Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

Album sam nabavio pre 3-4 dana .

Na prvo prslusavanje - odlican !

Kada su se utisci malo sredili - Najbolji album koji sam cuo u zadnje 2-3 godine , jedino sto moze da se poredi sa njim je - The Human equation i electric castle . Od mojih 5 najboljih albuma svih vremena 3 pripadaju Ayreonu ( prva 3 mesta ) , a jedan Star One-u . Covek je legenda !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ambeon je takodje fenomenalan , jedino bas i nisam neki ljubitelj Stream-a . Marcela jeste fenomenalna pevacica i Arjen je uradio odlican posao , ali opet mi taj stil ne lezi ... Nisam ljubitelj naucne fantastike , ali posle svakog preslusavanja Ayreon/Star one albuma , imam neverovatnu zelju da gledam Star Trek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Stream bio ok sve dok nisam odgledala dvd, tu mi je doslo da placem kada sam cula sakacenje Ayreon pesama.

Da nije bilo Arjena i Damiana tu popljuvala bih to zestoko, ali jbg njih dvojicu obozavam tako da sam izdrzala do kraja da odgledam, ali nikad vise necu to pustati :no:

Ambeon je odlican! Astrid ima prelep glas, poslusaj i njen album Beautifull red :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti to hoces da me nateras da napokon kupim neki broj? :)

Zezam se, taj kupujem svakako (ako uspem da ga nadjem u svom selu)

:meshuggah:

 

Samo, ali samo ako ga ne uspes pronaci u "tvom selu", poslacu ti ga na PP ili mejl recimo ;)

 

Nije rekao nista preterano novo, ali lepo je ispalo, sve je tu sto treba da bude, a zaista ostaje sada pitanje kako ce dalje Ayreon rad da izgleda, jer kao sto smo i nagadjali, ovaj album je poslednji Ayreon kakvog ga poznajemo, rece Arjen "krug je zatvoren".

 

Idem formatirati Windows sada, cujemo se kroz koju sedmicu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo, ali samo ako ga ne uspes pronaci u "tvom selu", poslacu ti ga na PP ili mejl recimo ;)

Ma neka potrudicu se da ga pronadjem negde :lol:

Nije rekao nista preterano novo, ali lepo je ispalo, sve je tu sto treba da bude, a zaista ostaje sada pitanje kako ce dalje Ayreon rad da izgleda, jer kao sto smo i nagadjali, ovaj album je poslednji Ayreon kakvog ga poznajemo, rece Arjen "krug je zatvoren".

Heh, slutila sam ja to, mislim da sam ti i rekla jednom prilikom da je to sigurno kraj, jbg takvu recenicu je tesko pogresno protumaciti. Povezao je sve prethodne albume kroz pricu u ovom i to je to, mada uradice on nesto novo, sigurna sam da nece prestati da stvara :meshuggah:

Idem formatirati Windows sada, cujemo se kroz koju sedmicu :)

Nemoj bre, nedostajace ti taj divni plavi ekran :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ha!!!

Jel sam lepo rekao na pocetku kad je procureo album da ce ovo biti zadnji ovakav Ayreon i da ce sada morati nesto radikalno da menja :)

:likuje:

salim se, ali ozbiljno ovo je remek delo i drago mi je sto ce da stane...

Najbolje je imati mere, a ne izdavati nastavke samo zbog kinte i sl.

Ako neko ne razume, zamislite kako bi bio dobar Matrix da je ostao samo na prvom delu!!!

 

Znaci Arjen sada krece u nesto novo, uf kako ce to biti zanimljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusaj lep je album :da:

http://rapidshare.com/files/53469552/Astrid_Van_Der_Veen_-_Beautiful_Red.rar

 

:lol: Pa zar i ovde ca code-usjes linkove ? To ti ostalo u navici sa warez sajtova :lol:

Sad mi je trenutno ispitni rok , a ovde nemam ADSL , pa mogu skinuti tek kad odem kuci na izbore .

Mada koliko se secam ona ima i svoj bend theEndorphins ( www.theendorphins.com )

Ali an ayreon forumu se sire neke glasine da je ona bolesna i trenutno na lecenju ( borderline syndrom - psihicki poremecaj ) , nemam pojma da li je tacno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje pre sveka za Lakija i azala (ako vide :D ) bash me zanima, kako vam se dopada zadnji Ayreon, pre svega mislim u odnosu na ranije albume i druge Lukasenove projekte ???

 

Znam da se mnogi ipak nece sloziti, a neki verovatno i hoce, meni je ovaj album nadmasio i Migratora i THE i Elektricni zamak :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima Ayrerona, bar mi se cini da sam video... Ne znam da li se mozda rasprodalo, jer sumnjam da imaju bas mnogo primeraka.

 

@ Telcontar - nema sta da se prica preterano o poslednjem albumu... Ovo je kao best of cele karijere, elementi sa svakog albuma se cuju, sve je doterano do perfekcije... to sam i Arjenu rekao, ultimativni Ayreon album, i tacka na dosadasnju pricu. Videcemo sta ce i kako dalje biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlozih mu simfonijski orkestar, kaze da je razmisljao o tome dosta, cak i pricao sa nekim svojim prijateljem koji je upucen u te stvari, ali ovaj mu rekao da orkestar dnevno kosta desetine hiljada eur, pa je rekao da bi morao prvo malo razmisliti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...