Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Pecena skusa im je ok.

 

Paleo je passe. Hrono je novi paleo.

 

 

Nego odem ja u hleb i kifle i kupim neku salatu sa piletinom i cveklom. Nemam pojma zašto, ništa me drugo nije privuklo.

Pročitam sastav i odem u Maxi po voće. Jepte se više ništa ne kupujem gotovo.

Sto, sta ima u sastavu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosenje hrane od kuce na posao >> menza na poslu koja radi samo do 17 >>>>>>> maxi gotova klopa >>>> pekare, palacinkarnice i slicno

 

Pijaca je bez konkurencuje, al to samo za kupiti voce na komad na pauzi. Gotova jela u ovim privatnim kujnana nisu losa, ali je cena bar dupla nego u menzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govedina>>>>>>>>>>>>>Riba

 

Meni se gadi jos od Svetog Save kad sam na slavi popio 12 rakija misleci da cu se time resiti stomacnog virusa, pojeo oval ribe, otisao kuci povracao u kupatilu

povracao po podu

 

povracao po tepihu

 

od tada mi je muka cim namirisem bilo koju ribu

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre toga riblja čorba, sa testom sa sirom i prženom slaninicom. Posle masan šaran, sa krompir salatom, ništa slađe nego kad se umastiš do lakata.

 

Mada i pržena pastrmka je odlična, tj svaka riba, bilo rečna ili morska, ali više preferiram rečnu.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja riba koju sam probao, a koja je relativno cene kao i pastrmka, Skarpina (ili scorpion fish ako proguglate). Morska riba, vrlo malo masnoce, veoma veoma ukusna i kolicinski je prilicno velika, cena je kao i pastrmka manje vise u Beogradu (ne znam sada koja je cena, ali ne verujem da se drasticno promenilo). Jeo sam je jednom - dva puta nedeljno dok sam radio blizu Vukovog spomenika, ima ona ribarnica tamo sto peku usluzno po narudzbini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...