Jump to content

Edguy


Recommended Posts

evo konacno 320 verzija sa bonus pesmama:

 

Edguy - Age of the Joker (Limited Edition) (2011)

 

1. Robin Hood

2. Nobody's Hero

3. Rock of Cashel

4. Pandora's Box

5. Breathe

6. Two Out of Seven

7. Faces in the Darkness

8. The Arcane Guild

9. Fire on the Downline

10. Behind the Gates to Midnight World

11. Every Night Without You

 

Bonus CD:

1. God Fallen Silent

2. Aleister Crowley Memorial Boogie

3. Cum On Feel The Noize(Slade cover song)

4. Standing In The Rain

5. Robin Hood (single version)

6. Two Out Of Seven (single version)

 

disk1

disk2

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilski jeste najslicniji Rocket Ride-u, s tim se slazem. Sad, ja sam TS voleo vise od RR-a, ali mislim da je Age Of The Joker bolji od oba!

Stvarno fenomenalan album i drago mi je sto su kritike uglavnom pozitivne. Takodje je album definitivno najraznovrsniji od svih koje su do sad snimili.

Nisam jos cuo CD2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovako, posle vise slusanja ovog albumu, mogu reci da sam u potpunosti zadovoljan album. Iako je najslicniji Rocket Ride-u, usudicu se da kazem da je bolji od njega! Po mom misljenju su albumi od Mandrake-a to TS-a najbolja 4 albuma, tj da su za klasu bolji od prethodnih albuma (iako je Theater isto veoma dobar). A Age Of The Joker je sigurno najkonstatnije dobar od svih albuma do sad. Jednostavno je bez slabe pesme i veoma dobro "tece" dok se slusa.

Od Tinnitusa sam takodje spreman da kazem da je bolji, ne mogu da kazem da mi je bolji od Mandrake-a, ali je moguce da ce ga vremenom prestici. Medjutim, skoro sam siguran da nece biti bolji od savrsenog Hellfire Club-a.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam definitivno izgubio nit sa ovim bendom, a zapitao bih se nije li i Sammet...RR mene sa pola pesama odusevljava pola nervira, proslog se secam samo na trenutke i mislim da mi je ubedljivo najgori Edguy album, a ovo novo...ne znam, imam problem glavni sto ga jedva pustam ponovo, pa nit' nema pravog utiska, sve pesme vec posle prvog puta (kol'ko-tol'ko) popamtih, vrlo predvidljive, iza svakog coska znam sta ce da dodje sledece... Humor je tu pre svega da se zna da ovo nije Avantasia materijal, kao sam humor mi je dosadio vise...Ne znam, jednako imam problem sa Tobijem kao kompozitorom u poslednjih par godina koliko imam sa samim albumom, mogao bi malo da o'ladi sa nekim fazonima, da se spusti malo na zemlju, covek mora po albumu da ima bar jednu preko7minutnu pesmu, a uspeva mu tipa svaka treca-cetvrta... Tako da...uzdrzan do daljnjeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...