Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

  • 5 months later...

Pa sad su u najgoroj situaciji ikad, NB-u se jebe za njih, cim im nisu ni DVD izbacili. Vise nema hajpa za njima. A možda je to dobro, mozda od svih tih sranja i budu imali neku inspiraciju i izbace bes iz sebe pa smuckaju nesto sto je blizu Purithanicala.

 

Elem izbacili su na fejsu video od 13 sekundi, Galder svira novi rif (pise Trying some new ideas). Ok zvuci rif.

 

Samo ako budu ga uskoro snimili nadam se da ce ubaciti gitare jace u miksu, na Abrahadabri to fali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su oni klasična žrtva izdavačke kuće, NB je uložio hiljade i hiljade evra u promociju Abrahadabre, a uspeh je izostao jer su očekivanja bila nerealna.

 

Ne znam kakav im je ugovor, ali pametnije im je da se vrate na neki manji label i izbace album sa mudima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slazem. Pa, Metal Blade ili Century Media.

Jbg, ipak oni sebe malo uzdizu, zato se i jesu sjebali sa NB.

Pa kad se Silenoz zalio u intervjuu da je mora da nadje posao, da nema vise toliko kinte od benda onda to dosta govori. Previse su oni zagrizli a mislili su da ce ostati na vrhu.

Dosta se promenilo, pa ce moratu u oni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

After aprox 9 hours of intense studiowork it's time for a well deserved glass ov Chardonnay alright... We salute the Fullmoon & all it's power,energy & furry creatures for great inspiration & view.Enytime soon it's time for THE RETURN ....

 

11915110_764481577008492_2684942102534445228_n.jpg?oh=e79cf09eb04aaddcd88b98e26b4eb4dd&oe=5674CC6C

 

Pisa Shagrath po sirotinji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti kazem. Omiljen su mi bend, znam sta bih ja voleo, da se vrate malo starijoj i mracnijoj atmosferi, dosta vise bombasticnog i epskog. Od 1997 im rastu apetiti, hajp za njima je rastao od Purithanical i DCA, ali sve je to opalo sa In Sorte i Abrahadabra im je bio preveliki zalogaj.

 

S obzirom na to da se NB jebe za njih ( a to cemo videti u nadolazecem periodu, nesto mi se cini da ce sami da plate studio, od svog novca) prelazak na manji label je dobar ako ce oni prema njima da se postave kako valja i ako imaju spreman materijal koji je manje komercijala a vise nesto sto je kvalitetnije nego zadnja dva albuma.

Posto sam naveo da mislim da ce sami platiti studio ondaK bi to znacilo da se nema novca za horove i orkestar za sta smatram da im to uopste ne treba, da mogu sa layerom klavijatura da izvuku sve sto hoce.

Sve je na njima, nemaju sta da izgube, ovako mozda povrate bazu fanova.

Moraju da promene sebe, jer koliko god mi je bila Abrahadabra dobra i zanimljiva da naprave jos nesto takvo isto bio bi kolac u srce za njih jer prosto su isforsirali to.

Jbg, da pogledaju Septicflesh, oni to rade sa stilom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...