Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

ја бих рекао да је то више било овако:

 

Јохан: "Еј момци сутра сте у швабији ајде да снимимо спот, све ћу ја средити ви треба само да се мрштите и да понесете ваш аутфит"

 

 

Dimmu Borgir: "Ма нема проблема, али мора брзо бити готово пошто прекосутра свирамо у Аустрији"

 

 

Ето глупог спота који личи на треш метал омот (по шаренилу и бојама) и ето глупих фаца зато што се види да је спот отаљан! Ово је гарант била идеја тог лика што им је радио омот да се опроба у тим водама, а она два претходна спота су плаћена од стране издавачке куће и то се јаааако добро види!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја бих рекао да је то више било овако:

 

Јохан: "Еј момци сутра сте у швабији ајде да снимимо спот, све ћу ја средити ви треба само да се мрштите и да понесете ваш аутфит"

 

 

Dimmu Borgir: "Ма нема проблема, али мора брзо бити готово пошто прекосутра свирамо у Аустрији"

 

Ha-ha :)

 

Pa naravno,kad su dosli sa kilo painta na facama nisu ni vidjeli sto rade....dimljeni burgeri!Stuuuupiiid! :)

 

Shabani! :udri:

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoooj, ala serete :no:

 

Spot je sasvim dobar - ima fabulu, profi je odradjen...

Sta jos hocete?

Meni se licno ne dopada pesma, jer mi Vortexov glas malo nespretno zvuci i u delu u kojem nikako ne ide, ali, sto se spota tice, nista nije gori od bilo kog spota, bilo kog black benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad si se ispalio na kvadrat, jer ne postoji pesma In Sorte Diaboli :)

 

Pesma se zove The Serpentine Offering :)

+ si mi ti promenio pol :) :) :)

 

O'ma idem na temu "Vas najveci blam" :) :) :)

 

Nesto brljam najstrasnije kad su spotovi borgira u pitanju ;):)

Zablentavim se u Shagija :wub:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne samo da bi istrulio vec bi propooo.Imali bi elitisticku grupu ljudi(to jest obojicu) sa corpse paintom koji bi naterali ljude da misle da Kiss imaju reunion turneju ili da su pantomimicari u gradu.Ja ne kapiram zasto ljudi toliko seru o Borgiru.In sorte diaboli je jebeno dobar album-jedan od njihovih najboljih.Stvari kao Invaluable Darkness bi trebalo da zadaju Marduku impotenciju(na nekoliko godina).Ovo je odlican bend koji ne zna za granice u svojoj umetnosti.Muzicarski i produkcijski ovaj album je na zavidnom nivou i apsolutno ne mogu da vidim kako neko moze da poredi ovo sa...recimo Filosofemom od Burzuma koji zvuci kao da je snimljen u sudoperi sa telefonskom sekretaricom.Pre nego sto prizovete Velzevuva i bacite kletvu na moj e-mail,shvatite da ja stvarno cenim old shool i aktivno ga slusam(ukljucujuci Burzum),ali srati o bendu koji je vise uradio za popularizaciju blek metala nego bilo ko od ovih demo kozojebaca je uvredljivo.Sada mozete poceti sa planovima za moju likvidaciju :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta mog posta je da bi metal istrulio u sopstenom kvltu da nema komercijalnijih bendova u svakom žanru.

Istrulio,neistrulio,prodaja duše za kintu nije nešto što treba postavljati kao model ponašanja.

Pogledaj 90% ovogodišnje metal produkcije.Katastrofa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisah negde u ovih 40-tak stranica ne mogu da se setim gde

da kada bi Burzumu, ili Dark Throne-u ili bilo kom od Old school BM bendova dodao samo malo melodilje

(ili klavijature) dobio bi ono što svira Borgir.

Po mom ličnom mišljenju, a bavim se muzikom nekih 20-tak godina, Borgir nije jednostavno napravio komercijalu,

već je svoj stil popeo na viši nivo. :meshuggah: Moglo je da im se obije o glavu, ali očigledno nije.

Iskreno nisam ljubitelj Old BM-a jer jednostavno testerisanje uz prizivanje sotone nije za moje uši..

Zaboravih da kažem, da je Puritanical mnogo, ali mnogo kmpleksniji i tehnički savršaniji od In Sorte...

Što se produkcije tiče...čak je i Death cult bolji od njega...

Edited by Satyr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...