Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

u pravu si drugar, shvatio sam to jos odavno ali sam skapirao da kucam na pogresna vrata, jer je ovde politicka objektivnost strani termin. u svakom slucaju potrudio sam se da kazem sta sam mislio da treba jer ne mogu da sedim i cutim kad osecam da treba da se pokrenem. Kunem se da sam 2000te mislio da vise nikad necu osetiti taj dobro znani osecaj u stomaku i odvratnost u ustima jer ne znam sta ce biti sutra jer ne znam koji kurac ja zavrsavam skolu kad necu imati gde da radim ako naravno ostanem u zemlji a zelim da ostanem u zemlji, jer se suzdrzavam da govorim javno svoje stavove sem ako nisam spreman da se tabam jer nekome ne odgovaraju. Ustao sam i izasao da se derem jer zelim da prihvatimo ono dobro iz evrope i provucemo to kroz stari dobri srpski analiticki tradicionalisticki fazon nesto kao sa hriscanstvom sto je bilo kad je doslo na ove prostore. znaci to hocu, ali ne mogu kad protiv mene imam polu informisane, ultra netolerantne, selektivno obrazovane, licemerno nastrojene likove koji se brinu samo za svoje dobro i njisu se kako duva vetar. Mogu da se kladim da kad se ocepi kosovo, da ce pola kriminalaca juzne srbije jedva cekati da saradjuju sa siptarima, a uvece ce da psuju majku svemu sto je bilo otcepljenja uz cecine hitove (kvazi srpkinje) najveceg izroda ove zemlje, i tako dalje i tako dalje i tako dalje...

 

ne znam sto imas potrebe da vredjas ljude ovde na forumu!? zar takvi ljudi da nas vode u Evropu?!

vec sam rekao par postova ranije sto ljudi ne idu na taj studentski protest, necu da se ponavljam

 

i ajde' sad stvarno vise da ne off topic-ujemo

 

neka notvore topic o politici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда седи код куће и спрема испите?

Ma ajde molim te, to su oni što ništa ne bude od njih kada završe faks, nikakvu inicijativu ne pokazuju, nemaju čime da se hvale djeci, da pokažu da su nekada bili i nešto više od knjiškog moljca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes, ne mogu da pokazu deci da su vristali i drzali govore po protestima.. ali zato mogu da ih oblace, nahrane, posalju u najbolje skole itd... realno ste svi puni govana, koji bre protest?

 

Znas kolko me boli kurac ko ce da mi bude predsednik ili na vlasti... pametan sam i zaradicu pare makar mi doveli i Osamu Bin Ladena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajde molim te, to su oni što ništa ne bude od njih kada završe faks, nikakvu inicijativu ne pokazuju, nemaju čime da se hvale djeci, da pokažu da su nekada bili i nešto više od knjiškog moljca.

Они постану адвокати, инжењери, хирурзи, и да не набрајам даље. Лако је ићи и урлати по улицама.

 

Jes, ne mogu da pokazu deci da su vristali i drzali govore po protestima.. ali zato mogu da ih oblace, nahrane, posalju u najbolje skole itd... realno ste svi puni govana, koji bre protest?

 

Znas kolko me boli kurac ko ce da mi bude predsednik ili na vlasti... pametan sam i zaradicu pare makar mi doveli i Osamu Bin Ladena.

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes, ne mogu da pokazu deci da su vristali i drzali govore po protestima.. ali zato mogu da ih oblace, nahrane, posalju u najbolje skole itd... realno ste svi puni govana, koji bre protest?

 

Znas kolko me boli kurac ko ce da mi bude predsednik ili na vlasti... pametan sam i zaradicu pare makar mi doveli i Osamu Bin Ladena.

U jebote, a ja čak i ne podržavam ovaj protest zbog "političke vrednosti", već onako, čisto da se malo urla :)

 

Ja sam onaj koji u pozadini iz fotelje urla da se urla, ali ne urla i sam :da:

 

Они постану адвокати, инжењери, хирурзи, и да не набрајам даље. Лако је ићи и урлати по улицама.

E, ajde, a ovi drugi nikad ne postanu? Ovakvi protesti i nisu za inžinjere, hirurge i advokate, već za filozofski fakultet, on je najviše politički angažovan, prije svega po ljudima koje obrazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi sto protestuju i ne podrzavaju vlast, oni su po difoltu narkmani, raspadi i nikad ne zavrse fakultet...jebiga, kod nas je jos uvek u fazonu komunjarski sistem razmisljanja...tito, partija, omladina, akcija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jadno je to sto pise,ali na zalost istinito, ko nam je kriv kad smo dozvolili da nam ministar prosvete bude kostunicina marioneta, u svakom slucaju valjda ce da bude bolje jednom, jebo te valjda cemo da shvatimo ili da se opametimo, ako ne onda ili beganje ili samoubistvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta da ti kazem demonstriram i borim se protiv ovakvih budala jos od 96, jebi ga ali vidis kako to ide ovo je uzrok neobrazovanosti, a kad si neobrazovan onda utice na tebe kako hoces jer nemas informacije koje su ti potrebne da bi sam formirao svoje misljenje. jebi ga usrani smo, i sami sebe useravamo do jaja. takvi smo valjda otkud znam. kapiram da cemo da nestanemo u sledecem velikom svetskom ratu jer cemo da istrebimo sami sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,jebo masovno obrazovanje,ono je produkt masovne industrijalizacije,tromo,kruto,dogmatsko i neefikasno da osposobi za bilo sta osim za poltronstvo. Ako ti je muka od toga da se boris za sebe,idi baci se u dunav.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nikada necu imati lepshi ispitni rok od ovog februarskog :) Naravno, to zahvaljujuci jer sam sve dao u januarskom...ali zato ce sad ovaj letnji semestar da bude pravo iskushenje.. Kamelot u sred prve kolok nedelje, Legacy u sred druge...propashcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koleza evo sta vrti na netu i o nama :)

 

10 razloga zasto treba da se zabavljate sa doktorima...

 

1. The stethoscope

2. They can give you the gift of "missing them" because they are always at work

3. They can give you a free medical consultation

4.You save yourself the embarrassment of going to a doctor with a water infection!!

5. They are smart!!

6. They know their anatomy well (know what works and where)

7. They are heavy weight party people in the weekend

8. Let's play doctor!!

9. They are well trained to listen.

10. They know how you feel, or at least pretend to!!

 

ok!!! so here are some new ones i came up with!!!!

 

10.1 They always have a strange new story to tell.

10.2 They offer you a tissue when you feel like crying (it is a reflex).

10.3 They can stay up all night if you want them to.

10.4 They can guide you in the gym.

10.5 Money!!! (Although they work long hours for it)

10.6 Free medical samples!!

10.7 They are unshockable!!!

10.8 They know what you want to hear and say it!!

10.9 They always try to dress nice!!

10.10 They are trained in breaking bad news in a nice way.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...