Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Evo bas sam prekljuce jeo u Daffu, mini rol i ne mogu vam opisati koliko je bio dobar vredi savki dinar.

E da jeo sam skoro u "Cobanovom Odmoru" i svidelo mi se jeste malo skupo ali je kvalitetno, ja sam probao "чобански сомун са пршутом и кајмаком"

(50гр пршуте, 50гр кајмака, претоп) i dobar je :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bas sam prekljuce jeo u Daffu, mini rol i ne mogu vam opisati koliko je bio dobar vredi savki dinar.

E da jeo sam skoro u "Cobanovom Odmoru" i svidelo mi se jeste malo skupo ali je kvalitetno, ja sam probao "чобански сомун са пршутом и кајмаком"

(50гр пршуте, 50гр кајмака, претоп) i dobar je :-)

 

Cobanov odmor objasnjava pojmove sa komplet lepinjom.Mnogo bre masno,ali zato mnogo bre ukusno!

Nego,izvalio sam prodavnicu "Zlatiborac".Ne zna se sta im je bolje:kajmak,prsut,domaca kobasica,kulen,paprike u pavlaci...verujte mi,mnogo je dobro.Jos prodaju i one male lepinjice,pa stavis kajmak,prsut u lepinju,zapeces u rerni i eto ti "Coban" na gajbi.

 

Nego,niko se jos nije setio da prodaje npr. slanu palacinku sa pljeskavicom i kajmakom.

Ili cevap u palacinki.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shtuckensyglieben - Kako da ne znam za Zlatiborca imaju propast slaninu, malko slaniju ali je mnogo dobra, svi ostali proizvodi su im super, ponavljam malo slaniji ali dobri.

 

angela287 - Ja se odvaljujem tamo kad imam prilike, mada jos nisam probao kakve su im slane palacinke, to moram da probam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ijao shto sam se malo pre odvalila u glumcu od palachinki,nije mi dobro! :mrgreen:

muka mi jeeeeeeee..... al vredelo je!

 

 

Palacinke u Glumcu mi se zapravo ne svidjaju mnogo, jer je testo preterano debelo... ja vise volim Amiku u Misarskoj ili Pinokio u Zemunu...mada u pinokiju nisam dugo bila oko godinu dana

 

Je li neko nekad posetio sendvicaru Zvonce?

Imaju svoju pecnicu i prave sendvice u toplim lepinjama koje sami peku.... :da::da:

Zlatiborski sendvic: kajmak,sunka(ili prsuta), i jaja :da::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubijedljivo... eurokremom i posute mljevenim plazma keksom. njammmmm...

 

mmm obozavam.ovo zderem u pinokiju u zemunu,ali mi svaki put pripadne muka od kolicine eurokrema i keksa koji stavljaju u palacinak,pa na kraju pocnem da pljujem keks da se ne bih ugusio

:razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mmm obozavam.ovo zderem u pinokiju u zemunu,ali mi svaki put pripadne muka od kolicine eurokrema i keksa koji stavljaju u palacinak,pa na kraju pocnem da pljujem keks da se ne bih ugusio

:razz:

 

 

true true true... :da::da::da:

eh ali omiljena kombinacija pored nutele i plazme je : nutela,plazma, i visnja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pristojne slane palacinke mogu da se nadju u eli, u vojvode dobrnjca, malo ispod takovske...

Šta ćeš ti u mom kraju? Nema kod tebe u Vojvodini slanih palačinki?

Izgleda da nisi bio u mestu koje se zove Galla (ili Galia, nisam siguran), NAJBOLJE PALAČINKE NA SVETU.

 

Kako vam zvuči ovo: [(kajmak+pršuta+kačkavalj)*srolano u 'činku]*ispohovano+preliv. Kada iz'edem ovo, ne mogu da zinem tri dana...

 

Galla se nalazi tamo negde iza Vera, kod grčko-kiparskog centra, ne znam koji je to kblo, ne zalazim mnogo često u Vojvodinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Braaaaate...Sad sam hasao u perperu...Ne znam...Bolji has pre nego shto legnesh...Mislim da nema...

I PS...Bila je loodnica u povratku...Imali smo rekvizit(metla komunalaca) :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Neki perperi su sranje, a neki do jaja dobri... Npr. onaj na novom beogradu, u 1. bloku, kod video kluba zabac, je cisto sranje, jer onaj idiot sto radi (zovemo ga Pavarotti) ne zna da stavlja priloge... mozda i zna ali ga bole kurac kako ce da stavi... sve natrpa na sredinu, pa prvi deo pljeskavice jedes bez priloga, a u drugom delu ni ne osetis meso u ustima od priliga. :ph34r::mrtav::mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ćeš ti u mom kraju? Nema kod tebe u Vojvodini slanih palačinki?

Izgleda da nisi bio u mestu koje se zove Galla (ili Galia, nisam siguran), NAJBOLJE PALAČINKE NA SVETU.

 

Kako vam zvuči ovo: [(kajmak+pršuta+kačkavalj)*srolano u 'činku]*ispohovano+preliv. Kada iz'edem ovo, ne mogu da zinem tri dana...

 

Galla se nalazi tamo negde iza Vera, kod grčko-kiparskog centra, ne znam koji je to kblo, ne zalazim mnogo često u Vojvodinu...

imao neka posla... inace slabo izlazim iz gajbe, a narocito slabo idem na balkan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...