Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

E da ga jbm ako muško svoju dominantnost pokazuje završenim faksom. To mi nije jasno. Kakve to veze ima sa potrebom nekoga da dominira i tim uopštenim muško-ženskim odnosima u vezi?

Pa meni da (neka) cura kaže da mi je manjak faksa - manjak dominantnosti, ja bih prso od smeha. :)

 

ne bre nisi razumeo :rolleyes:

ne pokazuje muško time svoju dominantnost. ne pokazuje niko time svoju dominantnost. samo je važno da postoji snažna identifikacija između partnera kako bi se veza svela na emocije komunikaciju seks razumevanje nepotrebno precrtati, a ne na statusne ili obrazovne razlike

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste u pravu si ... nije tako kod nas jer smo kao nacija žešći formalisti. opterećujemo se sa milion dimenzija koje životu ne donose vrednost (tipa, dal' se češljam na ovu il na onu stranu.. dal sam obukao crnu trenerku i bele čarape na patike?!? moš' misliti vrlo važno)

 

takav nam je mentalitet. grickali bi nokte i jeli paštete ceo mesec, samo da kupi mama najke pa makar dala celu platu za njih, jer svi drugi nose pa će da ga zezaju ako i on nema, i šta će svet da kaže na ovo ili ono... bljak. drugo ljudi mnogo daju sebi za pravo da zabadaju nos u tuđi život i komentarišu tuđe brakove, plate, kuće, izgled, decu, političke stavove etc

 

a to što nam prazna tikva zveči to nema veze. meni se gadi taj formalizam ali on je u većini slučajeva toliko usađen u našu podsvest da se većina muških oseća pobačeno pored obrazovanije žene, prosto naprosto jer žive u društvu koje vrši pritisak na njih jer su to očekivanja malograđanštine i komšiluka

Share this post


Link to post
Share on other sites

У вези онога да сви који су уписали факс по старом програму морају да дипломирају до 2011. или губе право на даље студирање, јел то важи до краја 2011. или до децембра 2010.? :uhoh:

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

У вези онога да сви који су уписали факс по старом програму морају да дипломирају до 2011. или губе право на даље студирање, јел то важи до краја 2011. или до децембра 2010.? :uhoh:

30 dec 2011

Mene ovo ne pogadja licno preterano sticajem nekih okolnosti, ali mi svejedno ide na nerve :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, velika vecina tako razmislja, ja sam se u to uverila iskustvom, kao i iskustvom mojih drugarica. To je duboko ukorenjena potreba muskog da dominira i zenskog da prati svoje musko.

Ne radi se o tome da li ti volis to sto radis ili ne, nego da li sebe vidis kao boljeg i jaceg ili ne.

 

 

 

Pa nece imati mleka...

Ili ti neces imati sta da lechish?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravna :D

On donosi novac, ona rađa decu. Svi srećni, svi zadovoljni :)

 

Šalim se, naravno, ali činjenica je da je muškarcima lakše da studiraju, rade, zajebavaju se (možda se čak i ožene) u isto vreme, nego devojkama

 

 

mislim da je svima lakše da studiraju, rade i zajebavaju se bez obzira da li su muško ili žensko

 

ali roditi dete e to je razlika i to je onaj kritičan momenat that makes a difference ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...