Jump to content

Bad Copy (Ajs Nigrutin, Wikluh Sky, Bdat Dzutim)


Abael

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

I kako je bilo? Vidim niko se ne hvali....

 

Ortak i ja smo mogli za dzaba da ostanemo na koncertu, ali jebiga zurili smo na jedan drugi, koji se odrzavao takodje u skc i mnogo je kasnio... tako da smo mogli prvih cuku i nesto Bad Copy mogli da ispratimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto? :sad:

 

 

Zasto mislim da je Ajs jadan? Ne znam kako polupismenom selji pada na pamet da vredja druge ljude?...Kao kad je on u blizini svi pored njega su nizi oblici zivota...Mislim da bi neko bio toliko uobrazen,drzak i bezobrazan mora da ima mozak i da zna da ga koristi...Sto sa 'doticnom personom' nije slucaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

пичко-виклер! :puke:

 

zasto?

 

Inace negde oko jedan ujutru kada se zavrsio ovaj koncert na kome smo bili, ispred skc bili vikler i timbe, i viklajski krene u taksi sa neke 3 bitcharke, tu ga prozove onaj tobic tobic, gde si viklere velika zvezdo, a ovaj se okrece i njemu kaze gde si tobicu mala zvezdo. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mož' da tvrdi k'o šta hoće, ali izbila je svađa između Ajsa i pizdoViklera ... to će uostalom i izaći jednog dana na videlo.

 

Ove cmiz oproštaje prave iz čistog profesionalizma, reda radi.

 

Videćete sledeći Nigrutinov spot, šta dalje da vam pričam ... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Zasto mislim da je Ajs jadan? Ne znam kako polupismenom selji pada na pamet da vredja druge ljude?...Kao kad je on u blizini svi pored njega su nizi oblici zivota...Mislim da bi neko bio toliko uobrazen,drzak i bezobrazan mora da ima mozak i da zna da ga koristi...Sto sa 'doticnom personom' nije slucaj...

 

tu si skroz upravu malecka.

Takvi ko on kad nista do 30 u zivotu nisu uradili, samo im ostaje da pljuju po drugima. Hvala bogu da su se raspali i on i bed kopi. a taj njegov solo rad,ja ne znam ni ko slusa...da je ulozio novac u rilestejt,mozda bi i uspo u zivotu,ovako ce da rikne za koju godinu,i svi ce zaboraviti na to govno...OŠIŠAJTE MAJMUNA!

 

 

nek se svadjaju,to je sto ovaj mali alkos zna da odvoji neke bolje picke,koje ce ga iskoriste sto ima studijo,pa da snime neko kukanje,dok ce ovaj da narednih pet godina vergla majmuna na slike o zid.pa zašto nije uspeo sa onom bitch sa b92?

 

zato što je kreten, zato što se ponaša ko klinac od 5 godina,i šta to je kul?

on je BUDALA! pricajte vi sta hocete,mozda je vama super,ali on se ukopao za zivota,i zato prsnjava...ponaša se ko najgori jadnik i takav će da mre.gnjida.kad bi ga zabo u facu,vido bi on sve sarme.jeble ga one.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kako je bilo? Vidim niko se ne hvali....

 

bilo je do jaja, napravili su super atmosferu i izbor pesama je bio solidan.

ja se inace na njihovim certovima provodim bolje nego i na jednoj svirci pa je pitanje koliko sam kompetentan za objektivne utiske, ali recimo da mi je proslogodisnji skc cert bio bolji za par nijansi.

inace ajsov solo album izlazi prvog jula, a na certu je od novih stvari izveo lambda sondu nastalu u vb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto meni nije jasno je kakvi su to ljudi koji njihove tekstove smatraju smesnim i zanimljivim...To je obicno psovanje bez smisla i poruke...Uzmimo npr. Direktore ili Shaht koji imaju gomilu saljivih tekstova koji su jednostavni a ustvari genijalni...To sto Ajs pise je obicno sranje...Nula od satire...jbga...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi se ocigledno dovoljno posvetila tekstovima, ima tu satire kolko ti je volja...

 

 

Posvetiti tekstovima? Pa za te tekstove dovoljno je 2 min da covek ukapira koliko su sranje...Likovi misle sto vise psuju i sto su prostiji da ce biti smesniji...A smesni su nekome ko je operisan od humora i satire...Mislim mozemo ovde da se prozivamo i ubedjujemo koliko 'ocemo...Cinjenica je da je lik jadan...A to se moglo videti i u onom usranom velikom bratu...Tipicna pickica...

 

plus treba dovesti u dodir njen pol i ono sta oni prozivaju (izmedju ostalog).

 

 

E a po tome se vidi da lik nikada nije imao ribu (pitam se zasto) pa nije ni cudo sto su sve kurve...A najbolji ortak mu kao pickica place i trci za jednom od riba o kojima pevaju u pesmama...Ha ha...Ako to nije jadno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...