Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

tako je.veliki minus je to sto je strip iskoriscen da bi se predstavljila ideologija autora,koja je dosta konzervativna.pisano je u ne bas profesinalnom maniru i citav strip robuje totalnim kliseima,kroz koje lik pokusava da nas prikaze kao ponosne ratnike.to mu uopste ne zameram,jer sam po prirodi patriotski orientisan,ali smatram da je to moglo da bude uradjeno sa vise stila.u svakom slucaju,svaka cast coveku,jer je sve sam izfinansirao u nadi da ce njegovo delo podici moralni nivo svog naroda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рекоше ми ови из ВЧ-а да ће после Нове године поново издати Колекционарско издање Загора 1 и 2, али у смањеном тиражу. Таман да се надокнади пропштено. icon_cool.gif

 

Ehh...to je fora kao shto i Dado&Dado rade sa MM almanasima i slichno....

Ne mozhe to da se poredi sa deka Ferrijevim potpisima na tim izdanjima nikako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно..

Но, ипак, то је за нас несретнике без потписа. :redface:

Планирам да кренем са куповином тих кљига, али чекам јануар да поново издају прву књигу.

Не купује ми се онако без реда.

 

Иначе, на киосција нови Загор и Текс.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

CRAWLER - MASTERS OF THE NIGHT

BURST 2008

 

Durata: 5'00

 

The song of the videoclip is based on a famous comics of "Bonelli" publisher that is called "Dampyr". Some protagonists of this story are called Masters of the Night. They are vampires who can resist to all things, also to the cross and to light of the day but they can die if they touch Dampyr's blood (Starring of the story)

 

"They don't die with garlic, cross and sun, But (They) die if (They) touch Dampyr's blood"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagora sam gutao ..bilo je mnogo dobrih prica, sjajni likovi i medju prijateljima i medju neprijateljima ( baron Rakon, Ksandraks, Supermajk...).

Al kasnije sam skapirao da je Zagor isto ko i Tarzan u stvari rasisticki strip.

Toliko indijanskih plemena u Darkvudu a beli covek - gospodar Darkvuda..

Kao i Tarzan, medju toliko crnaca i crnackih plemena u Africi, belac je kralj dzungle.

Mada ta stvar sa Zagorom mi ne smeta da ga ponekad citam i dalje online na yugomedia..

http://www.yugomedia.com/v/Comics/Zagor

 

Za mene najbolji strip je Marti Misterija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуче сам узео оба Конана и Лигу Изузетних Џентлмена од Белог Пута. Лига је одлична. Ваљда ће још коју да избаце. Бели Пут има неку акцију купиш два трећи за Џ, па сам то искористио. 1900 дин све укупно изашло.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar to nije isto?

biggrin.gif

 

i jeste isto i nije isto...zavisi iz kog ugla posmatrash :)

 

DD_VC_025.jpg

 

 

Probaj da nadjes i odgledas italijanski film od Dilanu Dogu radjen po jednoj epizodi stripa...Film je sa pocetka devedesetih , klasican italo-horror, znaci atmosferichan, dobar, sick psycho trip i napucavanje sa zombijima uz antologijsku scenu sexa u kripti...

Film se zove Dellamorte Dellamore.

A negde sam procitao da je tokom ove godine snimljen i film o Dilanu u americkoj produkciji i da se zove Dead Of Night.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, cini mi se da je ekranizovana tema iz Doktor Ksabarasa" (Zora zivih mrtvaca), a ovaj prvi je snimljen po nekadasnjem ZS specijalu "Smrt, ljubav, smrt". Dobar film, ali realno fali Gruco (ista stvar se ponavlja i u novom).

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...