Jump to content

Najgledanija TV stanica


PlanetHell

Najgledanija TV stanica  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Toliko mi je zao sto ne mogu vise laicki da pricam o televiziji i medijima.Idem samo tri meseca na faks (novinarstvo) i mnogo stvari sam cuo i naucio i o frekvencijama i o medijima i o televizijama posebno.I sad kad znam toliko informacija, ne mogu a da se ne obazirem na njih.Zato sa moje strane nema obrazlozenja vec samo...

 

Moj glas za RTS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto,zbog RTSa? njima se jako promenio program - na bolje (filmovi i serije a naidjem i na koju dobru emisiju) pritom izbacujem dnevnik i politiku uopste jer to ni ne gledam ( a to je uglavnom i razlog zasto se neka TV stanica pljuje), al ovako generalno gledano ja mislim da je medju boljima

 

edit: glasam za B92 :D ne zbog velikog brata vec zbog un paso adelante :)

Edited by Dodjavola!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u ovakom malom izboru moram se odluciti za RTS.Da je neka druga situacija glasao bi za B92 al su se promenili na gore.Dok se RTS popravlja na bolje.Mad RTS1 se forsira na ustrub RTS2.Pink nemam na kablovskoj avala nije toliko losa Kosava je nekad bila dobra.Imali su Jukebox.A sad pratim samo satelitske kanale i RTS i B92.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... mislim da necu glasati... nisam siguran da li sam vise gledao Star Trek vikendom na Avali, vesti ponekad na B92 ili muzichku slagalicu na RTS-u...

Jebiga, ja malo gledam TV... a i kad gledam, stoji mi ukljucen Cartoon Network...

None of the above!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Већ је речено да је јавна радио – телевизија концептуално другачија од комерцијалне. Јавни сервис би морао да буде јавно добро. Због јавног и стабилног извора прихода он не би морао да улази у ,, такмичење '' са другим телевизијама тј. не мора да производи програме који се продају. Програми РТС-а имају задатак да информишу, образују и забављају. Такође програм мора да негује културне и историјске вредности Србије. То не укључује могућност да се избацује из програма оно што нам долази из света, већ напротив, оно што је добро радо се прихвата. Главни задатак је да се грађани Србије преко РТС-а потпуно информишу и да се гледаоцима и слушаоцима испуне све потребе...

 

 

Evo ovo je deo iz mog eseja o Javnom medijskom servisu Srbije.Cisto da barem malo uvidite razliku izmedju RTS-a i ostalih televizija sa nacionalnom frekvencijom.Ovo sto je gore napisano predstavlja kako bi sve to trebalo da izgleda a ipak jos ne izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je lepo i tacno napisano, jedino sto sadasnjem RTS-u fali obrazovni program novije proizvodnje. Ja sam kao klinac obozavao da gledam njihove decje emisije i obrazovni program, a sad on ne postoji. Ako sam dobro primetio, dobar deo para odlazi na kupovinu sto novijih filmova i serija, kako bi se uvecala gledanost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

b92.

 

nije potrebno objasnjavati. najmanje seljacka stanica.

Мени се чини да ни Авала није сељачка... Још да нема оне глупе квизове ...

 

 

Иначе ја немам ни синал В92 ни Кошаве у Нишу и не знам зашто је то тако...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...