Jump to content

Rock&metal Outfit


B.A.D.

Recommended Posts

Guest Syrant
Ma oblačite se kako hoćete. Važno je ono što je u čoveku, ako toga nema, odeća ne može da vas izvuče.

 

A kako se ti oblačiš?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzemperi su kvlt, i to oni penzionerski :rockdevil:

 

Онако, карирани, а испод бела или светло плава (понекад чак и розе) кошуља и крагна обавезно траљаво намештена :rockdevil:

 

:):):)

 

Неко рече да је дао 200 евра за јакну?! Знаш ли ти шта је то?! Па ја се са тим парама храним три и по месеца :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто позерчина? Је л' треба у кући за седим и над шпоретом да висим са металском мајицом и са реденицима?

 

 

Pa nisam bre tebi rekao covece, vec ovome sto je napravio temu. Kao sto rekose ljudi, treba se oblaciti kako je kome prijatno. Medjutim, ljudi zavise od misljenja drugih, samo u razlicitim merama i razlicito su spremni da to sebi priznaju. Da ne ulazim sad u celu tu filozofiju (nije za ovu temu), svaka muzicka, kulturna ili bilo kakva druga grupica ima neka svoja modna obelezja i to je samo po sebi pozeraj koji covek ne moze da izbegne ako hoce tome da pripada. Ako neko ne veruje, nek proba da ode na Cannibal Corpse koncert obucen u neki disko fazon 70-tih sa majcom Cole ili tako nesto pa nek isprica kako se proveo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obožavam kožu... sve patike su mi kožne, rukavice kožne, jakni imam više kožnih (ali najviše volim jednu... bajkersku), dva para kožnih pantalona, ovih dana naručujem kožnu suknju... a potrebne su mi i nove pantalone, možda na leto. Nemam samo kožni korset, ali to mi je previše drolj... neprimereno.

 

Nema boljeg osećaja od komada mrtve životinje tik uz moje telo :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko ne veruje, nek proba da ode na Cannibal Corpse koncert obucen u neki disko fazon 70-tih sa majcom Cole ili tako nesto pa nek isprica kako se proveo :rockdevil:

ne bi bio u mogucnosti da isprica :):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam vidjao na nekoim black svirkama baju u Scooter majici,uvek bih umro od smeha i mislim da je veci car od svih zacrnjenih budala :rockdevil:

a tu je i ono kad smo ortak i ja dosli na Gorgoroth u trenerkama,a neki lik kome je na celu pisalo Death to posers :) :) :) sapuce pored nas "vidi ove pozere" :)

 

...koliko li sam puta pricao ovu dogodovstinu...nema veze,dobra je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obožavam kožu... sve patike su mi kožne, rukavice kožne, jakni imam više kožnih (ali najviše volim jednu... bajkersku), dva para kožnih pantalona, ovih dana naručujem kožnu suknju... a potrebne su mi i nove pantalone, možda na leto. Nemam samo kožni korset, ali to mi je previše drolj... neprimereno.

 

Nema boljeg osećaja od komada mrtve životinje tik uz moje telo :wub:

Dobar ti je imidz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tu je i ono kad smo ortak i ja dosli na Gorgoroth u trenerkama,a neki lik kome je na celu pisalo Death to posers :) :) :) sapuce pored nas "vidi ove pozere" :)

 

...koliko li sam puta pricao ovu dogodovstinu...nema veze,dobra je...

 

fucking urnebesno :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obožavam kožu... sve patike su mi kožne, rukavice kožne, jakni imam više kožnih (ali najviše volim jednu... bajkersku), dva para kožnih pantalona, ovih dana naručujem kožnu suknju... a potrebne su mi i nove pantalone, možda na leto. Nemam samo kožni korset, ali to mi je previše drolj... neprimereno.

 

Nema boljeg osećaja od komada mrtve životinje tik uz moje telo :wub:

ponekad me zaista zastrasujes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да си је видео у кожним панталонама не би тако говорио. Јесте се мало шугаво одразила, али јебага.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha

SVI SMO MI POZERI :)

HELL YEAH !

Svako oblaci ono u cemu se oseca kako mu je trip trenutni da se oseca...

:)

 

Hipi letnji trenuci, rokerski trenuci, sportski...sve je to za nas kad god hocemo i mozemo...tako da je glupo da se ova tema svodi o raspravi kako ko gde sta, nego jednostavno da se svodi na potraznje garderobe i pomoc u tome...no dobro...

 

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да си је видео у кожним панталонама не би тако говорио. Јесте се мало шугаво одразила, али јебага.

 

Lepo joj stoji mrtva koza, slazem se :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se oblacim manje vise gothicarski. Volim cipku, volim til, a i povrh svega, volim da izgledam kao zensko... Mislim, imam ja i maskirne pantalone, i neke takve tripove, ali vise volim ovako. Iako mrzim goth kao muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, то би се прво расправљало ко је и шта је металац, па тек онда њихово понашање, а оно је разнолико колико и у било којој другој групацији друштва. Нема ама баш никакве разлике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...