Jump to content

Bad Copy (Ajs Nigrutin, Wikluh Sky, Bdat Dzutim)


Abael

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rekao bih da vecina ljudi sa ovog foruma ima na spisku po 50 albuma koje bi pre kupili nego ovo, a mislim da tu nece biti problema, album ce se dobro prodavati, samo ce ga kupovati ljudi koji se interesuju primarno za hip-hop. :P

 

Predlazem da se ime teme promeni u Bad Copy, pa tu onda da moz' da se diskutuje i o Ajsovim, Viklerovim, i (kako da ne) Timbetovim solo radovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlazem da se ime teme promeni u Bad Copy, pa tu onda da moz' da se diskutuje i o Ajsovim, Viklerovim, i (kako da ne) Timbetovim solo radovima...

 

timbetov praznik za ushi je najbolji od svih njihovih solo radova, u najgorem sluchaju u rangu sa nigrutinovim prvim albumom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzabe si poceo da se lozis na njih,i dalje necemo da se druzimo sa tobom

 

Aj' ne ispaljuj se vise, greota

 

timbetov praznik za ushi je najbolji od svih njihovih solo radova, u najgorem sluchaju u rangu sa nigrutinovim prvim albumom.

 

Nem pojma, meni se generalno slabo svidja on, nisam preslusao ceo album, cuo sam mu 3-4 pesme i bilo mi onako...

Evo gledam sad, s tog albuma znam samo kik het sner xD

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kakve su vam bile predgrupe, iskreno ja sam se smorio previse su bili, hm nekako cudni

jedino je ona prva pesma bila ok

 

ulete chess

 

da da, Sergej Trifunovic je pevao Izdrvi mi majmuna

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

predgrupe mnoo brzo repovale, ne lezi to meni, bolje da je bilo nesto sa sporijim a zaraznim bitovima, a taj gazda paja ima jedan hit 'cke beogradske' i nijega izveo.

 

ono sto mi je bilo bzvz su te pauze u toku koncerta kad ubace nekog repera ortaka, i tako me nateraju da ga odgledam, bzvz fora bash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gazda PajatheTrut je valjda deo Zvezda Grajma

 

Evo sad videh da su Zvezde Grajma spoj Blaya Dub Playa i VTO...

 

Ne znam, meni su oni bili ok, nikad ih nisam slusao ranije, jesu brzi i to sto je bilo brzo se 'fala bogu nista nije razumelo, ali je bilo par pesama koje su mi bile bas do jaja xD

 

Za Dlakav Kurac se slazem :haha:

 

Noz u Bubreg jeste super, ali nije za uzivo. Ne bih imao nista protiv, ali ima 10 pesama koje bih pre ubacio, kao npr:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qTIRDgWjv5o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...