Jump to content

Bad Copy (Ajs Nigrutin, Wikluh Sky, Bdat Dzutim)


Abael

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Taj dećko Ajs,da je hardo pajdoman, ko što tvrdi da jeste,ne bi nosio firmiranu odeću, i mirisao na svilu i kadifu,i majka ga ne bi dozivala ''majkino milo'',već bi ga isterali iz kući...I da ja vas pitam, koji to normalan ćovek,koji ima 30 godina zivi sa roditeljima,pod istim krovom?

Verovatno mu jos uvek davaju đeparac,da ga drugovi iz kraja ne bi podjebavali što nema poso,i izdrzavaju ga mama i tata,i posvoj prilici tetka,koja nema decu.

 

A DA GA JA PITAM,ŠTA ĆE ON BILMEZOVIĆ KAD NEBUDNE NJIH

WAT U GONNA DU,WHEN NIGERZ KLAP BEK ET YOU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj dećko Ajs,da je hardo pajdoman, ko što tvrdi da jeste,ne bi nosio firmiranu odeću, i mirisao na svilu i kadifu,i majka ga ne bi dozivala ''majkino milo'',već bi ga isterali iz kući...I da ja vas pitam, koji to normalan ćovek,koji ima 30 godina zivi sa roditeljima,pod istim krovom?

Verovatno mu jos uvek davaju đeparac,da ga drugovi iz kraja ne bi podjebavali što nema poso,i izdrzavaju ga mama i tata,i posvoj prilici tetka,koja nema decu.

 

A DA GA JA PITAM,ŠTA ĆE ON BILMEZOVIĆ KAD NEBUDNE NJIH

WAT U GONNA DU,WHEN NIGERZ KLAP BEK ET YOU?

Pod broj jedan, ajs nikad nije rekao da je pajdoman, nego da duva ko konj, sto je evidentno :D

Broj dva, covek sljaka, ima neku svoju kintu, zivi sa matorima-boli ga kurac! Zivi za zezanje i danasnji dan, i zabole ga za sve...

Broj tri, njegovi drugovi iz kraja su svi likovi slicni njemu, po razmisljanju, materijalnom statusu itd...

i na kraju da napomenem da znam mnogo ljudi koji jos uvek zive sa svojim matorima, ali su dobri ljudi i carevi, to nije nikakav kriterijum da tvrdis da je neko govno od osobe zato sto nema posao u kome zaradjuje dovoljno da sebi obezbedi krov nad glavom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Pod broj jedan, ajs nikad nije rekao da je pajdoman, nego da duva ko konj, sto je evidentno :D

Broj dva, covek sljaka, ima neku svoju kintu, zivi sa matorima-boli ga kurac! Zivi za zezanje i danasnji dan, i zabole ga za sve...

Broj tri, njegovi drugovi iz kraja su svi likovi slicni njemu, po razmisljanju, materijalnom statusu itd...

i na kraju da napomenem da znam mnogo ljudi koji jos uvek zive sa svojim matorima, ali su dobri ljudi i carevi, to nije nikakav kriterijum da tvrdis da je neko govno od osobe zato sto nema posao u kome zaradjuje dovoljno da sebi obezbedi krov nad glavom

 

ajde bre,kunes se u treš,oblačiš se i češljaš tako,ložiš na alkoholisanje, a slušaš ovog šundmejkera...mene bi bio blam...i još čeprkaš po njegovome privatnom životu, ja bih pre ukrao čipkane gaćice od Jami nego da se interesujem za ovu drogerašku budaletinu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ti da imas pojma o estetici,bar bi promenio avatar. A i potpis. I vokabular. I da ne nabrajam.

 

па ко ти крив што си радозно па гледаш...их...гори си него мачка.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde bre,kunes se u treš,oblačiš se i češljaš tako,ložiš na alkoholisanje, a slušaš ovog šundmejkera...mene bi bio blam...i još čeprkaš po njegovome privatnom životu, ja bih pre ukrao čipkane gaćice od Jami nego da se interesujem za ovu drogerašku budaletinu.

Kako se to cesljam, nisam primeto neku specificnost u mojoj frizuri? :)

 

Ne ceprkam ja po nicijem privatnom zivotu, samo prenosim ono sto poprilicno pouzdano znam od njemu, posto mi brat zivi u njegovom komsiluku.

A to sto se kunem u thrash me ne hendikepira da slusam neku drugu muziku.

+volim sprdacine svake vrste, a toga kod Nigrutina ima koliko hoces

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Kako se to cesljam, nisam primeto neku specificnost u mojoj frizuri? :)

 

Ne ceprkam ja po nicijem privatnom zivotu, samo prenosim ono sto poprilicno pouzdano znam od njemu, posto mi brat zivi u njegovom komsiluku.

A to sto se kunem u thrash me ne hendikepira da slusam neku drugu muziku.

+volim sprdacine svake vrste, a toga kod Nigrutina ima koliko hoces

 

ето ти грашак и столе воле,то је спрдачина, и зоран циган,да не заборавимо најпоштованији спрд прошлог века.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sa popboks.com

 

Beogradska hip hop trojka Bad Copy - Timbe, Ajs Nigrutin i Sky Wikluh, godinu dana nakon veoma posećenog koncerta u SKC-u, probaće da, verovatno poslednji put, napuni baštu ovog beogradskog koncertnog prostora.

 

U ovom svojevrsnom poduhvatu koji će se održati 6. juna s početkom u 21 h, Bad Copy će se naći u društvu Who See Klape, Bauk Squada, Škaba (BG Sindikat) i DJ Kobazza.

 

Nakon beogradskog nastupa, Timbeta, Ajsa i Wikluha čeka veliki koncert u Nišu (Banovina) 13. juna, kao i par nastupa u Hrvatskoj do kraja meseca.

 

Nastup ove trojke na Exitu (Fusion bina, četvrtak, 10. jul) će verovatno biti i njihov poslednji zajednički veliki koncert, saopštio je menadžment benda, s obrazloženjem da će se članovi grupe u budućnosti fokusirati na solo projekte.

 

Koncertni repertoar će pored proverenih i poznatih numera grupe sačinjavati i solo hitovi njenih članova.

 

Podsetimo, trojka Bad Copy je do sada objavila tri albuma: Orbod mebej (ITMM, 1996), Sve sami hedovi (One Records, 2003) i Najgori do sada (Prohibicija, 2006).

 

Ajs Nigrutin je objavio dva solo albuma: Nigrutinski rečeno ('02) i Štrokavi pazuh ('05), a novi je već spremljen.

 

Timbetov album još uvek nije objavljen, ali je još prošle godine najavljen singlom Kik, het, sner.

 

Wikluh Sky je najproduktivniji član i u stanju je da simultano radi na više projekata, od kojih su mnogi van hip hop sfere.

 

Među njegovim radovima izdvajaju se rok opera Zagađenje u Japanu (Multimedia, 2006), i solo rep albumi Zašto brate Wikluh? (One Records, 2005) i još uvek aktuelni Ortaci ne znaju (Multimedia, 2007).

 

Karte za koncert 6. juna u SKC-u mogu se kupiti na blagajni SKC-a; pretprodajna cena je 500 dinara.

 

Mislim da je Timbe u poslednje vreme imao svirke po Srbiji, a i cini mi se da su vise nastupali u Hrvatskoj (kao Bad Copy, a i solo) jer su tamo popularniji nego kod nas. (verovatno se zasitila raja)

 

U svakom slucaju 5 se ide na cert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...