Jump to content

Bad Copy (Ajs Nigrutin, Wikluh Sky, Bdat Dzutim)


Abael

Recommended Posts

Đorđe Miljenović

Popularni beogradski muzičar Đorđe Miljenović, alijas Skaj Vikler, preksinoć se oženio sa Minom, ćerkom poznatog glumca Aleksandra Berčeka.

 

Mina Berček, dvadesetogodišnja studentkinja koja pohađa fakultet u Francuskoj, i poznati reper sudbonosno „da” su izgovorili u beogradskom restoranu „Manjež”, u prisustvu nekolicine prijatelja, a nakon ceremonije venčanja društvo se preselilo na splav „Povetarac” gde se slavilo do ranih jutarnjih sati.

 

Iako smo juče pokušali da kontaktiramo Skaj Viklera, on ceo dan nije bio dostupan, ali nam je zato njegova mama Marina Nikolić potvrdila da se oženio, te da se ne javlja zato što ceo dan spava i oporavlja se od žurke.

 

Mina studira u Francuskoj

- Veoma sam srećna što se oženio. Želim im sve najbolje, da oboje budu srećni i zadovoljni i da ostvare sve svoje želje. Razumljivo je to što vam se Skaj ne javlja, ipak smo slavili do zore i on će verovatno ceo dan da spava - rekla je juče za „Blic” Skajova mama.

Evropski pokret

Skaj Vikler i Mina nisu dugo u vezi i do venčanja je došlo sasvim spontano. Mina je tek na venčanju upoznala pojedine Skajove drugare, a iako su svadbi prisustvovali Viklerova sestra i mama, Minini roditelji, kako nezvanično saznajemo, nisu došli na svadbeno veselje.

Juče smo pokušali da kontaktiramo i Mininog oca Aleksandra Berčeka, ali on nije želeo da razgovara s nama i samo je kratko rekao: „Uznemiravate me” i spustio slušalicu.

Svadba je bila potpuno drugačija - bez trubača, narodnjaka, venčanice, odela, prasećeg pečenja i svadbarsog kupusa društvo se veselilo na splavu „Povetarac” gde Vikler često pušta muziku. Društvance je bilo u VIP delu, a među zvanicama su se našli nekadašnji članovi grupe „Bad Copy” Ajs Nigurtin i Timbe, di-džej Marko Nastić koji je došao u pratnji supruge Maše, potom Boško Ćirković Škabo, članovi grupe S.A.R.S., Minine drugarice…

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak, 09. oktobar 2009.

 

ZVANICNO OTVARANJE KLUPSKE SEZONE 09/10 NA AKADEMIJI!

 

 

Veliki klub od 22h:

HIP-HOP KONCERT

 

AJS NIGRUTIN

www.myspace.com/chavoledeni43

 

TIMBE

www.myspace.com/bdatdzutim

 

BVANA

www.myspace.com/bvanaizlagunerepjo

 

BAUK SQUAD

www.myspace.com/bauksquad

 

DJ KOBAZZ

 

+ Promocija Ajsovog i Bvaninog novog LP-ja "Fujznem dzigili" /Multimedia Rec.

 

Cena karte: 450 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ti to batice dobro preslusao, hajde na popravni jos par puta...

Ovde Nigrutin konacno zvuci "cvrsto" i uverljivo, skoro kao na Nigrutinski Receno.

Bvana konacno pokazuje svoj mc-evski talenat, zvuci bolje nego na svojem drugom albumu, bice od njega nesto.

Matrice su predobre za nase uslove, drznucu se da kazem da je ovo najbolji domaci album u hip-hop-u trenutno

Jedino mi Vikler kvari koncepciju albuma na dzuganj x 3, a za to ce uraditi sledeci spot, i za dilerse...

Steta a mogli su Dzef I Ricard da obrade, nekako mi je to najbolja pricam ti pricu pesma, a i prikladna je za spot, a moze i film, Ajs & Bvana, novi Cheech & Chong ili Harold & Kumar. :bigblue:

Inace ovaj event sto sam postovao da ce biti na akademiji nije promocija Fujznema (potvrdio mi Bvana) nego organizator Long Play laze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sumnjam nesto u to matori, overio sam ga dvaput i po i nadalje su mi jedino podnosljive ta dzef i ricard stvar i magla donekle.

ostatak pesama ajs previse smara s buksnama gore nego ikad fazon, a i bvanini tekstovi mi predosadni.

sve je to nekako usiljeno, nema vise onog borcanskog flow-a i prozivki kakvih je bilo na strokavom pazuhu, njegovom meni naj albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sumnjam nesto u to matori, overio sam ga dvaput i po i nadalje su mi jedino podnosljive ta dzef i ricard stvar i magla donekle.

ostatak pesama ajs previse smara s buksnama gore nego ikad fazon, a i bvanini tekstovi mi predosadni.

sve je to nekako usiljeno, nema vise onog borcanskog flow-a i prozivki kakvih je bilo na strokavom pazuhu, njegovom meni naj albumu.

jbg ne slusam nesto Ajzaka ali meni dobar album sasvim ima par smarackih pesama ali ovako album je ok

dobro Strokavi pazuh jeste kvlt ali jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pony, on je ovaj album najavio kao klasican gandza album, stvarno ne znam sta si ti ocekivao. Meni je tu sve skockano kako treba, a sto se tice njegovih solo radova, meni je vec poceo da trokira na Strokavom pazuhu, jbg, istrosio dosta energije i ideja na Bad Copy-eve Sve Same Hedove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...