Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

"Opera.......mnogo bolje izvršava onLoad funkcije i slično".

 

 

Kako se to "bolje" izvrsavaju javascript funkcije u nekom browseru. I to ne sve nego poneka, a? Elaboriraj. Ili daj neki link.

 

Pricaonica Krstarice, zar ne? Ne znam zashto Firefox nece da udje u nju.

Edited by GrowlBoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, sad probah čisto radi testa da vidim da li će da uđe na pričaonicu i radi normalno. Blah, ProgressiveRu, moram da se složim sa Dersu-om i da ti kažem da ne lupaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricaonica Krstarice, zar ne? Ne znam zashto Firefox nece da udje u nju.

 

Licno nemam pojma ni sta je to ("Pricaonica Krstarica"). Ako nesto ne radi, sasvim sigurno nije do browsera ili javascripta (pa tako i onLoad funkcije) nego do nesavesnog programera. Over and out.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licno nemam pojma ni sta je to ("Pricaonica Krstarica"). Ako nesto ne radi, sasvim sigurno nije do browsera ili javascripta (pa tako i onLoad funkcije) nego do nesavesnog programera. Over and out.

 

Zar i toga ima? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja od bre jedno 10 dana koristim i Mozilla Fire fox ali samo za Youtube i Megaupload instalirao sam add-on za megaupload i sada mogu da skidam sa MU bez onog šugavog toolbara i Real player 11 gold edition i kada pustim klip sa youtuba, samo mi se pojavi download i kraj.

Smučio mi se onaj keepvid. stalno mora da ručno upisujem ime fajl+.flv, a free download menager je počeo da me zeza i kada skidam youtube klip sve fajlove ispisuje kao nepoznato.

Možda se ove opcije mogu srediti i preko Opere ali ja nisam provalio kako.

Fina je Mozzila.

IE je davna istorija.

E da skinuo sam i Thunderbird, neko mi je rekao da je sigurniji od Outlook express. Da li je to tačno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio jedno vreme Beta 2, loše je radila, nonstop pucala, dok mi to nije slučaj sa RC1. Moje mišljenje je da FF-u treba samo da se sredi taj memory leak i biće savršen browser.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ti je potrebno? :D

 

Radi sve kada instaliraš Nightly Tester Tools ekstenziju, samo odradiš override kompatibilnosti i raid. Ja sam tako odradio za Greasemonkey, deli.cio.us, CustomizeGoogle i Autocopy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...