif

 

Разумем ја лепо што си ти ту постовао, друже. Македонски није језик Навахо индијанаца. Само сам хтела да помогнем. Нема потребе за сарказмом, богова ми!

 

Али, у реду! Поздрав! pivopije.gif

 

Видимо се у суботу!

Nothing personalno, samo sam iznerviran sto je samo SA odlozeno icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je stvarno bilo odlicno! Ja sam tokom citavog koncerta bio "spechless". Na stranu sto ne znam textove nego sto je Goran tako znao da ponese "pojanjem" da sam par puta sebe uhvatio skoro pa hipnotisanog. Setlista je bila odlicna... doduse mogli su da odsviraju i "1762" ali dobro. Bis je bio bez veze. Odprilike svirali su skoro dva sata a odsvirali su oko desetak pesama. Ali svaka im cast u svakom slucaju sto su izdrzali pet (?) biseva! icon_rockdevil.gif A tek oni noise core momenti... respect! biggrin.gif Imam cetriri audio snimka sa koncerta u mp3 medjutim kvalitet je jako losh (decibelna explozija). icon_sad.gif

Predgrupa je skroz zanimljiva i ako se cuje vise nego ocigledan uticaj Mizara ali su bas bili lepa uvertira za ostatak veceri.

Sve u svemu kewl i emotivno vece. icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaah, kako su bili dobri!!!!!!!!!!Rasturili su Akademiju ,Majko Bogova , kako smo ih smarali da sviraju josh, kontam da je Goran bio pred infarktom....bili su jednako dobri kao na Exitu s tim da je ovaj put atmosfera bila malo intimnija jer su svirali u mrachnom i zagushljivom klubu....to je bre ta dark&gothic atmosfera koju sada ima svega par bendova, pa zna se kad su Mizar nastali i od koga su uchili, mogu slobodno da kazem da sam bila na pravom gothic koncertu...umrla sam kad su svirali Maglu...jel' imaju josh koji koncert u Srbiji? icon_smile.gif

slava!slava!slava! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...