Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

ma nije tebi, nego sam chitala postove u nazad :) pa mi se uchinilo da sam pogreshno shvacjena:)))

 

Mali drugarski savet !

Vise puta pusti bilo koji Ayreon album ! npr Human.... od pocetka do kraja. :opusteno:

Ne trazi momente SOP-a u tome(niti bilo kojeg benda),zadrzi neutralnost :rolleyes:....daj mu sansu u pravom smislu..

sve dok te harmonije i melodije ne dopru do tebe na onaj nacin da ih prepoznajes i pevusis.

Bosanski lonac ruleZ !!!

To ti je razlika kao da udjes u vodu do kolena(SOP,Ambeon) ili ronis za morskom zvezdom(Ayreon)

Ovo vazi samo u slucaju da potrazujes PROG(kakvih je 90% korisnika ovog podforuma).

Vremenon ces shvatiti da je SOP ipak mainstrem tj.komercijala...dok su Ayreon albumi remek dela prog rock/metal zanra !

 

Ovo je krajnje dobronamerno ! Pozz !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,ja konacno dobila od druga Ayreon mp3,pa slusanje moze da pocne.Javicu utiske. :pivopije: Znaci,ne mogu da verujem.Upravo sam iskopala njihov dvd koji imam sto godina,a nikad ga nisam pogledala.Koji sam ja moron!!!!Pitam se sta cu jos skontati da imam,a da nisam bila svesna toga.

Edited by WITCH84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooj gledaj Marija, predobar je koncert!!! :veseli:

Pojavljuju se dva od mojih top 3 vokala!

Omiljeni mi je naravno Damian Wilson :wub: :wub: :wub: (ustogljeni britanac u srebrnoj bodi majcici) i naravno Sir Russell Allen (buckasti bradati kosijaner u crnoj kosulji).

To mi je jedan od omiljenih koncerta ikad :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooj gledaj Marija, predobar je koncert!!! :veseli:

Pojavljuju se dva od mojih top 3 vokala!

Omiljeni mi je naravno Damian Wilson :wub: :wub: :wub: (ustogljeni britanac u srebrnoj bodi majcici) i naravno Sir Russell Allen (buckasti bradati kosijaner u crnoj kosulji).

To mi je jedan od omiljenih koncerta ikad :lol:

Jako je dobar koncert

Ja ga imam na 2 diska. :pivopije:

Sve sa dokumentarcem !

Arjen i cika Russ pevaju na drugom disku Simon&Garfunkel-a(prilicno me iznenadilo koliko su dobro izveli sa akustarom)

Od Ayreona imam Human.... dvd-prica+2video klipa,i Actual Fantasie DVD audio format.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arjen i cika Russ pevaju na drugom disku Simon&Garfunkel-a(prilicno me iznenadilo koliko su dobro izveli sa akustarom)

Daaa, odlicno su to otpevali :meshuggah:

Kako Russell samo izgleda smesno (zdepasto i debelo) pored naseg dragog dugajlije :)

Od Ayreona imam Human.... dvd-prica+2video klipa

Uuu, jel bi te mrzelo da mi srezes ovo? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooj gledaj Marija, predobar je koncert!!! :veseli:

Pojavljuju se dva od mojih top 3 vokala!

Omiljeni mi je naravno Damian Wilson :wub::wub::wub: (ustogljeni britanac u srebrnoj bodi majcici) i naravno Sir Russell Allen (buckasti bradati kosijaner u crnoj kosulji).

To mi je jedan od omiljenih koncerta ikad :lol:

AAAAAAAAAAAAA!!!!!Ovo razbija!!!!!Floor sa sve sestrom :wub: Gde mi je bio mozak ranije!? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...