Jump to content

Marchelo


michelle

Recommended Posts

Jebi ga, dosao ortak iz Paracina i nije imao gde da privede ribu, pa sam se ja ponudio :D

 

Ne znam tacno sta nije polozio, nesto sto ukljucuje citanje Pop Cire i pop Spire, a ne moze da se smisli na taj korak :)

 

Da ti ne pricam o poslu kojim se bavi i nemogucnosti da obe stvari jebe istovremeno.. :)

 

Artwork.. hm. Pa, neobican za njega, u svakom slucaju :D Videces kad za to dodje vreme, sad jos brainstormingujemo sta-i-kako..

 

Btw. ne moras da brines za KST, otisao sam jednom tamo u poslednja 4 meseca, a kontam da cu od sada i redje da idem :)

 

I thanx za cupanje teme iz govana i bljuvotina, appreciate that.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kontam da misliš na predmet: Realizam i romantizam. I mene to čeka za septembar. To je predmet iz druge i malo je reći da je obiman :udri::puke:

 

Hahaha, nije mi i dalje jasno kako si ga navatao ali dobro :)

 

Kojim se poslom bavi? Sad moraš reći kad si već počeo :razz:

 

P.S. Ne brinem za KST, nego sam te XXX puta videla al nisam znala da si to ti :) . Pa sad si bio s Borisom :) . O bože kako je svet mali... Sad me blam zbog svog neuljudnog ponašanja kad počne neka pesma koju volim :redface::)

 

Što se tiče čupanja teme, ne znam jebiga na moju veliku žalost dal ima na ovom forumu ljudi zainteresovanih za tu vrstu muzike :uhoh: . Mada, kad sve ostavimo po strani, stvarno piše dobre textove. Ne može to baš svako... Jako su zreli i zavredjuju paznju svakako :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navatao? Hm, pa recimo da smo nerazdvojni nekih 9 i kusur godina.. :D [hint:poslusaj pesmu "De Facto" :)]

 

Da ne bude da offtopicujemo :D, evo poslova: pise za Huper i Politiku, pise txtove za svoje pesme i snima album, napisao je jedan roman i pocinje drugi i verovatno je koncertno najaktivniji ovde, pa cak i posle 2 godine od izdavanja Puzzle Shocka. Sad ima nastupe jednom nedeljno, otprilike, i skoro da nema grada u Srbiji (a i sire) koji nije obisao za ove 2 godine (nekad i po vise puta). A to je malo poznata cinjenica.

 

Sto se tice ljudi ovde, ranije je postojala tema od 20ak strana koju sam ja otvorio i gde je visila gomila gotivaca koji su se sasvim uljudno raspravljali.. nazalost, vecina njih je prestala da dolazi, a pojavili su se neki novi mentoli koji nemaju pametnija posla. Jbg.

 

A sto se tice tvog gubljenja, navikao sam, tako da opusteno :)

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što piše ne valja ništa, jer da valja, neko od profana kojima visi za vratom bi napisao neku pozitivnu recenziju...

Muziku i te textove neću da komentarišem... a njegove ocene i sl. ne smm da postavim na netu jer se to kosi sa našim pravilnikom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolika budala treba biti pa da ti jedini argument za tvrdnju da je neko loš autor budu njegove ocene sa faksa ili podatak da vozi kola :uhoh: ...Marčelo dobro radi to što treba, piše fenomalne lyricse, a sekiracije da li ili ne vozi kola su prave malograđanske opsesije. Čeka se april...

Edited by SAMSA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jebes ga, meni se nije ni snimao taj spot. Tog jutra mi je faca bila blagi uzas, i smorio sam se do jaja, pa sam uvek blejao u petnaestom planu. Kao jebi ga, kad sam vec krenuo za NS, ae. A postoje i filer scene, ja nemam blage zasto je to uslo u finalnu verziju. Dato je par sugestija sta treba da se promeni, ali nista nije promenjeno. Snimalo se ceo dan, a izgleda kao da nema materijala, i kadrovi predugo traju. Arhivski snimci su prekul, jea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjaca domaca hop stvar. Spot i nije bas naj naj ali mi se dopada i ako sam ga ja kapirao u svojoj glavi drugacije. Simo ladno si pozerisao u spotu a nisi mi ni rek'o. :huh:

QL sve u svemu.

Komentari na youtubu su totalno lame.

Dobro dodje ovaj spot pred izbore. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...