Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Cigare poskupele od skoro, stripovi poskupeli još pre 2 godine, na paketu telenor mreže 1 dinar

poruka sad mi je 3 i po dinara, i kako za boga miloga da kupim strip, a da imam barem za cigare eto, a treba otići upiti neko pivo :bigblue: Sećam se nekad kako sam skakao na noge u 7 ujutro i trčao na trafiku da uzmem na vreme Dilana i Politikin Zabavnik dok su bili jeftiniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigare poskupele od skoro, stripovi poskupeli još pre 2 godine, na paketu telenor mreže 1 dinar

poruka sad mi je 3 i po dinara, i kako za boga miloga da kupim strip, a da imam barem za cigare eto, a treba otići upiti neko pivo :bigblue: Sećam se nekad kako sam skakao na noge u 7 ujutro i trčao na trafiku da uzmem na vreme Dilana i Politikin Zabavnik dok su bili jeftiniji...

 

Znaci da su ti sada bitnije cigare i pivo od stripova. Kad ti se stripovi popnu na ljestvici proriteta, onda ces pare trositi na njih, a na na ovo prvo. :) Nema tu nikakve mudrosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petanestog februara iz štampe izlazi nova knjiga Komikovog "Prvog izbora". Sa velikim ponosom predstavljamo kultno ostvarenje Danijela Klouvsa (Daniel Clowes), grafički roman Svet duhova, najcenjenije i najuspešnije Klouvsovo delo, najprodavaniju knjigu u istoriji Fantagraphics-a iz Sijetla, koja je prevedena na više jezika i koja je obeležila čitavu deceniju.

 

Prema ovom romanu 2001. je snimljen i oskarom nagrađeni film u režiji Terija Zvigofa sa Torom Berč, Skarlet Johanson, Stivom Busemijem i drugim.

 

Takođe, naše izdanje dopunjeno je sa 16 strana novih tabli stripa, ilustracija, crteža, neobjavljenih skica, reklama...

 

koricazanet.jpg

 

Danijel Klouvs - SVET DUHOVA

 

Prevod: Vuk Marković

Strana: 96

Štampa: duoton/kolor

Povez: tvrdi

Tiraž: 500 primeraka

Cena: Promotivna cena 900 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...