Jump to content

Rock&metal Outfit


B.A.D.

Recommended Posts

imas i u felixu i u mordoru koliko mi se cini,mada je najefikasnija metoda starija majica+makaze=solidan prisivac :rockdevil:

loš je to kvalitet sa majice,ali vredi pokušati

 

fensi :) danas i rokersku odecu mozes da nadjes u teranovi :)

 

brate, zar je bitno? ako si roker, videce ti se vec po faci, a ne po odeci.

sad kad pogledam stvarno mi deluje glupo ovaj podnaslov što sam stavio' kako se obući' . Ali nisam mislio da se ovde nameću neki sterotipi u oblačenju,već da kad nekog zanima da li kod nas i gde ima nešto da se kupi

Share this post


Link to post
Share on other sites

u principu jesu. znaci, ako neko ima plave oci, plava mu je dusa, ako ima crne oci (kao moja malenkost), onda mu je crna dusa, i tako dalje...

 

Mislim da su kaljace svake gumene cizme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaci su oni pleteni od pruca

Шта лупаш, од каквог прућа? То се правило од коже, тј. кожних трака које се зову опуте. Канда мислиш на шиљкане, оне на којима шиљак на врху служи да се сељаци придржавају кад чучну да кењају да се не стровале у "минули рад".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта лупаш, од каквог прућа? То се правило од коже, тј. кожних трака које се зову опуте. Канда мислиш на шиљкане, оне на којима шиљак на врху служи да се сељаци придржавају кад чучну да кењају да се не стровале у "минули рад".

 

 

Kralju :):):)

 

...

 

 

Što se oblačenja tiče,po želji i isključivo od raspoloženja zavisi.

 

može i ko fenserčina i ko metalac i taman me zabole bulja šta će neko da mi kaže :red:

 

bitno tebra da se lepo osetjaš.

 

:opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da je bitno....oblačiš se kako tebi odgovara....ako ti se nosi kanta na glavi,nosi je.....metalci i rokeri su kod nas,generalno,kao klonirani.....po tome se uopšte ne razlikuju od fensera,uniformisani su i jedni i drugi.....

Ponekad stvarno deluju idiotski. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:puke: emo...

To uniformisanje je normalno na neki nacin, ali lose je sto su odredjeni "uniformisani" i u glavi, pa misle da tako mora, i ne vide nista drugacije...

Ja se prva tako oblacim, ali povraca mi se od ljudi koji misle da su martine merilo "alternativnosti", i slicno... a ima takvih kretena, i to ne samo medju klincima.

Slazem se potpuno sa Metal girl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi sa manjim potencijalom i inteligencijom uvek teže ka uniformisanju. Realno, lakše je izgraditi sebe preuzimanjem elemenata mišljenja, oblačenja i ponašanja grupe, nego naći sebe (možda ti se ne dopadne to što vidiš?).

 

Ne vidim ništa loše u tome.

Pomaže mi da eskiviram prave ljude.

Živele predrasude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da je bitno....oblačiš se kako tebi odgovara....ako ti se nosi kanta na glavi,nosi je.....metalci i rokeri su kod nas,generalno,kao klonirani.....po tome se uopšte ne razlikuju od fensera,uniformisani su i jedni i drugi.....

Ponekad stvarno deluju idiotski. :rolleyes:

Potpisujem i pecatiram!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nosim sta meni odgovara, a od modnih saveta po casopisima mi je muka. Farmerke, majica, patike i zabole me uvo za sve... Gledam ove po mojoj skoli, brate, pa to sve izgleda isto, svaka uvlaci njene fensi farmerke sa sljokicama u njene cizmice , cim je jedna kupila baletanke i sve ostale su, prosto mi bude muka kad treba ujutru da podjem u skolu jer znam da cu celo prepodne i malo vise provesti sa njima.

Licno mislim da su metalci mnogo normalniji, ljudi su opusteni i uglavnom ih bas briga sta ce neko reci o njima, nisu ustogljeni k'o neki... Tako da u mozemo reci da je metal nacin zivota.

Edited by Killjoy666

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Killjoy666: S jedne strane si u pravu, ali nazalost ima i tuznih primera medju metalcima koji govore drugacije; nemoj previse verovati u metal masu, razocaraces se.

Npr, jedan moj poznanik prepricava utiske sa Mejdena i kaze: "Iznerviralo me je sto je bilo fensi obucenih ljudi."

Jedan drugi, na Metal Hammer stage-u prosle godine, je u cudu gledao u moju drugaricu jer je dosla u kratkoj beloj haljini (koja cak nije ni fensi haljina, nego neki opusteni fazon).

Onda izjava ne-znam-ni-ja-koga: "Glupo mi je kad je neka metalka plavusa."

 

I TAKO DALJE...

 

Ja stvarno volim "metalski" stil oblacenja, i uopste - volim da vidim ljude koji vode racuna o svom stilu oblacenja, nebitno kakav je, ali ovakvi primeri su najidiotskiji moguci nacin vodjenja racuna o svom izgledu.

 

@dragon heart: da, upravo o tome pricam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nosim sta meni odgovara, a od modnih saveta po casopisima mi je muka. Farmerke, majica, patike i zabole me uvo za sve... Gledam ove po mojoj skoli, brate, pa to sve izgleda isto, svaka uvlaci njene fensi farmerke sa sljokicama u njene cizmice , cim je jedna kupila baletanke i sve ostale su, prosto mi bude muka kad treba ujutru da podjem u skolu jer znam da cu celo prepodne i malo vise provesti sa njima.

Licno mislim da su metalci mnogo normalniji, ljudi su opusteni i uglavnom ih bas briga sta ce neko reci o njima, nisu ustogljeni k'o neki... Tako da u mozemo reci da je metal nacin zivota.

Opet ti kazem vidi se da imas 14 godina....

To sto mislis da su metalci normalniji, samo je zavaravanje, metalci (oni novopeceni) su i gori od fensera, njima toliko nije bitno sta ce ko reci da se cak i ne kupaju, a mislim da su tu fenseri u prednosti, jer ljudi bar drze do svoje higijene ako nista drugo! Zasto uopste razmisljati o bilo kakvoj podeli na fensi i metal, to je apsurdno, sad svi samo o tome pricaju. I zasto tebi smeta sto se tvoje drugarice oblace u farmerjke sa sljokicama i uvlace ih u cizmice, to je moda nova, i svakako da ce to raditi, svidja se jednoj, svidja se i drugoj i trecoj, i mozda toga nisu ni svesne ali tako im se plasira taj stil, da one ne mogu ni da odluce sta im se u stvari stvarno svidja. A ti verovatno nosis farmerke, crne bluze, kratke texas suknice u kobinaciji sa mrezastim crnim carapa i truperkama ili martinkama, i naravno starke su neizostavan deo tvoje obuce. Veruj mi, kad budes izasla iz tog tripa da moras da se obelezavas garderobom i na taj nacin odvajas od drugih bice ti mnogo lakse. Za jedno 3,4 godine i ti ces nositi stikle i lakovane cizmice, a mogu ti reci da je to mnogo lepse i zenstvenije nego da glumis opasnu rockerku ili daleko bilo metalku i da se oblacis u crno, mazes crni kreon i busis nekloliko rupa u uvu koje ukrasis neizostavnim alkama koje kupujes po indijskim radnjama. I zasto uopste mislis da su metalci normalniji od fensera, verovatno i fenserio to misle za metalce. Bitno je ono sto slusas, ma ne, cak ni to nije bitno, bitno je da imas neki cilj u zivotu a sta slusas na kraju krajeva, pa ni to nije bitno. Niko en moze da ti nametne svoju volju, a vecina sadasnjih metalaca je po principu pomodarstva, tako da nemas pravo da kritikujes fensere jer slepo slede modu, kad to i ovi drugi isto rade, ako ne i vise, pa pogledaj samo naslov ove teme i sve ce tio bitio jasno...

Moj savet ti je da sto pre pocnes da licis na zensko, u smislu stavova ali i garderobe...

Nema ljutis, kazem ti ovako, iz lichnog iskustva, (iako nikad nisam bila pozer koji se po svaku cenu "lepi" za crnu garderobu po radnjama) jer sam i ja bila nekad u tom periodu kad sam metalce smatrala pametnim ljudima, ali eto, kao sto rece jedna devojka na ovoj temi, razocarace te ta metal masa, pa nemoj mnogo da joj verujes...Poz!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја вала никад нећу изаћи из фармерки и белих патика, докле год будем имао где да их нађем. Наравно, тренерке по кући. Само да Адидас пново почне да прави нормалне моделе, све новије тренерке су им катастрофа!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...