Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

P.S. A moze eventualno i skvik. :bigblue:

 

Klupu iza mog drugara i mene, u skoli, sedeo je jedan jako debeli...moj blesavi drugar je stalno stavljao prst pod grlo i vikao skviiik, kao da ovog kolju :)

A uvek ga zezali da nece preziveti 29. novembar(tad se uvek klale svinje)

I idemo popodne u skolu, prosli praznici za 29. novembar, a ovaj kasni u skolu, svi pricaju kako su ga zaklali :) I ovaj dodje par minuta kasnije...

Jednom je zaspao na casu :) Moj drugi drugar se prodere, kaze, evo sunke na plafonu, ovaj se probudi(jer je bas dreknuo) a svi ga zezaju da se probudio jer je cuo za sunku :)

 

Taj debeli je sad u jehovinim svedocima :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klupu iza mog drugara i mene, u skoli, sedeo je jedan jako debeli...moj blesavi drugar je stalno stavljao prst pod grlo i vikao skviiik, kao da ovog kolju i

A uvek ga zezali da nece preziveti 29. novembar(tad se uvek klale svinje)

I idemo popodne u skolu, prosli praznici za 29. novembar, a ovaj kasni u skolu, svi pricaju kako su ga zaklali I ovaj dodje par minuta kasnije...

Jednom je zaspao na casu icon_smile.gif Moj drugi drugar se prodere, kaze, evo sunke na plafonu, ovaj se probudi(jer je bas dreknuo) a svi ga zezaju da se probudio jer je cuo za sunku

Taj debeli je sad u jehovinim svedocima

 

Pa nije ni cudo kad ga ste ga vi "normalni" toliko mucili...

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
sta ces ti na ovoj temi?

 

aj tamo na opstu temu,spasavaj srpstvo!

 

 

pa i ovdje se spavava srpstvo

 

debele žene i mršaviji muškarci su plodniji. To ti je dobitna kombinacija za spas od izumiranja srpstva :)

 

Naravno ne ekstremno debeli i mršavi, već normalna kilaža.

 

 

 

Ali stvarno, što toliko kukate o kilaži? To je bre bolest.... kad se gledate samo u ogledalo i vidite nešto što vjerovatno niko drugi ne vidi. idite kod stručnjaka da vam kaže koja je NAJZDRAVIJA kilaža za vas, a manite ove priče... Treba srpstvo da se spašava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Ovde svi nesto visoki 155 muskarci. Ja sam 174 :)

 

Čitava dva santimetra sam poviši od tebe! :razz:

 

 

Dobro je, jer je kriticno kad sam na stiklama od 14 cm :)

 

:icon_eek: Pitam se kako li koračaš ... mene da metnu na takve štiklice, osećao bih se k'o da sam na štulama.

 

... i naravno, polomio bih se na prvom ivičnjaku kod kioska.

 

 

ja sam 180cm, imam 80kg.i moram skinuti 4-5 kila...sto i radim :)

 

Idealna visina & težina. Samo održavaj, koji će ti više ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е па лепо ми се ти напуцкај и уживај. Само, немо' да се преједеш па да се утромбољиш, знаш да цуре не воле такве. ;)

 

Treba srpstvo da se spašava :)
Naravno, ево управо набацих ћирилични фонт! Паклено да! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...