Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Dimmu je jedan od rijetkih bendova od koga mi se sviđa SVAKI album.Stvarno momci nikad nisu napravili neki osrednji album,a kamoli loš.Tako da mi se i IN SORTE DIABOLI mnogo svidja.Mračno,pompezno,moćno..baš u njihovom fazonu.A i spot je ok.

Jedino što bih možda promjenila na sledećem albumu je to da Vortex preuzme glavnu ulogu u pjevanju,a da se Shagrath povremeno ulkjučuje,tačnije da zamjene mjesta. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[font=Georgia

Jedino što bih možda promjenila na sledećem albumu je to da Vortex preuzme glavnu ulogu u pjevanju,a da se Shagrath povremeno ulkjučuje,tačnije da zamjene mjesta. :rockdevil:[/font]

Ne ne ne ne ne!!!

:no::no::no:

 

Ja bih Vortexu mozda dao jos malo manje mesta za pevanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bi vortex bio glavni vokal onda to vise ne bio dimmu borgir. mada, da enma vortexovih deonica na SBD, PEM, DCA, ISD kvalitet bi bio znatno umanjen... po meni treba da ostane sve kako je i sad, to je prava mera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да Вортекс пева цео албум?

Јес' па да га упропасти као и последњи Arcturus.

 

Taj fazon,zadnji Arcturusov album mi se uopste nesvidja samo zbog njegovog glasa,jednostavno ne uklapa mi se u Arcturusovu muziku,dok u Borgirima moze dobro da zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најбољи део које је отпевао у Боргиру:

 

Glance into the blackness hidden beneath your surface

And enjoy the suffering, sanity drained in disrespect

With such bedevilled faith in good, subsequently trusting evil

Next step for mankind will be the last seasons in sin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet se necu sloziti sa tobom.Poslednji Arcturus je extra,samo mu treba dati vremena.Meni je bas dugo trebalo,ali uspeo sam :)

A nema sanse da peva solo u Dimmu,ipak je Shagrath jedan od osnivaca benda.

Ma Arcturus je super nego neko mi reče da su se raspali (možda čak i ti).

A Simen imao opasan vokal. Mislim da je nejgov i scream još kompleksniji od Shagrath-ovog. hebi ga, znaš i sam da sam dugo proučavao scream (pa i growl) vokale zbog potreba Esgaroth-a, aova dvojica pomenutih zaista dobro obavljaju pos'o. Neki BM vokali čak i prate melodiju, harmoniju i tak, a ima i onih (priličan broj) koji pevaju kad im padne na pamet tj. kad se sete. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...