Jump to content

Faith No More


Srle8

Recommended Posts

Uhvatih vijest na BMouth, u vijest "zakačeno" par snimaka okačenih na YouTube, ako neko još nije "ovjerio":

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=121855

Preiskusno i veličanstveno... i profi snimak HD izvora, što znači da se DVD svlači.

Spisak pjesama, manir izvođenja, kostimi, scenografija, zvuk, svjetlo - savršeno. Nema do superlativa.

 

Nekako mi se, makar za trenutak, čini da je muzika iz debele regresije u proteklih 5 godina (po meni 5, drugi ljudi bi stavili neki drugi broj) opet krenula naprijed... iako se plašim nastavka djelovanja benda nakon turneje - eventualnog albuma, samo vidjeti njih na bini kako šire riječ pred neukim pukom, puno mi znači, toplo mi oko srca.

:muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebi ga. :) . . Da sam se svako od nas pita oko toga, na šta bi to ličilo. Evo da se ja pitam, ceo Real Thing, Angel Dust, Who Care A lot, Album of the Year. XD .. . pa crkli bi. XD

 

Svirali su "We Care a Lot" i to zadnju ;)

 

edit: da ne pisem jos jedan post,izvinjavam se,mislio sam da pricate o pjesmi ,a ne o albumu. :D

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma daaa.. ceo album. :)

 

ali, ali, ali... digging the grave...

 

Pa jebi ga.. I ja se ložim na pesmu. :) Ali eto. Ma šta hoooćeš?!?!?! Jebeni 2009 reunion of Faith fuckin' no more! . . . To bre da sam videla uživo, pa šta god da su svirali.. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na EXIT-u bi bila ludnica, stvarno su magarci.

 

Ako neko slučajno bude naleteo na informaciju o tome kada i kako počinje prodaja karata za koncert u Atini (Lycabettus Amphitheater, 10.08.2009) molim ga za objavu iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad necu oprostiti pederima sa exita sto ih nisu doveli

 

teski retardi, bitno da vrte iste izvodjace po 5 puta i forsiraju ostrvske jebene sezonske zvezda. sa izuzetkom msp, ovaj exit je totalni promasaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko uopste cita ovu temu ili samo postujete? Pricali smo vec o Exit/FNM situaciji.

 

Kao sto mozete da vidite, FNM su na godisnjem od 05.07. do 08.08. Ljudi iz organizacije Exit-a su hteli da ih dovedu ali se datum ne uklapa. Nije do Exit-a. Jedino da ih neko kasnije dovuce.

 

 

 

 

 

Edited by House of Voivod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...