Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

pre par nedelja bas sam probao safari,chrome i operu reko da vidim mozda i predjem na jedno od njih ali dzaba.ne mogu da koristim nista drugo sem mozile,navika je navika,a i nemam problema sa njom.dok nisam podesio operu smorio sam se,safari mi je siromasan,a na chrome ne mogu da se naviknem.nemicem se ja od mozile.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na kompu imam instaliranu operu i firefox , koristim ih gotovo podjednako i oba browsera volim , dobro , mozda operu malo vise. medjusobno se razlikuju , drugacija im je tehnologija (firefox je nesto tromiji) , ali oba su mi zgodnija od chrome-a koji sam intenzivno koristio mesecima. razliku u brzini izmedju izmedju chroma i opere skoro i da nema , a opet mi je norveski browser pogodniji za rukovanje , lepsi , da ne kazem logicniji. setili su se i oni pre 2 meseca da krenu sa ekstenzijama i to im je pun pogodak.

Edited by Uriniram fufama u usta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

kleo sam se u Operu poslednjih 5 godina, kad od pre neki dan ne mogu da pišem post na blogu jer blogger.com ne podržava režim pisanja za taj browser. Koje sranje, je li ko imao poslednjih dana nekih sličnih problema ili ja imam neki malware, virus ili nešto slično?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kleo sam se u Operu poslednjih 5 godina, kad od pre neki dan ne mogu da pišem post na blogu jer blogger.com ne podržava režim pisanja za taj browser. Koje sranje, je li ko imao poslednjih dana nekih sličnih problema ili ja imam neki malware, virus ili nešto slično?

 

Probaj ovo My link, radi za search, mozda prodje i za blogger, mada čisto sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ha, mamu im prevarantsku, nisam ni znao to za google

 

za blogger ne radi, nažalost, ali dobro...

 

Meni je čudno što je Opera radila na bloggeru do pre tri dana.

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nznm... Firefox koristim na Ubuntu i radi savrseno, bez ikakve greske... A sto se tice 7-ice, koristim Chrome, svi ostali su mi bagovali. Firefox koristim samo kada testiram neke strane koje dizajniram, jer ima dobre addon-ove, ali za ostalo, chrome je zakon. Period!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zajebah se pre neki dan i sapdejtujem fajerfoks na novu verziju, znachih ubi kolko secka, npr. kad skrolujem ako stranica ima dosta podataka, ili kad otvaram linkove u novim tabovima, otvorim 3,4 i kad sledecji put klinkem desni klik na link, treba mu jedno 5 sekundi da uchita meni sa desnog klika :udri: ocju sad da krenem da koristim nov brouzer, sha da skinem, hrom?

 

edit: skinuh hrom, shkk je ovo? kaka je ovo minimalizam jbt, nigde nicheg... kako da korisim ovo..

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajebah se pre neki dan i sapdejtujem fajerfoks na novu verziju, znachih ubi kolko secka, npr. kad skrolujem ako stranica ima dosta podataka, ili kad otvaram linkove u novim tabovima, otvorim 3,4 i kad sledecji put klinkem desni klik na link, treba mu jedno 5 sekundi da uchita meni sa desnog klika :udri: ocju sad da krenem da koristim nov brouzer, sha da skinem, hrom?

 

edit: skinuh hrom, shkk je ovo? kaka je ovo minimalizam jbt, nigde nicheg... kako da korisim ovo..

 

skini operu.

 

edit: inace firefox 4 ne leakuje vise memoriju i mnogo se brze dize, bolji je softver generalno, daj mu sansu

 

 

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

skini operu.

nju sam koristio pre nekolko godina nije mi neshto ostala u lepom pamcjenju..

 

jel ima neko ko je preshao sa mozile na neki drugi brauzer? kakva su iskustva?

 

inace firefox 4 ne leakuje vise memoriju i mnogo se brze dize, bolji je softver generalno, daj mu sansu

nisam taj ni skinuo, zato shto je beta, nego onaj neki 3.6.neshto

Share this post


Link to post
Share on other sites

nju sam koristio pre nekolko godina nije mi neshto ostala u lepom pamcjenju..

 

jel ima neko ko je preshao sa mozile na neki drugi brauzer? kakva su iskustva?

 

 

nisam taj ni skinuo, zato shto je beta, nego onaj neki 3.6.neshto

Nisi mnogo pametan.

 

 

Lepo sam ti odgovorio, opera ili ffox 4 beta i tacka. Chrome ce tek da se popne u prvu ligu, jos to nije to.

edit: safari mi se ne svidja, ali vredi probati.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...