Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Odo ja na defektologiju.... :uhoh:

 

...mozda psihologija...ce da vidimo....

У дому има много људи који су на дефектологији, нисам имао појма да је то тако популарно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У последње време је слабија, свуда је храна поскупела, само су цене у мензи остале исте, што води паду квалитета хране. Наравно, већ ми је и досадило да једем у мензи. Зато се растурамо од пљескавица, а најбоље је кад се врати неко ко је ишао кући за викенд. Још ако има неколико таквих, срећи нема краја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

zato i pitam jer sam ja na pomenutoj katedri:

Катедра за српски језик са јужнословенским језицима

 

a dotični momak je rekao da je na:

Катедри за општу књижевност и теорију књижевности

 

a predstavlja sebe kao studenta srpskog jezika i književnosti, što kolege s opšte uz dužno poštovanje nisu. oni ni "s" od srpskog jezika ne uče već se bave svetskom književnošću :da:

 

svako ko se bar malo razume i ko studira 01/02/05/06/08 zna koliko je to apsurdno, te jedino odgovor mogu naći u tome da momak uopšte ne studira to čim ne zna osnovne stvari o svojoj studijskoj grupi :ph34r:

 

zato sam i pitala na kom fakultetu on studira, pošto na filološkom definitivno nije takva organizacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato i pitam jer sam ja na pomenutoj katedri:

Катедра за српски језик са јужнословенским језицима

 

a dotični momak je rekao da je na:

Катедри за општу књижевност и теорију књижевности

 

a predstavlja sebe kao studenta srpskog jezika i književnosti, što kolege s opšte uz dužno poštovanje nisu. oni ni "s" od srpskog jezika ne uče već se bave svetskom književnošću :da:

 

svako ko se bar malo razume i ko studira 01/02/05/06/08 zna koliko je to apsurdno, te jedino odgovor mogu naći u tome da momak uopšte ne studira to čim ne zna osnovne stvari o svojoj studijskoj grupi :ph34r:

 

zato sam i pitala na kom fakultetu on studira, pošto na filološkom definitivno nije takva organizacija.

 

 

sad ga gazi :mhihi::lol: zar je bitno

Edited by East

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde ti zivis, pa pola studenata ne zna da navede full naziv svog smera :) nista cudno... to govori koliko ih zapravo ta materija interesuje, mada je fil. malo drugaciji fax i moralo bi da se zna to...

 

Pa mozda studiraju nesto sa zajebanim, ili jako dugackim nazivom. (Kao ja npr, ali znala sam puni naziv jos pre nego sam upisala). ;)

 

U svakom slucaju, ne verujem da ih ima bas mnogo koji ne znaju tacno sta studiraju. :)

Tj kako im se smer zove.

 

Ovde svi studiraju gubljenje vremena, a u ostalom su uglavnom laici.

Sta po tvom misljenju nije gubljenje vremena?

Malo je glupo tako govoriti.

 

Meni bi licno pravo bilo :puke: i svakako bih tamo gubila vreme, ali nije fer da proglasim pravo ze gubljenje vremena.

A sta ti studiras?

Ili si ti mozda "iznad institucija" i odabrao si iz tog razloga da ne studiras nista? (sto moze biti ok, ali opet ne opravdava pricu o gubljenju vremena.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakva vrsta gubljenja vremena sociolozima dodje opis radnog mesta (ili profesionalna deformacija, kako vam se više svidja). Lucky, gde studiraš?

Sabre je genijalan lik, HUG drugar!

Ala nas je sociologa, ozbiljna smo pretnja ovima sa ETFa!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...