Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Anjo, ti znas da sam ja ostra, ali pravedna. Nema tog loseg uticaja kojeg ja ne mogu jos vise da pokva... zbunj!

 

Iscrpelo me je cekanje rezultata, sad nemam inspiraciju cak ni da lupetam nesto na yumu. Eto, vec postadoh student.

 

 

Da li sam vam rekla da mi je aorist najomiljeniji od sve dece?

 

Nisi ti normalna :evotigana::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne studiram, ali me to takodje interesuje... Mislim da zavisi i od toga na kom smeru hocesh da upishesh master. Ja sam chula za neki smer sa finansijama i htela bih to, ali je 6000 evra godina (preskupo u 3 lepe)... Ostali bi trebalo da su dosta jeftiniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne studiram, ali me to takodje interesuje... Mislim da zavisi i od toga na kom smeru hocesh da upishesh master. Ja sam chula za neki smer sa finansijama i htela bih to, ali je 6000 evra godina (preskupo u 3 lepe)... Ostali bi trebalo da su dosta jeftiniji.

 

DAMN!! :ph34r:

to mora da su one varijante u kooperaciji sa fakuletetima iz inostranstva...

mislim da njihov master nije preko 150 000 din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li ikog na klasicnim da mi pravi drustvo,smoricu se sam a stariji sam x godina od generacije.jebem me ludog sto mi je treb'o drugi fax u zivotu.

 

Таква надградња је заиста за сваку похвалу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja studiram filozofiju.pa nije uopste tesko upasti,treba ti 60 bodova

Hvala.

Sta znam, interesantna mi je filozofija, ali bi je uzeo u razmatranje tek kao drugi fakultet ako zavrsim prvi. Jer, realno posle njega nema posla u struci, ne bi citav zivot da me roditelji finansiraju.

 

Moram se malo raspitati i za ETF...

 

Au jebem ti i crnu goru i one siptare sto nam donese nezavisnost.

Za strane drzavljane godina 2000e, to mi dodje isto kao na megatrendu jbt.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li ikog na klasicnim da mi pravi drustvo,smoricu se sam a stariji sam x godina od generacije.jebem me ludog sto mi je treb'o drugi fax u zivotu.

 

Heh kolega onda iskusno odaberite neki umetnicki fax gde su svi polumatori pa se nece videti da ste na drugom pohodu :da: , licno sam probala, radi :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se malo raspitati i za ETF...

 

Au jebem ti i crnu goru i one siptare sto nam donese nezavisnost.

Za strane drzavljane godina 2000e, to mi dodje isto kao na megatrendu jbt.

studiram ja etf, pitaj sta god te bude zanimalo.

 

odmah da ti kazem, mora dosta da se radi, ali nije tako strasno nadje se vremena za sve ;)

 

a ako si dobar djak, neces imati problema sa prijemnim a ni sa fakultetom.

i valjalo bi da ti matematika dobro ide :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

DAMN!! :ph34r:

to mora da su one varijante u kooperaciji sa fakuletetima iz inostranstva...

mislim da njihov master nije preko 150 000 din...

 

 

Pa da, predavanja su na engleskom i tako to, ali si posle jedan od malog broja struchnjaka za finansije, tako da imash zagarantovan super placen posao. Postoji i fora ako si medju ne-znam-koliko prvih na nekom testu, onda ti smanje shkolarinu na 3000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^(odnosi se na post double fire)

haha

 

pa da. meni su to rekli bas pred pocetak cetvrte godine, pa sam se potrudio da ih dobro naucim u srednjoj

 

ali realno, ne treba ti mnogo iz integrala i izvoda, tablica i neke lakse smene, parcijalna integracija npr. ne treba za oet i fiziku(iz fizike je imao samo jedan zadatak gde se parcijalna koristi). tako da ono moze i na faksu da se nauci, samo mora malo vise stolica da se zagreje :) :)

 

mada ono glupa im je ta fora da se integrali rade tek u drugom semestru, ali kao sto rekoh nije to nista strasno

 

@kuruz: preteruju, meni je oet 1 bas laganica bio, samo mora redovo da se uci, ali bas su kul oet-i za spremanje, zato sto radis tzv "ispitnu zbirku" lepo, i nema zime. jedino sto mogu neki rok zajeban da ti zavuku ponekad, ali dobro onda sledeci daju laksi

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Истина, имам друга из Крагујевца који је ишао у математичку, све испите спрема по неколико дана и даје их, али има проблем са оба ОЕТа. Већ има довољно бодова за трећу годину, али га јебу ОЕТи. Није у стању да седне и учи их месец, два, колико је већ потребно. :(

 

Свуда има тога, и ја неке испите учим 2 недеље, ал' зато Уставно, Грађанско итд. захтевају бар два месеца ако је циљ озбиљно их спремити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbg oet 2 uglavnom ostaje ljudima. fora je sto je meni taj ispit laksi za spremanje of matematike npr, jer iz oet-a samo zadatci dolaze i nema mnogo da se buba(zato se ja ne cimam mnogo ako ga padnem, jer samo imam da doucim), dok iz matematike 50% ispita je teorija i to moras da bubas(ali sa razumevanjem :) ), pa mi je frka jer pola te teorije zaborravim, pa moram sve iz pocetka da ucim ako padnem. glavna fora sa oetima je da se ljudi sjebu na kolokvijumu, pa posle moraju na ispitu da dobijaju osmice da bi polozili, a kolokvijum je nenadoknadiv

 

oet mi je nekako sistematican, imas zbirku, u kojoj je svaki zadatak vazan, znaci lepo krenes od pocetka i predjes celu zbirku i to je to. dok npr iz matematike ili fizike imas gomilu zadataka kojiti ne trebaju, i nekad ne znas koje da predjes a koje ne(tako da ja tu samo vezbe predjem i cao)

 

mada ono, da su zlo oet-i jesu, tu uglavnom ljudi najebu

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

А Лаза је дао математику из зајебанције. :)

 

То са коликвијумима је срање. Обожавам свој факултет због тога што не морам да идем на вежбе, нити се озбиљно узимају у обзир оцене са истих.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

А Лаза је дао математику из зајебанције. :)

 

То са коликвијумима је срање. Обожавам свој факултет због тога што не морам да идем на вежбе, нити се озбиљно узимају у обзир оцене са истих.

 

Код ових мојих ретарда за све вежбе дозвољена 3 минуса, осим једних где је то могуће само уз лекарско оправдање. Пређеш тих 3 минуса, одмах ти кажу: ,,Колега, пријавите се су студентској служби да вас додају на списак за ове вежбе, за следећу годину''... није битно то што и поред тих изостанака можеш све стићи да завршиш. Мене сада тако јебу за 2 испита :(

Edited by Tano Cariddi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који факултет?

Код мене се присуство на предавањима евидентира провлачењем картица са чиповима, на улазу у све амфитеатре и учионице су постављени читачи. За оверу семестра нам је потребно 30% присуства и потписи са вежби. Наравно, нас петоро смо се организовали да свако иде једном недељно са 5 картица и провлачи остале, а потписе сви добијају, иако бар половину људи руководиоци вежби први пут виде на последњем часу. Рај.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који факултет?

Код мене се присуство на предавањима евидентира провлачењем картица са чиповима, на улазу у све амфитеатре и учионице су постављени читачи. За оверу семестра нам је потребно 30% присуства и потписи са вежби. Наравно, нас петоро смо се организовали да свако иде једном недељно са 5 картица и провлачи остале, а потписе сви добијају, иако бар половину људи руководиоци вежби први пут виде на последњем часу. Рај.

 

на физичкој хемији. Буде нас по 5-6 у групи, па не може да се провуче, а да те не виде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...