Jump to content

Faith No More


Srle8

Recommended Posts

daleko je taj burgas, za sziget su malo veci troskovi, ali bar je manje cimanje.

Pa to.

Kapiram i ja da je vecini iz Srbije zgodnije da ode do Budimpeste (od BG-a nekih 400 km-a),nego do Burgasa - nekih 1000 km-a,i to u JEDNOM pravcu :)

 

 

Jeste, daleko je, ali oni koji su navikli da idu u Kavarnu be problema bi mogli i do Burgasa :)

Da,samo sto je razlika mesec dana (EDIT:tacnije,mesec ipo dana).

Da je to odmah negde posle Kaliakra Rock festa - OK,kad si vec tamo.

Al ovako,da se cimas do Kavarne (isto 900-1000 km-a),pa za mesec dana opet do Burgasa (jos 1000 :) ),auuu...to samo fanovi mogu :):pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzmi preslušaj sve. zaista fantastičan rad. ni za jedan album ne mogu da kažem da je loš ili da mu nešto fali. toliko šarenila u emocijama ne viđa se često i nije ni čudo što imamo poteškoća da ih svrstamo kad su ... nesvrstani :) jedinstveni su, stvarno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da. odlična je to pjesmica, ali nisam po njojzi krštena, nego sam tih dana se podsećala nekih velikih bendova sa kraja osamdesetih i početka devedesetih , pa sam vrtela steelheart k'o blesava.

 

nego - fnm

 

moram da skoknem do mamuta da ćapim onu live@brixton academy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a šengen, važi li za madžarsku?

bvlgarska viza se lako ili teško dobija, angels pretpostavljam da ti znaš?

Imash o svemu tome informaciju na podforumu koncerti i metal info. Ja stvarno ne znam, jer ja odavno imam bugarsku lichnu kartu za stalni boravak tamo, pa mi viza i ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala. ući će u razmatranje.

 

valjalo bi videti fnm. jedina prilika kada sam mogla da ih vidim je ako se dobro sećam sa alice in chains, the cult i metallicom... ako se dobro sećam.. 1991. budimpešta... imala pit kartu i razbolim se najstrašnije, zamalo u bolnicu nisam zaglavila... bah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala. ući će u razmatranje.

 

valjalo bi videti fnm. jedina prilika kada sam mogla da ih vidim je ako se dobro sećam sa alice in chains, the cult i metallicom... ako se dobro sećam.. 1991. budimpešta... imala pit kartu i razbolim se najstrašnije, zamalo u bolnicu nisam zaglavila... bah.

 

 

OMG! What a bummer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...