Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Odlican je Stipe. Tesko protiv Velasqueza ali sve ostale pobjedjuje. Juniora je ostetio, i dalje se oporavlja.

 

Sto se Kristijana tice, ja ne mogu da vjerujem da se covjek ozbiljno bavi ovim sportom.

Kad je udario lowkick, tehnicki je bilo jednako nekom đetetu od 10 godina, nema rotacije kukova, gard skroz spusten (zato je i popio kontru), a kad se nasao na podu, kao riba na suvom, apsolutno nikakvo poznavanje borbe u parteru, pocevsi od nemogucnosti da se izbori za bolju poziciju. Imao je underhook, treba da se okrene na bok i vec je pola posla zavrsio. Da ne pricam o tome kako je odmah predao na giljotinu iz skoro neizradjene pozicije.

 

Bolje bih se ja potukao, Ostroga mi moga.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jebes spoliere ionako svega par ljudi overava ovu temu.Elem...

 

IGqru8N.jpg

CHb2tDBUYAAQ3YM.jpg

 

...Cain me je malo razocarao,Melendez takodje.Bas mi je drago zbog Werduma,pogotovo zbog gomile koja je tvrdila da nema nikakve sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, dobra montaza troll face-a.

 

Izgleda da su 20mjeseci odsustva zbog povrede, kao i nadmorska visina od 3500m ucinjeli svoje. Nije izgledao sav svoj, a Werdumu svaka cast. Ima pobjede nad Fedorom, Minotaurom i Velasquezom. Moguce i najbolji rezime ikad.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad sam odgledao post fight konferenciju i Cain je bio skroz realan.Rekao je da je Werdum jednostavno bio bolji,da nije hteo parter da radi(sto je logicno),da nadmorska visina nema veze sa njegovim izdanjem veceras.Iskreno ocekujem ludacki povratak Cain-a,slican onom nakon poraza od JDS-s.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon meca je rekao da je dvije nedjelje, koliko je proveo u Meksiko Sitiju, malo vremena da se adaptira na klimu.

Logicno je, uzasno tanak vazduh, eno i 30 kila laksi Melendez se gusio u trecoj rundi a covjek je imao dosta meceva od 5 rundi.

 

Vidjelo se vec u drugoj rundi da nema snage za konstantnu presiju uz kavez i to ga je kostalo prvo batina, a onda i titule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Njegov najveci problem je u tome sto nije uhvatio korak sa vremenom

 

MMA se brzo razvija ili si prisutan ili ne

 

Nadam se da je dosta napredovao za vreme ove pauze

 

ne shvati me pogresno voleo bih npr da je on Ufc sampion

 

ali tesko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidim da je sve ovako lepo izrežirano i uklopljeno sa činjenicom da je odmah nakon objave tog videa dobio meč ne mogu da se otmem utisku da je sve jedna velika predstava.

 

Šta bi bilo da ga je Mendes unakazio?

 

Pratim UFC već desetak godina i sve mi više izgleda kao prevara. Dižu se rejtinzi, pali se masa, stalno izmišljaju nešto novo, pokušavaju da budu originalni.

 

Očigledno je da puno glume pred svaki meč, pri svakoj izjavi i svakom trash talk-u ali je malo manje očigledno i da su neki od mečeva sigurno namešteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...