Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Na poslednjem da, na DCA ne. Navodno klavijaturista nije imao ideja. Znate sta njima treba? Novi gitarista.

Na prethodnim albumima gitare su igrale mnogo znacajniju ulogu nego na 2 zadnja. Moj stav je da ako nemas ideje, iskuliraj malo, nemoj forsirati, docice same od sebe. Samo nesto drugo je njima udarilo u glavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па сад ...

Свирао је тај исти Galder и на општеобожаваном "Puritanical Euphoric Misanthropia" и биће да је он управо изградио велики део тог албума.

;)

Tu se slazemo. Mislim da je njegov dolazak osvezio Dimmu Borgir, ali samo u slucaju PEM-a. Na DCA se vec ponavlja. Taj album mi je jako slican sa Old Man`s Child-ovim In Defiance Of Existence, samo mi je ovaj mnogo bolji. Cak je Galder bio taj koji je skrenuo bend u ovom pravcu, ko zna sta bi tek bilo da nije dosao.

 

I nema potrebe za sarkazmom, ja postujem to sto se tebi vise svidja DCA. To su ukusi, a o ukusima ne vredi raspravljati. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, vidi se da je ucestvovao na albumu....covek jednostavno svira jedno te isto....

Ал' си запео ...

:)

 

Grof Drobikus

Не, нисам саркастичан, само износим своје виђење бенда а оно је, у овом тренутку, далеко од повољног.

Мислим да су много засрали са последња 2 албума.

Овај бенд је могао много боље, морао би боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Ono "opsteobozavani" mi je malo licilo na sarkazam.

 

Ono sto sam malo pre rekao, treba malo da iskuliraju da se tu akumuliraju nove ideje i eventualno neki novi clan da ih malo osvezi. Takodje, mislim da su se zajebali sto su izbacili Astenua iz benda. Odlican gitarista.

 

Ne razumem samo jednu stvar, rekao si da je najbolje sto su uradili na DCA, a sad kazes da ti je zasran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. Ja ga nisam racunao. :)

Otud i zabuna kad kazete da na prethodna dva ima manje klavijatura. Ja tu nisam racunao Stormblast reizdanje. My bad. A sto se tice toga, mislim da je Abbath u pravu kad kaze "Don`t fuck up with the past".

Jel imate onaj koncert sto moze da se skine na media portalu? Ja ga imam na kaseti, skinucu ga ovih dana. Ima i ona stvar Masses for the new messiah sa japanskog izdanja "Spirituala".

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ne mogu da razumem nadrkanu decu koja sve teraju u qrac. Moze sve to finije da se kaze...

 

Kao prvo i najvaznije (!): ja nisam dete, kao drugo: nisam nadrkana bez razloga. Smucilo mi se da po blacku seru ljudi kokji ga cak i ne slusaju! To je savrseno stvar izbora i toga sta kome lezi. Ja ne serem po drugim vrstama muzike zato sto mi se ne svidja! Imam dovoljno muzickog obrazovanja i kulture da ne pricam ljudima da je ono sto oni vole cisto sranje! S` tim u vezi, dosta o tome! B)

 

Death Cult Armageddon je dobar zbog dobre produkcije i melodicniji je zahvaljujuci naglasenim klavijaturama, ali mislim da je kao celina bolje organizovan In Sorte Diaboli. Tematski (mislim na muzicke teme), su oba prilicno dobra, ali velika mana je sto su te teme jako srodne i vrte se po istom muzickom smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...