Jump to content

Threat Signal


Recommended Posts

threat signal- u sustini modern metal, kao npr mnemic ili soilwork,ali sa izrazenim emo cleanom u refrenima(tako se razumemo dal' je evropa ili nije) i brdom nekih meshuggah-like rifova.super je, mada i samo urlanje je kopirani jens kidman ponekad...svejedno, poslusajte.najveci hit im je rational eyes, za koji imaju i spot.hamilton, drzava ontario,kanada.

 

http://www.myspace.com/threatsignal

 

 

http://www.threatsignal.com

Edited by NorthWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lik ima clean kao chester iz linkin parka.

 

malo su dosadni refreni i previse lice na feear factory ponekad.

 

mada imaju bas vrelih momenta.

 

ok, ali bolje da stave sounds like fear factory i soilwork jer imas vise veze nego sa meshuggah i strapping young lad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo skinuh spot, neki prvi utisak je:

nista novo

postoji more bendova koji identicno zvuce u svakom smislu

kad cujem tu kombinaciju nadrkanih wanna-be riffova i tog vokala povraca mi se

 

BAEUEAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!1

 

inventivno :)

 

smor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ljudi!

Ne mojte tako da prichate ako niste slushali album!

 

 

Znachi vec par dana mi bleji album u winampu i ne mogu da ih se naslusham!

 

Bend jebe mame, znachi koliko dobro sviraju imaju genijalne rifove i aranzhman pesama je jebeno odlichan!

 

Znachi oni su mi ko Lamb of God dobri!

 

Imaju samo jedan jebeni album i vec su objasnili svima neke stvari!

 

Takodje to uklapanje emo deonica koje ja jako mrzim,kod njih je to toliko dobro uklopljeno, I brate riffovi jooooooj kako su dobri jaaaaaaaaaao!

 

Josh jedna stvar pesma za koju su snimili spot nije ni priblizhno dobra kao ostale pesme na albumu!

 

Tako da ljudi obratite pazhnju na ovo zlo!

:rockdevil:

 

 

Samo neka izlazi shto vishe ovako jakih bendova i nece biti kraja metalu nikada!!!

Edited by Possessed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Da, stvarno su odlicni!!! :rockdevil: Imam jedan njihov album i stvarno je do jaja.

 

Ako sam dobro upoznat sa celom pricom, oni za sada imaju samo jedan album, Under Reprisal. Ne da su dobri nego stvarno momci rasturaju, prvi put sam ih cuo odavno, mozda ima 6 meseci, mozda manje mozda vise, neam pojma ali znam da sam odusevljen. Da li i na koga lice nikako me ne zanima, jer bar na mnogo slusanja nisam nasao neku preteranu slicnost sa nekim od bendova koje slusam. Takodje ako se ne varam vise nemaju gitaristu, lik ih je napustio, opet nisam 100% siguran jer znam da sam na njihovom sajtu video kako traze gitaristu ili tako nesto. U svakom slucaju kidaju kako rade i nek nastave tako. :) :) :)

Edited by kejd

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tacno. imaju samo under reprisal, koji je zapravo ponovno snimani demo sa kojim su konkurisali na sajtu garageband.com. snimio ih nuclear blast i evo izvolite. oni sami navode meshuggah i SYL za uzore.

imali su konkurs za gitaristu, ali mislim da je pozicija popunjena, jer su i dalje na turneji. sve u svemu, pedesetak minuta kvalitetnog nasilja. jedino sto im pesme imaju pomalo iritantno slicne aranzmane, al sa druge strane, to pokazuje da stare fore koje veliki poznavaoci metala iz srbije najvise pljuju, uglavnom rade i dallje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sve stoji, jeste, slicne su im a opet razlicite pesme. Nervira me takodje to sto se lik extra dere a zakenja svojim pevanjem, a kad pocne da peva deluje mi kao da to nije vise isti lik. Jbg, ali da su dobri dobri su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...