Jump to content

Elvenking


StarbreakeR

Recommended Posts

Postoji mogucnost da dodju da sviraju kod nas, sa Spellblastom, samo sto moram da nadjem ko bi to hteo da organizuje. Traze samo putne troskove, smestaj i hranu.

Не питах те је л' свирају још негде у близини или их треба доводити право из Италије? Овај други сценарио би драстишно дигао цену целог подухвата.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех, то је циљ свима. Валдерама је овде и продавао њихове дискове кад је набавио AFM дистрибуцију. Не знам да ли би урадио лиценцу, знам да је он једини који то овде ради, а и AFM је то давао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je Wyrd najbolji album(metal, non metal) ikada. Savrsen je u svakom pogledu, od prve do poslednje pesme.

Heathenreel je ok. Bio bi bolji da je produkcija bila bolja, ali dobro.

The Winter Wake je ispodprosecan, nije bilo moguce nadmasiti Wyrd ali sam se nadao da ce bar biti prosecan, ali ipak odlazak Jarpena i Kleida(meni drazeg pevaca) nije mogao da se nadoknadi.

Od sledeceg albuma zavisi da li odustajem od njih ili ostaju u mojih top 5 bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja u principu ne mogu da odlucim koji mi je najbolji album, ali za nijansu mi je Wyrd slabiji od ostalih, mozda samo zato sto mi je Damnagoras nezamenjiv, mada nemam nista ni protiv Kleida... ova grupa je i dalje najvece iznenadjenje za mene u poslednjih par godina...

 

Edited by blacksmith

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sve postoji prvi put :)

 

na svakom drugom albumu svakog drugog benda se nadje bar jedna pesma, ili deo pesme koji smori, dok mi Wyrd drzi paznju od prve do poslednje sekunde

na moju veliku zalaost imaso sam priliku da upoznam samo dve-tri osobe koje dele moje misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sve postoji prvi put :)

 

na svakom drugom albumu svakog drugog benda se nadje bar jedna pesma, ili deo pesme koji smori, dok mi Wyrd drzi paznju od prve do poslednje sekunde

na moju veliku zalaost imaso sam priliku da upoznam samo dve-tri osobe koje dele moje misljenje

Не знам, мене је "Heathenreel" стрефио само тако, јер нисам очекивао ама баш ништа, а добио сам СВЕ. Можда баш због тог очекивања ми други није толики утисак оставио, јер сам ту већ очекивао НЕШТО.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja recimo nisam mnogo slusao scyclad pre nego sto sam cuo elvenking, i onda sam se potrudio da sto vise preslusam i scyclad... nekako mi imaju nedostatke za razliku od elvenkinga... heathenreal mi je definitivno najkompletniji album ikada u svakom pogledu...odusevljava me aranzman pesama, jednostavno je svaki deo na savrsenom mestu... regality dance jebe keve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle Wyrda sam procitao da su im idoli Skyclad i odma' nabavio 3 albuma(The Wayward Sons Of Mother Earth, No Daylight Nor Heeltaps i A Semblance Of Normality) i razocarao se

od pesama mi se mnogo svidjaju samo Another Drinking Song i The Widdershins Jig

Elvenking mi je skroz veseo i ziv dok me Skyclad bedaci

po mom misljenju su ucenici nadvisili ucitelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wayward je vishe thrasherski, a No Daylight su ti rerecordovane pesme sa novim pevachem, vecina njih su izgubile dushu pritom, a "A semblance" im je zadnji album, prvi sa novim pevachem, koji je ok..ali hoces da cujes the best of the 'Clads..nabavljaj (npr.) "Prince Of The Poverty Line", "Vintage Whine", "Jonah's Ark"...doduse, steta sto te je prvi razocarao, meni je (i) taj odlichan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, они ни нису треш, можда су повукли у почетку зато што су скоро сви чланови претходно били у треш бендовима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта си се ти нашао прозваним, кад сам одговарао Рхапсоаду. Ево шта је он написао:

nisam ljubitelj thrasha

А ја му одговорих да нису свирали треш итд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok ajd' sad preteraste, ima thrash elemenata, a ja nisam ljubitelj thrasha, sta tu nije jasno

ni ja nisam rekao da su thrash vec sam rekao da nisam ljubitelj thrasha...

 

@Angelistor whatever

 

Ni ja nisam ljubitelj Mire Škorić, ali se opijam uz Muharema Serbezovskog.

 

Ima Skyclad u jednoj pesmi uvod na srpskom, davno sam slušao. Ne mogu da se setim kako ide.

 

Što se tiče Elvenking-a, Heathenreel je jebeno remek delo, a Winterwake mi je bolji od Wyrda, valjda zbog Damnagorasovog vokala, koji nije vanvremenski, ali odlično leži toj njihovoj muzici.

 

Skywards! :):):):):)

Edited by /ON/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...