Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Ako je još neko muku mučio sa zaštitnim folijama za svoj touchscreen telefon, evo dobrog sajta, šalju u Srbiju:

 

http://www.zagg.com/

 

Folije dolaze sa nekim sprejom koji se naprska na ruke i telefon tako da je aplikacija olakšana, samo ne savetujem uzimanje full body folija jer su malo glupavo sečene pa ih je teško zalepiti.

Folije su nekako lepljive, manje im je trenje od ovih klasičnih (bar ovih što dodju uz HTC), ali deluju zaista dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jedno pitanje. KOja je poenta ovih pentijum 1 masina smestenim u dimenzijama mobilnog telefona?

Posebno ove nokije koje budze preformanse a telefon kvalitetan koliko i igracka.

Uz to nazovi namudjene kamere, koje toliko bluruju boje da je to uzas.

 

Ajd da su prakticni i nisu nesto, ajd da su lepi i nisu nesto.

 

Posebno ove novije nokije.

 

Izuzimam iz ovog iPhone. Apple je apple, appel je drugo ime za kvalitet. Realno.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto to pricas covjece...

 

Realnost.

ovaj n97 je tipichan nolifesrski telefon. Pravljen za ono facebook mail, forumi kurac palac, sve to dok te drma kriza u kaficu van kuce ili busu metrou itd.

E71, sto ti reche izgleda ko digitron i isto ko ona blackberry pricha. Vise za biznismene nego za lezilebovice kao sto smo mi.

n95 govance, je toliko srnje od telefona, da mi se smucio zivot. Ona ruzna plastika(istu ima moj dzojstik od 600 dinara), i navodno jaka kamera koja toliko ruznu sliku pravi da je to uzas. Kao ima osam giga i procesor i mozes filmove da gledas na njemu. Sve je to super da monitor nije 2 i po centimetra, Pa ko oce filmove da gleda zapravo na tome nek izvoli.

Ostale telefone koje ste spomenuli su uglavnom vise manje biznismenski. Drugim recima ako imas posao, sastanke itd.. da ne vuces rokovnik vuces telefon. Da zapises cetyvertak od 2 do 3 taj i taj klijent od pola 4 taj i taj.

 

I prosto me natera da se zapitam, koji li ce kurac vama to.

 

previse gurate taj smartphone fazon.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nokia uopste nema nesto ekstra brze telefone.Sad tu nastupa Windows i Android.Izuzev MAC-a koji koristi Apple.

 

A da nokina brzina je ne prejebiva. Tolko da mi dodje da icupam komp iz 99-te i sa njega da telefoniram i pisem sms.

Radije bih ga spakov'o u ranac nego da koristim nokiu.

 

Sem ovih uber skupih smarth phone. A ostali su vise manje eksperimentalni. Tu da se uvale budalama.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realnost.

ovaj n97 je tipichan nolifesrski telefon. Pravljen za ono facebook mail, forumi kurac palac, sve to dok te drma kriza u kaficu van kuce ili busu metrou itd.

E71, sto ti reche izgleda ko digitron i isto ko ona blackberry pricha. Vise za biznismene nego za lezilebovice kao sto smo mi.

n95 govance, je toliko srnje od telefona, da mi se smucio zivot. Ona ruzna plastika(istu ima moj dzojstik od 600 dinara), i navodno jaka kamera koja toliko ruznu sliku pravi da je to uzas. Kao ima osam giga i procesor i mozes filmove da gledas na njemu. Sve je to super da monitor nije 2 i po centimetra, Pa ko oce filmove da gleda zapravo na tome nek izvoli.

Ostale telefone koje ste spomenuli su uglavnom vise manje biznismenski. Drugim recima ako imas posao, sastanke itd.. da ne vuces rokovnik vuces telefon. Da zapises cetyvertak od 2 do 3 taj i taj klijent od pola 4 taj i taj.

 

I prosto me natera da se zapitam, koji li ce kurac vama to.

 

previse gurate taj smartphone fazon.

Ti previse kenjas. Ne mogu da ulazim u raspravu sa tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti previse kenjas. Ne mogu da ulazim u raspravu sa tobom.

 

 

Sta brate kenjam koji kurac? I kako mozes da udjes u raspravu kad si ti prvi kome taj smart phone uopste nije potreban. Sem ako izuzemo cinjenicu da si potencijalni internet zavisnik. Sto nisam siguran ali recimo da je to to.

Si poslovan covek, imas sanstanke? Imas mojega.

 

Dakle, ne kenjam ja, istinu zborim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si poslovan covek, imas sanstanke?

Imam sastanke bolidu. Nisu svi lezilebovici ko ti. Rokovnik je dobar za zabiljeske, al neki elektronski organizator je daleko pregledniji. Imas i onaj podsjetnik, koji super dodje ukolko imas nesto ugovoreno za 2-3 nedelje pa se desi da zaboravis. Zato molim te, nemoj da prdis iz fotelje i ucis druge sto valja a sto ne.

 

Sto se ovih smart telefona tice,samo cu dodat da kostaju vise nego sto treba. Ostalo je ok, a sve zavisi sto covjek oce od njih. Rade posao fino, mozes provjerit mejl kad zatreba, odgovorit na njega, a i imas solidnu multimedijalnu spravicu za momente opustencije

 

edit: ma sto se ja raspravljam sa bolidom, aj ti fino na ignore.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам Е51, за моје потребе савршен. Метално кућиште, WiFi, стандардна тастатура, радио, меморијска, могу да прочитам .pdf или .doc фајлове кад ми хитно затреба, ма супер је.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam sastanke bolidu. Nisu svi lezilebovici ko ti. Rokovnik je dobar za zabiljeske, al neki elektronski organizator je daleko pregledniji. Imas i onaj podsjetnik, koji super dodje ukolko imas nesto ugovoreno za 2-3 nedelje pa se desi da zaboravis. Zato molim te, nemoj da prdis iz fotelje i ucis druge sto valja a sto ne.

Kakve sastanke imas? wow ovo ono, zajedno napdate gazdu i ta prica. Znam cuo sam.

 

edit: ma sto se ja raspravljam sa bolidom, aj ti fino na ignore.

 

Idi igraj wow, zvoni to smartphone. Poslovni covece sa sastancima.

 

@niking. Typing mistake ako si ciljao na pogresno napisano apple

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Appel? Jel to neka francuska firma.

 

A evo jednog dobrog teksta o jabuci. Nikad necu zaboravit kad u onom filmu programer pokazuje Dzobsu da je pravi veliki brat u stvari Bil Gejts, a ne IBM. Danas se postavlja pitanje na sto bi licio svijet kompjutera da je kojim slucajem Dzobs postao sultan umjesto sultana. Jednim dijelom, tekst se odnosi i na iphone. Take a look.

http://www.b92.net/tehnopolis/kolumne.php?nav_id=358374

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Appel? Jel to neka francuska firma.

 

Браво искористи моју грешку у куцању да би правио фазон и будалу од мене. Браво.

Фаца си.

Јеботе, да не верује човек колико сте јадни.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

На мојој Е51 је била залепљена на екрану кад сам је купио, а примећује се само мали, сребрнасти троугао у једном ћошку који служи да ти олакша ако хоћеш да је скинеш. Значи доста, данас сам то приметио пошто сам је случајно одлепио и сад је екран го. Нема ни огреботине на њему после 5 месеци, а фолија је била прошарана линијама од кључева и новчића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...