Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

E ima li neko problema sa šlajmom? Kao Ajs kad peva : Šlajm mi se navato ja, šlajm mi se navato ja.

 

Nit kašljem nit kijam nit sam bolestan nit prehlađen nego konstantno osećam neku težinu na grlu, i uvek imam jebeni šlajm....jel neko koristio nešto da se reši toga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Meni isto svaki put kada perem zube stane tako u grlu i krljam ko tuberan, a nisam bolestan niti nazebo. Ima vec par meseci tako. Preko dana nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je to zbog prolećnih i letnjih alergija .....

 

Nisam gej ne pušim kurčeve ali kapiram da sam sad odbojan (zbog šlajma) Jumetalkama i gej Jumetalcima

 

Mrzim jebenu žalfiju, koristio sam je jedno vreme, ne znam ni zbog kog razloga al znam da nije bilo zbog šlajma

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Gledam sad Jamie Oliver's food revolution, ovu priču sa opkladom da će 1000 ljudi proći kroz kuhinju.... sjajno :) svaka mu čast, i ako je namešteno - a i ne deluje namešteno..

 

Inače, pitanje, da li je neko koristion kokosovo brašno, bademovo brašno .. kako se ponašaju u odnosu na pšenično?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ja jedem od 6 do 8 jaja dnevno 6 dana nedeljno kad cu ja da crknem ?

 

 

brzo

 

Meni isto svaki put kada perem zube stane tako u grlu i krljam ko tuberan, a nisam bolestan niti nazebo. Ima vec par meseci tako. Preko dana nista.

 

 

 

salivatest1.jpg

 

candida_test1.jpg

Edited by Bata Životinja
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ja nemam sta drugo sem jaja da jedem siromasan sam :(

 

Ti se preseli kod onih šerpasa što pomažu onima koji se penju na maunt everest. Oni jedu 10 jaja za doručak najmanje :haha: a doktori neka pričaju

 

E ima li neko problema sa šlajmom? Kao Ajs kad peva : Šlajm mi se navato ja, šlajm mi se navato ja.

 

Nit kašljem nit kijam nit sam bolestan nit prehlađen nego konstantno osećam neku težinu na grlu, i uvek imam jebeni šlajm....jel neko koristio nešto da se reši toga?

 

"Grgoljaj" jabukovo sirće. Ako ti treba jači preparat, uzmi punu supenu kašiku sode bikarbone u usta, i na to popi jednu čašu sirćeta :mhihi:

 

http://youtu.be/GJCzxgIIPfU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ali ja nemam sta drugo sem jaja da jedem siromasan sam :(

 

ne zajebaj, 8 jaja em ne zasiti em košta bar koliko šnicla pilećeg belog, o mlevenom mesu da ne pričam, ono tipa 200 grama, turiš u sendvič, malo salate, miran si čitav dan

 

a od tolikih jaja strada jetra, zamaste se krvni sudovi, posebno aorta, i posle jebe li jebe

 

+ pasuljčina ima koliko oćeš proteina, a preporučuje se bar jednom nedeljno da se jede, jer oblaže creva i bolje kenjamo :mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...