Jump to content

Marilyn Manson


Recommended Posts

na GGG turneji vidi se na dvdu stalno mu lupa pesnicom u rame i kaci se na njega i provocira.

a rock am ring 2003 5 baca gitaru i popizdeo i hteo da se bije sa njim al ovaj picka kao uzmi tu gitaru nazad! :D jeste gledali. mislim da j eza vreme beautiful people. i nije mi malo jsano koji kurac tamo 5 svira kad kao ono sto svira se cuje i kad baci gitaru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je sad nova fora medju muzicarima kvazi-tucha na bini. To svi rade od 2003. nista posebno - samo privlacenje novinara....

 

 

ja bih rekla od `83. da je krenulo ako ne i prije... pogledas malo sta je bilo nekada.. metal nije postao 2003.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta sranja oko bendova je odavno pocela.....Pogledaj gnr, kako su oni prosli..... Manson je malo puko muzika jeste u njegovom fazonu i njegovom stilu. Nova postava,novi ljudi to se naravno cuje. Nije ista gitara,bubnjevi. Sta ocekujete, ostao je sam, sada se spasava na svoje ime. Mada muzika je i dalje poprilicno dobra. Od treceg albuma je poceo da menja stil,pravac,da korissti dosta elektronike. Bilo bi lepo kada bi malo postovao ljude u bendu i da ih ne iskoriscava i podsmejava, zato su ga svi i ostavili. Cak je i Trent to reko za njega, da ocekuje da ga svi gledaju kao boga.

 

Video je kako da iskoristi publiku, kako da se probije. Ako vas bas zanima sta i kako procitatje njegovu knjigu. Prolaze tu dosta bendova,dosta ljudi, svasta se zbivalo.... Dobro je on ostao ziv sada......

Share this post


Link to post
Share on other sites

oduvek ti je on bio takav.

dok je bio mlad (2 godine pre sticanja popularnosti) je trazio da se o njemu pise u lokalnom rock magazinu iako tada nije ni imao bend. uveravao je novinare kako ce kroz koju godinu postati muzicar popularan sirom sveta, sto se i desilo.

doduse nesto kasnije, ali poenta je da mu nije samo slava udarila u glavu vec je fabricki takav.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako i očekivati propagandu nasilja ako i sam nema "problema" s njim? Shvatite već jednom, sve što radi je genijalno proračunato. Pojavom tog absintha je konačno rešeno ono pitanje gde mu je parfem. :alkos:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posteno, prva dva albuma su ok, pa cak i remix album je bio super, tu je nekako otvorio sebi vrata. Posle vec ulazi u elektvoniku, sto je opet zanimljivo i interesantno. Mada svi imaju uspone i padove.

Pa sve je ok, ali kada je poceo svoje radove da prodaje za neku bolesnu cenu onda mi je sve jasno. Jednom prilikom je izjavio da napusta muziku, a posle se vratio kada mu je je novac bio potreban. Posteno koncerti vise nisu kao nekad i on je sada drugi tip i stariji, nije ta energija.Ipak je mozda trebao da poslusa Trenta i da krene njegovim nekim stopama. Trent je ipak doso do granice i tu stao, sada samo sebe usavrsava. Menson pored kvaliteta, zeleo je vise gde je samo sebe unistio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je muzicki sebe unistio. Mozda je oi trebao da poslusa Trenta. On mu je to i predlagao. Mislim da ga je chak i slusao, ipak je licno MAnson najavljivao povlachenje! No, bolje da je sebe uzdigao u toj filmskoj muzici, to mu ovako starijem mnogo vishe lezi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Trent je njega tada iskoristio za soundtrack. To je bilo razlog oko svadje i tako su se odvojili. Ali opet treba i on da shvati da ga je taj Trent koji ga je tada izradio doveo do velike granice. Menson je vece ime napravio od Trenta tako da je uspeo u onome sto je zeleo. Dva albuna i remix album je u produkciji Trenta, ulazak u celu industriju i studio sve je to njemu Trent omogucio, zato i on malo da se spusti na zemlju. Ja Mensona obozavam i svidja mi se njegov rad, sta je tu bilo i kako, to oni najbolje znaju.

Edited by Metalpirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...