Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

baš i ne pratim redovna događanja, pogledam kad naletim na fajt čenelu, sinoć gledao odličnu veče, prvo juraja fejber ubio nekog mekdonalda čini mi se, a onda i demetrijus džonson izgazio gonzaga, ponavljam, nemam pojma od kada datira ivent al je bilo dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego da je splačina. Odakle gođ da je pošao zatvorio je vrata guzicom. Kad je odlazio iz UFC-a pričao je da je UFC smeće, prijetio Dani White-u itd. Sad se tuži sa Bellatorom, jer je i njih zajebao. Smeće.

Sad mi jos reci da volis Dejnu Vajta... SAMO DEJNA SKALI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što je on udario nekog kolima nema veze sa njegovom karijerom i titulom, valjda i on ima neki ugovor...izgovor je glupav. Meni je jako teško da poverujem u sve te vesti, kao španska sapunica neka, verujem da iza svega stoje pare. Treba videti kako se kreću cene karata i koliko će koštati "povratak" JBJ-a posle svega ovoga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što je on udario nekog kolima nema veze sa njegovom karijerom i titulom, valjda i on ima neki ugovor...izgovor je glupav. Meni je jako teško da poverujem u sve te vesti, kao španska sapunica neka, verujem da iza svega stoje pare. Treba videti kako se kreću cene karata i koliko će koštati "povratak" JBJ-a posle svega ovoga...

 

Code of conduct.

UFC tezi da bude priznat kao ozbiljna organizacija i da bude lice MMA. Napravili su propust kad je pijan slupao kola. Napravili propust kad je pao test na kokain.

Ovo je tretirano kao felony a ne kao misdimeanor, sto je prevedeno ne prekrsaj nego krivicno djelo, a povrh svega toga je nadjena trava u autu.

 

Ovo je najblaze sto su mogli da urade. Ne mogu dopustiti sebi da takav covjek bude jedno od zastitnih lica kompanije. Isto kao Nike kad su mu ukinuli sponzorstvo. Isto kao Reebok sada.

 

Zao mi je sto moguce najbolji borac svih vremena u svim borilackim sportovima dozvoljava sebi ovakve stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...