Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Sinak, ne možeš da budeš anti-hrišćanin a da pri tom o hrišćanstvu na znaš ništa! Nevezano za Borgire, svi blekeri imaju takvih propusta. Mislim, kad mi lik tvrdi da bog ne postoji a slavi djavola. Ili kad kažu da Jahače šalje Satana, tu se stvarno naježim. Većina samo nabaca što brutalnije simbole, gomila stvari je kontradiktorno...

Svaka cast. :pivopije:

Potpisujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinak, ne možeš da budeš anti-hrišćanin a da pri tom o hrišćanstvu na znaš ništa! Nevezano za Borgire, svi blekeri imaju takvih propusta.

 

Ma daj, ovo vazi za skoro sve muzicke zanrove(pogledaj punk tekstove na primer, a o narodnjacima i da ne pocinjemo), zbog cega bi se black razlikovao?

Smesno je sto prozivas black bendove jer ne poznaju dovoljno hriscanstvo, a pljujes po zanru koji i sama ne poznajes.

Ako ti je do dobrih stihova citaj poeziju ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ljudima otvoriti oci, bez obzira na zanr. Ako svi grese, zasto bih i ja? Takvo pitanje sebi treba postaviti.

I jeste smesno pljuvati nesto sto ne poznajes. Ne smesno, nego glupo. Ja pljujem po hriscanstvu, a ne znam zapravo ni sta je to hriscanstvo. A zasto pljujem? Pa eto zato sto tako svi "blekeri" rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sranje, nemoj da lupas!

Јесте срање. Само потпуно блентав човек може да качи мртве мишеве по себи, да се полива вештачком крвљу и слично. Мисле да су много зајебани, да људи треба да се плаше итд. а баш бих волео да неко од њих изађе на улицу тако обучен. Поломио би га први набилдовани манијак на којег би наишао и покушао да поседне. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

баш бих волео да неко од њих изађе на улицу тако обучен.

Ajde reci molim te ko jos tako ide ulicom? To je scenski nastup!

Naravno da neki bendovi imaju preteran imidz ali ja imam respekta i prema tome, on tako hoce, nek radi kako hoce.

Naravno da ja to recimo ne bih radio... ali opet... stvar respkta.

 

:pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све-све али данас сам одслушао "For All Tid" и албум је дојајаЈАЈА!

Савршено несавршен чак и наиван али искрен, јебеш технику у којој свира машина а не човек.

И даље волим овај бенд, дефинитивно.

Имиџ?

Метал имиџ је одувек био бљутав а black имиџ га је довео до гротескног, претераног и тотално недопадљивог; до оне мере да је постало смешно.

Јесте његова сврха да буде декадентан али овај пренаглашени сатанизам је више glam а не black а то ме већ вређа.

Мишеви, јеботе ...

Дај, пичка му материна, један је Атила, један је Манијак, буди оно што јеси ако ниси тотално говно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesno je sto prozivas black bendove jer ne poznaju dovoljno hriscanstvo, a pljujes po zanru koji i sama ne poznajes.

Ako ti je do dobrih stihova citaj poeziju ...

 

Ne, ja sam samo napomenula da ne zalazim u te vode, poznajem temu dovoljno da mogu da pljujem po njihovom radu ako mi se ne dopada. Primera radi, Satan My Master! Pesma nema veze s vezom, ali klinci je vole(?!). Imam i argumente, ali je analiza o Armagedonu malo opširna za forum.

 

Što se tiče poezije, dohvati u ruke Bodlera. Biće ti jasnije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dohvatio kada sam bio klinac i srecom odmah ispustio.

Black metal tekstove nema smisla citati bez muzike ...

 

Inace, Quorthon je Satan My Master napisao sa 18 godina, nije ni cudo sto su tekstovi klinacki.

Pogledaj tekstove sa poslednjih Emperor albuma, a pogledaj tekstove sa prvog albuma - razlika je ocigledna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, nije da slušam black, pokupila nešto uticaja od bivšeg :zeleni:

Dohvatim da čitam tekstove, pošto se i onako teško razumeju (slažeš se?) i zgrozim se. Čista komercijala, ciljna grupa- naloženi klinci. Delimično se slažem u stavovima, ali mora li da bude toliko sirovo? :uhoh:

 

 

MORA DA BUDE SIRRROVO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E decko, aj ne seri, idi tamo slusaj ispeglani progresiv, jer tvoje nezne sofisticirane usi to jedino i kapiraju.....
shutit.gif
Vazno je The Flower Kings avatar... neki hipi-power shit!@ Black Desire-Svaka cast na odgovoru! :pivopije: :pivopije:Nije sranje, nemoj da lupas!
shutit.gifP.S. Flower Kingsi izgledaju barem normalno,ako ne nista drugo!Ovim ne kazem da je izgled toliko bitan,ali bLek je bio Hit `90,kad su poceli da se unistavaju sami sebe jer su bili drugaciji od drugih..

i da jos jednomshutit.gif

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaooooooooooooo!!! :udri: Dodje mi da pocupam svu kosu sa glave i pojedem mozak!!! Pa vi niste normalni!!! O cemu vi raspravljate?! Ako ne volis black, ti idi na neku drugu temu, a nemoj da seres bez ikakve veze o stvarima koje iritiraju! Corpse pait, bodlje, krv, sve je to deo scenskog nastupa!Kao u operi (sto rece Abath na ovu temu u jednom intervjuu)! To je sve pocelo kao deo imidza prvih black metal bendova, da bi se razlikovali od ostalih bendova. Naredne generacije su to dovele do vrhunca, razvijajuci to, dok su neke budale otisle u krajnost i dale povoda drugim budalama da seru po svim black bendovima i ljudima koji ih slusaju! Kome se ne svidja nek` odjebe i nek ode na temu Maidena, kiillswitch engage-a ili vec cega slusa!!! Dosta mi je ovakvih podjebavanja! M`rs u kurac!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не зајебавајте човека.

Не могу крвави corpsepaint, паљење цркава, скрнављење гробова, свињске главуџе, мртви мишеви (хахаха, ноу комент!) и сличне глупости да се правдају жељом да се буде другачији; то је сад, као, наступ и ми смо ОК ликови.

Чему, онда, лицемерје?

Чему tr00 norwegian black metal ако је то само шминка а не и карактер?

Због лове, можда?

Тр00 само због лове, а?

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaooooooooooooo!!! :udri: Dodje mi da pocupam svu kosu sa glave i pojedem mozak!!! Pa vi niste normalni!!! O cemu vi raspravljate?! Ako ne volis black, ti idi na neku drugu temu, a nemoj da seres bez ikakve veze o stvarima koje iritiraju! Corpse pait, bodlje, krv, sve je to deo scenskog nastupa!Kao u operi (sto rece Abath na ovu temu u jednom intervjuu)! To je sve pocelo kao deo imidza prvih black metal bendova, da bi se razlikovali od ostalih bendova. Naredne generacije su to dovele do vrhunca, razvijajuci to, dok su neke budale otisle u krajnost i dale povoda drugim budalama da seru po svim black bendovima i ljudima koji ih slusaju! Kome se ne svidja nek` odjebe i nek ode na temu Maidena, kiillswitch engage-a ili vec cega slusa!!! Dosta mi je ovakvih podjebavanja! M`rs u kurac!!! :angry:

 

Ja ne "serem" bez ikakvih raloga i kao jedan od korisnika yumetal foruma,imam pravo da kazem ono sto mislim.Samo je zalosno sto je sve receno u kontra Black-u jedna vidljiva realnost i jednostavno neko mora da skrene paznju i da kaze : "Coece pa Black je stvarno sranje"

 

I zasto to zelis sebi da radis?

 

dosta.

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...