Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

EDit Smorock :)

 

Posto je pocelo spamovanje na originalnu temu, menjam namenu ove teme ...

U pocetku besde ideja da se prica o ulicama u Beogradu i sl...

 

Sada.... Preporucite gde i sta jesti u Beogradu, gde to ne treba raditi, gde blejati i sl....

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klopa? Hell yeah!

Kad smo kod toga, da vam izreprezentujem jedan delivery servis: http://www.donesi.com

 

Sve se narucuje preko neta (prvobitno izaberes lokaciju na kojoj se nalazis, a zatim ti sajt prikaze sve restorane cija dostava obuhvata to podrucje), restoran u roku od samo par minuta dobije narudzbinu, prihvati i u proseku za 40ak minuta dobijes hot meal na kucnu adresu... trenutno uzivam u carima doticnog servisa :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klopa? Hell yeah!

Kad smo kod toga, da vam izreprezentujem jedan delivery servis: http://www.donesi.com

 

Sve se narucuje preko neta (prvobitno izaberes lokaciju na kojoj se nalazis, a zatim ti sajt prikaze sve restorane cija dostava obuhvata to podrucje), restoran u roku od samo par minuta dobije narudzbinu, prihvati i u proseku za 40ak minuta dobijes hot meal na kucnu adresu... trenutno uzivam u carima doticnog servisa :mhihi:

Cuj, nisam u fazonu da naracujem klopu od kuce. Ako zelim da ostanem kuci onda mogu da spremim sam (bolje nego neki restorani). Ne izlazim samo da bih jeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platis kad ti donesu, to je to. Kao kad bi narucila fonom...

 

Btw. sto se odlaska u restorane tice, "Orac" na Vracaru ima jebeno najjace cevape na kajmaku! Uh! :D Jedino sto je skupo do zla boga... 10 komada 430 budjona, cini mi se.. ali, perfekcija ima svoju cenu :mrgreen: Ionako nije za svaki dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A izvini, jel ovaj forum postoji samo da bi se diskutovalo o tome sta se tebi svidja?

 

Eto, podelio sam to sranje sa vama, pa ko voli, nek' izvoli. Izbole mene kurac.

Forum sluzi bas da se diskutuje sta se kome svidja. Ja nisam napisao da ti vise ne narucujes niti da je taj sajt sranje, vec samo moje misljenje o narucivanje klope.

Izbole te kurac? Proveri da neko ne zabada neku voodoo lutku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, idite u "Kuhinju" u Vojvode Stepe ;) A najbolji cevapi JESU u Oracu! To mi je komsiluk pa sam cesto proveravala :mhihi: Pljeskavice u Njamburgeru (Baba Visnjina ulica) a sladoled u Que Pasa u knezu :wub: Pizza je extra Senza Paura (344-58-54) kao i spagete i ogromni sendvici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate... sta kakish? :) velike, socne, puno priloga, cena ok... ne znam kad si zadnji put bio?

isla sam i u stepin vajat i u duff i gde sve ne, al njamburger ostaje zakon...

 

e da, ima sad u Nebojsinoj kul mesto, zove se Tocak, probajte sis cevap u slanini ;) a prave i palacinke. Pljeskavice ne uzimajte ni pod razno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...