Jump to content

Bad Copy (Ajs Nigrutin, Wikluh Sky, Bdat Dzutim)


Abael

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Popboks recenzija Fujznem Dzigili-ja

 

Ala davi Smiljanic, priziva se na neke umetnicke forme i kojesta. Kada je u pitanju recenzija igrica na tom polju briljira i svaka mu je zlatna, ali kada radi recenzije koncerata i albuma brrrr...

 

Nepravedno mu je dao 6, ovaj albumcic zasluzuje barem 7 betonsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prti Bee Gee, Ajs Nigrutin, Timbe, Bvana i DJ Rahmanee će u prosincu odraditi mini turneju po Hrvatskoj pod nazivom: Sve same barabe Recesija 2009. Tour.

17.12. @ Aquarius, Zagreb - 18.12. @ Uljanik, Pula - 19.12. @ Stereo dvorana, Rijeka.

O samim događajima više kada se pribli�e.

 

 

2mecnjr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Xxaxaxa ne mogu da verujem....

Ajs i Prti zajedno na turneji....xaxaxa...a bili su u beefu jer je onaj ciga Mikri skinuo Ajsovu ribu Unu ( tadasnju bicarku na travi ) xxaxaxa, pa u studiju Prtija se bacao hejt na Bad Copy i na Timbeta i Ajsa ponaosob -Redaljka 1 , dissovi su se snimali u studiju Prtija, xaxaxaxax a sad opet svi zajedno xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa smejurija, svi su smesni, onaj Ajs repuje godinama o sarmama i serpama, ovo sto je odradio sa Bvanom je bzvz 100 puta ponavlja rec djubre kante za djubre da bacim djubre, ovi Prti se zezaju, al Prti vise nije to to od kada je Moskri umro, Moskri je bio Prti a ne ova dvojica Mikri i Eufrat, oni na staro ime i na Moskrijevu zaslugu uzimaju kesh danas, a on da cuje kakve su im pesmice ( ladi dadi ladi dadi najlepsi je Mikri ciganin na Adi ) on bi se okrenuo u grobu.

A i Bvana smara, rap mu je smaranje, covek ne zna da promeni ritam u repanju..... i trazi po 50 evra da klincima gostuje u pesmi...znaci kome treba kucna pomocnica nek da Bvani 50 e taj sve rad za kesh.

Edited by Tomba La Bomba

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sad trebam da se vodim time sto su neki klinci nahvalili album...pa i ja da ga hvalim ???

Kud svi turci tu i mali muja ?

Nemam nikakav animozitet al imam svoj stav, moj stav je da je Moskri - Prti Bg a ne ova dvojica.

Njihov stil repovanja je prevazidjen,nacin na koji oni repuju je prevazidjen odavno ...tako se repovalo pre 20 godina ... a sto Srbi kaskaju za svim stvarima u svetu, to nije moj problem.

Rekao sam ti poslusaj Monogamiju ili Deraca ,ili poslusaj bilo sta sa nemacke rap scene... pa vidi razliku...kad cujes njih i Prti ...nebo i podzemlje.

Ovo sto Prti danas radi je za uzrast do 15 godina, a to je u stvari , ako se po publici koja posecuje njihove nastupe gleda, njihova ciljna grupa.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flow mu je ocaj ??? Znas li ti sta je flow uopste ?

Monogamija ima prebrz flow, on izbaca 2 lajne a ostali nisu ni na pola stigli...zato ne pricaj ti gluposti.

I zvuci agresivno jer radi hardcore rap a ne njanjanja rap...on, Derac , 2B4 Time su kidalice...a uz ostale mozes samo da zaspis jer im rap i rime smaraju.

 

Slushajte shta je kidanje.

 

http://www.youtube.c...h?v=jhdn8DR6LY8

Edited by Tomba La Bomba
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lupetash gluposti...

Monogamija ima najbrze rime, multirime, triplerime ( ako znas sta je to ) i najsurovije punchlineove ( ako znas sta je to )..

A pravi hiphop-rap i treba da bude zakonom zabranjen, cenzurisan, a ne da se kupuje na trafikama ko album ajs nigrutina.

Brat od strica?

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flow mu je ocaj ??? Znas li ti sta je flow uopste ?

Monogamija ima prebrz flow, on izbaca 2 lajne a ostali nisu ni na pola stigli...zato ne pricaj ti gluposti.

 

Moze da izbaci 15 palacinki dok drugi naprave 2 hleba,sve jedno flow mu je ocajan.Kao i dosta nasih repera on repuje nekim svojim tempom i ne zanima ga previse matrica sto dovodi do toga da mu je flow uzasan.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da izbaci 15 palacinki dok drugi naprave 2 hleba,sve jedno flow mu je ocajan.Kao i dosta nasih repera on repuje nekim svojim tempom i ne zanima ga previse matrica sto dovodi do toga da mu je flow uzasan.

 

 

Nemoj da lupetas covece ...u ovom linku sto sam ti poslao lik je sklopljen sa matrom 100 %...

 

Da repuje kao sto ti lupetas ovde on bi bre ispadao sa beata.

 

A koliko je bolji od svih ostalih emsijeva govori podatak da mu niko nije vratio diss...pokopao je svakog sa svojim delovima u Redaljci 1 i 2 .

Da su ti koje je prozivao ( i ajs i timbe i vikler i marcelo i i edo snajka i frenki i sindikat ... ) dobri mcs, da umeju da bace dobru rimu i surov punch oni bi vratili diss, ovako mogu samo da se sagnu sto su i uradili.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brat od strica?

 

 

 

 

 

Eto sincic koliko je tvoje poznavanje materije.

Ne znas sta su multi i triple rime, ne znas sta je punchline a pricas kako neko ne ume da baci rimu.

Mislio sam da si iole ozbiljniji i da bar osnove rimovanja poznajes, ovako sine, nema sta sa tobom da se prica , prvo nauci sta su multies , triple, quatro, pa onda se javi da nekog kritikujes.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da lupetas covece ...u ovom linku sto sam ti poslao lik je sklopljen sa matrom 100 %...

 

Da repuje kao sto ti lupetas ovde on bi bre ispadao sa beata.

 

A koliko je bolji od svih ostalih emsijeva govori podatak da mu niko nije vratio diss...pokopao je svakog sa svojim delovima u Redaljci 1 i 2 .

Da su ti koje je prozivao ( i ajs i timbe i vikler i marcelo i i edo snajka i frenki i sindikat ... ) dobri mcs, da umeju da bace dobru rimu i surov punch oni bi vratili diss, ovako mogu samo da se sagnu sto su i uradili.

 

Covek veze nema sa matricom,plus su reci sranje,plus mu je glas sranje.

Pod dva.Monogamija bolji od Marcela,Eda i Sindikata?Ne budi smesan. :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...