Jump to content

Bad Copy (Ajs Nigrutin, Wikluh Sky, Bdat Dzutim)


Abael

Recommended Posts

E, hocu i ja malo sad da budem pametna(:

 

Ovako, deklinacija je menjanje oblika imenskih reci po padezima, a imenske vrste su prva, druga, treca, a neko racuna i cetvrtu. Dakle, to je imenica trece vrste, a ne 3. deklinacija. Ne postoji prva, druga... deklinacija, vec se to zove - deklinacija imenica prve vrste, druge...

E i da, izvodjenje ili derivacija je tvorba reci pomocu dodavanja SUFIKSA (a ne dodavanja prefiksa--> sto si navela za glagol izblejati). "Izblejati" je nastalo slaganjem ili kompozicijom jer su svi prefiksi postali najcesce od predloga, tako da je ovo predlog + glagol.

Imam svu potrebnu literaturu o gramatici srpskog jezika, tako da nema potrebe da sumnjas u ovo sto sam rekla.

Nemoj da mi zameris, ja sam malo posumnjala u tvoje reci, pa sam proverila i ovako je kako sam rekla. :da:

Pozdrav (:

 

 

Sto se tice Ajsa, nekad je ok, nekad ne. Zavisi. Aahahah

 

Napravila si kardinalnu gresku, stoga necu dalje ni da komentarisem, nije IMENSKA VRSTA, jer imenske reci nisu samo imenice, a ovde se radi o Imenicama, stoga je ovo IMENICKA VRSTA, a ne IMENSKA, ako se ne varam.

Necu da ti zamerim, ja sam uvek otvorena za primanje znanja, za ovo 'izblejati' sam saglasna, previdela sam prefiks ;)

 

I dosta vise o gramatici, to sam se ja zajebavala samo ;)

 

@Kuruz- Nema frke, ako mi budu potrebni privatni casovi, pitacu tvoju baku, gramatike nikad dosta :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Napravila si kardinalnu gresku, stoga necu dalje ni da komentarisem, nije IMENSKA VRSTA, jer imenske reci nisu samo imenice, a ovde se radi o Imenicama, stoga je ovo IMENICKA VRSTA, a ne IMENSKA, ako se ne varam.

Necu da ti zamerim, ja sam uvek otvorena za primanje znanja, za ovo 'izblejati' sam saglasna, previdela sam prefiks ;)

 

I dosta vise o gramatici, to sam se ja zajebavala samo ;)

 

@Kuruz- Nema frke, ako mi budu potrebni privatni casovi, pitacu tvoju baku, gramatike nikad dosta :da:

 

 

Kako si ti nadobudna, pa to je zlo...previse se lozis ti...18 leta, pa misli da je posisala svu pamet sveta...sigurno se slihtah profesorima, kikoces se na svako njihovo sranje koje kazu, drukas drugove, i uvek zadnja izlazis iz ucionice, kad svi beze sa casova ti se negde stekas, i ostajes u skoli,a posle tuzibabis profesorima, pa ni necudi sto te svi ovde prozivaju frajlo napirlitana. :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, imam los smisao za humor, da sam ja popila svu pamet ovog sveta ja bih bila na Republickom takmicenju, ne znam koliko puta treba da napomenem - SALIM SE, SPRDAM SE, ZEZAM SE.

Ne znam kako ne vidis ironiju u mojim postovima, jbg ne ide mi to ;)

 

A za skolu, bolje da ti ne kazem koliko sam na casovima - not :)

 

I bre, nema potrebe za vredjanjem, ponovicu - salila sam se, i iz postova sa ove teme u vezi sa gramatikom, nisi mogao da zakljucis nista o meni jer to je sve bila jedna SALA.... clear enough?

 

Zaista mislim da je vredjanje nepotrebno, opusti se.

I dosta vise sa ovim offtopicenjem.

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je jadan...

 

 

On je klosar koji do svoje 30 nista nije uspeo da uradi sa svojim zivotom,pa se ko davljenik hvata za svaki kurac koji iz bare viri,samo da uradi nesto....a nije ni cudo sto je konjina uhlebljena,kad mu u velikom bratu dolaze majka i tetka i vicu ''joooj ljubi te majka'', ''donela sam ti sarme,ljubi te tetka''....mamicin sincic...a ovamo peva o jakuzama u kinezima travestitima, jos kad bi bio pismen i informisan...glup je ko kurac...zato ce jednog dana zavrsiti kao i alija artukovic.

 

:pivopije::pivopije:

 

Daleko je on od repa i hip hopa kako gomila sere da on to jeste.Jeste kurac moj,ima matrice kao kineske novogodisnje lampice sa programiranim zvukom.Tekstovi su mu da se pobljujes,peva o najogavnijim mogucim stvarima i to neko konta kao rep i hip hop.Dlakave sise,gnojave bulje i ostalo.

Samo osoba sa IQ jednakim broju cipela moze to tako da shvata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekstovi su mu da se pobljujes,peva o najogavnijim mogucim stvarima i to neko konta kao rep i hip hop.Dlakave sise,gnojave bulje i ostalo.

Samo osoba sa IQ jednakim broju cipela moze to tako da shvata.

 

o ukusima ne vredi raspravljati jer postoji brdo ljudi koji radije slusaju zajebantske komicne rime sa dosta stila nego kuknjave o gangovima i kurcenje plasticnim pistoljima.

prvenstveno ja.

a ajs ima genijalne tekstove.

 

edit: tesko da nosim cipele broj 146 (sudeci po mensa-i)

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

o ukusima ne vredi raspravljati jer postoji brdo ljudi koji radije slusaju zajebantske komicne rime sa dosta stila nego kuknjave o gangovima i kurcenje plasticnim pistoljima.

Ево, одмах да се јавим. Једино у тој варијанти могу да слушам било какву хип-хоп "музику".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajs je bre zakon, covek se sprda sa svim i svacim, za svaki respekt :rockdevil:

 

Moji omiljeni stihovi:

 

Stavila je silikone jeftine,

Pa se na vrucini usmrde najgore,

Onda je htela da joj potpisem ce de,

Ja nisam Sako Polumenta, devojko bre je,

Preporuka moja ti je-stavi cvikere,

I baci u masinu tvoje sise smrdljive,

Pocela je place, malo se uvredila,

Nisam ti ja kriv sto si los silikon metila,

Imas jeftine zilete u marketima,

Iseces malo dojku, pa vadis kljestima,

Ono sto izvadis u lepinju stavi,

Moze i da posluzi k'o dodatak sarmi!

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nema zasebne teme za svakog clana B.C. konacno sam pronasao Timbetov album, pod nazivom Timbetova Zemlja na kome se nalazi 17 pesama i bogami dugacak je, cak 54 minuta.

Gostuju Wikler, Element, Marcelo, Bauk Squad i I Rock koji je gostovao kod bitcharki na pesmi crnja ako se ne varam.

Godina izdavanja pise da je 2004, produkcija je malo losija, tako da kapiram da ce jednog dana kada (i ako) album izadje bice sa boljom produkcijom.

Eto samo to htedoh da kazem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi wikler je mozda najpristupacniji album od sve trojice, jer ima cak i previse rok/pop elemenata u njemu, i smanjio je malo zajebanciju, a ubacio malo vise ozbiljnosti kojom hoce da dokaze da je ipak umetnik ;)

 

kada malo razmislim, ako ikada izadje ovaj timbetov album, sa boljom produkcijom mozda bi ga i bolje prihvatio, a nije toliko pateticno vulgaran i blesav kao Nigrutin cak ima sta i da kaze.

 

ceka se virsle spremne od wiklera, valjda ce i to ove godine, treba mi jos rok opere.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...