Jump to content

Marchelo


michelle

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam prezadovoljan dilom koji sam napravio, aparat je odlican entry level dslr, ali ima tu jos dosta ucenja [i objektiva :D] da bih izvukao maksimum iz njega.

No, da ne trollujemo ovde, mozemo da se preselimo na temu o fotografiji :D

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeo, preslusao, zadovoljan.

 

vise pesama koje valjaju, nekoliko smarackih, al dobro, sta vise da covek ocekuje od uglavnom rep albuma, nema veze kojoj sceni (ne) pripada..

 

podvlacim tri zelje, mimohod i tri prsta. Cisto da budu tri pesme :) dobri bluz, trece oko (sa sve suptilnim potpisom producenta, nuklearnom jarmom :)), slova (Rambov gaudeamus je bolji, ali dobro, nije sramota biti losiji od Ramba), srecna strana medalje, ostalo je ok.. sem sto mrak i mene smara, mnogo je pretenciozan za moj ukus, kao i neko treci, kaze covek u testamentu da nece da se obracunava ni sa kim, pa se opet vraca na tudje tekstove, testament je objasnio i ne treba mu dopuna..

 

naravno, posto pamtim odakle sam :D narocito podvlacim ponos, u bonus verziji.. a sve i da sam odnekud drugde, iz bilo kog manjeg mesta, to bi bilo to, falio bi Sokak, al nasla bi se vec neka lokalna birtija..

 

btw, posto sam poslusao i bonus, vise mi ic nije jasno ko i sta je ministar lingvista, i dal je taj covek ista uradio sto nije objasnjavanje kako je najbolji i kako su drugi reperi nista za njega.. taj deo rep tripa mi nikad nije bio jasan. Nadam se da zbog ovog komentara nece da me ubaci u pesmu, mada sto da ne, svaka reklama je dobra :)

 

sve u svemu, umetnik_koji_je_nekad_bio_poznat_kao_reper je uradio dobar posao, nisam siguran da li je ovaj bolji od proslog albuma, zasad nije, ali dacu mu vremena..

 

EDIT: E, da, ne smeta mi sto je obradio Diablo Swing Orchestra, ali mi smeta sto je potpisan autor muzike Dj.Miljenovic, a DSO se ne pominje. To vec nije lepo.

Edited by medjutim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao album par puta, dobar dobar. Definitivno cu ga uzeti na originalu za koji dan, vredi imati. :) Tri zelje, ponos, mrak, svetla gore, testament, verovatno hitovi koji ce se slusati vise od ostalih pesama. Naravno ostale ne zaostaju.

 

E dobra fora sa "Jaganjcem" u nekoliko pesama, ima u dole na kraju i u jos jednoj cini mi se. Kako je dobro. Jebes mene. :) :)

 

Sto se tice tri zelje, ne bih rekao da je ovo obrada, cuo sam tu pesmu od DSO, i kao sto rece Simma, samo pocetak je uzet. :) :)

 

Sve u svemu, prijatno sam iznenadjen ovim albumom. Svaka cast! :)

 

To je bogatsvo, jednog dana shvatices zasto! Hehe :)

 

 

@Simm a))) da ne znas mozda za koju pesmu ce biti objavljen spot prvo? I koje ce sve biti na spotu? :)

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama nije obradio, maznuo par klise swing standarda sa pocetka i to je to :D Posle uvoda pesma bas i nema toliko veze sa DSO.

 

ja kolko sam brojao, ima mnogo vise od 8 taktova kolko je valjda dozvoljeno bez trazenja dozvole autora. Nije cela pesma pokupljena, ali sasvim dovoljno da bi trebalo potpisati i DSO kao autore.

 

btw, izasla recenzija na popboksu, smuti pa prospi, covek isprica neke opste stvari a da jednu jedinu pesmu ne pomene..

 

http://www.popboks.com/tekst.php?ID=7043

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...