Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Jel su razliciti junaci u paketu(tipa po jedan DD,Zagor i Tex) ili su tri komada istog junaka?

 

Inace,danas citao

 

GR_ORKA_SP_8.jpg

 

Vec treci put uzimam neki Fibrin strip naslepo i opet se odusevim.Stvarno opravdavaju svoj moto "samo dobri stripovi",iako su skupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec treci put uzimam neki Fibrin strip naslepo i opet se odusevim.Stvarno opravdavaju svoj moto "samo dobri stripovi",iako su skupi.

 

sta si citao od Fibre?

 

Ja nisam fan te Macanove americke pustolovine - sad je Fibra izdala neku njegovu kratku Kapetan Amerika pricu i to mi je bas tanko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='18 februar 2012 - 09:25' timestamp='1329553510' post='2479215']

sta si citao od Fibre?

 

Ja nisam fan te Macanove americke pustolovine - sad je Fibra izdala neku njegovu kratku Kapetan Amerika pricu i to mi je bas tanko.

Pored Vragova kupio sam i Gluhe Laste i Ofucani Holivudski film(ovo mi je postao jedan od omiljenih stripova ikada). A citao sam i par Ken Parkera i prvi album Inkala al ne u njihovom izdanju.

 

Imaju gomilu zanimljivih stvari koje tek treba da overim,poput Eternauta,Zekana,Ubojice...A uzeo bih i From Hell da nije rasprodat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se zove ona epizoda kad Marti upadne u neku krivulju u vremenu (sto bi reko Bandar) , gde moze da se bleji i odmara jer vreme u realnoj stvarnosti stoji ?

 

Епизода ''Горе од смрти'', ЛМС 42. Једино што време не стоји, него протиче много спорије.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...